Praca przy zbiorach w Anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 79
poprzednia |
W te wakacje chcemy z kolegą wyjechać na miesiąc (w wakacje) do Anglii i zarobić, pracując przy zbiorach owoców. Chcielibyśmy pojechać na jakąś sprawdzoną farmę (myślę, że nie ma co ryzykować i załatwiać takie sprawy przez net, bo wiecie, naciągacze i te sprawy...). Może był ktoś z Was pracować w Anglii właśnie przy zbiorach i może polecić nam uczciwe miejsce gdzie można sobie dorobić? Z góry dzięki.
Mam ten sam problem. Jak ktoś kogoś zna niech da znać na maila [email]
Masz racje przez internet ciezko jest cos takiego znalezc.Wiekszosc ludzi nie jest uczciwa, naciagacze i tyle.Jak ktos ma jakis pewny kontakt to prosze o przeslanie na [email]
Cześć jestem studentką i także chce popracowac na wakacjach,a oferty marne,jesli szukasz kompana i jeśli masz namiary prosze o kontakt.Ja też będe pamiętac.Pozdrawiam
no ja tez jestem w tych samych opałach co wy własnie wczooraj spaliły sie moje marzenia jak widac przesadzone o pracy jak zapewne wiedza w tej niemieckiej lipnej firmie jesli ktos jedzie gdzies na zbiory chetnie sie przyłacze nawet (finansowo) :)
Też zostaliśmy oszukani, szukamy pracy przy zbiorach,mamy auto i 4 osobową ekipę , czekam na cud, może jakiś uczciwy człowiek da namiary na uczciwą pracę , odwdzięczymy się 'finansowo'. (ZDECYDOWANI)
[email]
jesli cokolwiek bedziecie mieli jakies namiary albo cos na taka prace to dajcie mi znać.... [email] :)
wejdż na stronkę www.fruitfuljobs.com jest to angielska firma pośrednictwa wygląda wiarygodnie sama córce i innym młodym ludziom będę probowała znależć przez nich pracę ale znam takich co pojechali na ślepo i znależli pracę na farmach pracę to najlepszy pomysl
BYlem ostatnio 4 miesiące w Angli pracowalem na farmie sprawdzone miejsce,truskawki,śliwki.jablka praca jest nawet przez okres zimowy,jeśli zasz Angielski zeby się dogadac to masz prace w kieszeni
No to drogi kolego podaj namiary na ta farme [email]
czesc!!wybieram sie w marcu do UK,niby wiem na jaka farmę pojadę ale szukam może czegos lepszego.może jakaś fabryka?...
byłbym zobowiązany jeśli sie ktoś podizeli namiarami na uczciwą prace [email] z góry dziękuje, jeśli coś znajde napewno napisze
Razem z dwiema qmpelami szukam pracy na wakacje. Jeśli ktos ma jakieś namiary, prosze o kontakt : [email] Z góry dziekuję i pozdrawiam:)
Ja też sie wybieram na wakacje do pracy w Anglii tylko nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. Może mi ktoś pomoże bardzo mi zależy żeby jechać jeśli ktos ma jakieś namiary to dajcie znać proszę was e-mail [email]
Jak to załatwiłeś?Podaj szczegóły,jestem zainteresowana
[email]
Czy mógłbyś przesłać namiary na tą farmę? [email] Z góry dzięki.
Hej, możesz mi podać namiary i cos więcej napisać o niej? Mój mail to [email] Wielkie dzięki i pozdrawiam :)
witam czy moglbys podac mi namiary na ta prace w angli? Z gory wielkie dzieki!pozdrawiam moj adres to [email]
siema,
Swoja przygode z anglia zaczynalem ponad 2 lata temu wlasnie od zbiorow na farmie. Bylo to w hrabswie kent, 50 min pociagiem na poludnie od Londynu. Ogolnie jezeli na zbiory do anglii to raczej tam, zawsze urodzaj i hrabstwo nie bez przyczyny nazywane jest ogrodem anglii. Farma nazywala sie Little Rhoden. Wyjechalem z programem studenckim poprzezs Columbus club z warszawy. Kontrakt mialem trzymiesieczny. Zaczalem we wrezsniu, caly miesiac zbierajac w sadzie jablka i gruszki,a pozniej pazdziernik i listopad pakowalem i warzylem owoce w packhousie. Jak na pierwsza prace za granica w sumie ok bylo, choc juz raczej na takie przygody wiecej nie mam ochoty. Chodzi mi chociazby o warunki mieszkalne ( przeciakajace , nie ogrzewane baraki itp.0 , choc sporo kasy odlozylem, mimo minimaLNEJ stawki ktora farmer nam placil czyli 4,5 funta na godzine.
siemanko. jestem na pieprzonym bezrobociu i chetnie bym wyjechal popracowac w uk. jesli mozesz to podaj jakies konkretne sprawdzone miejsce w ktore moge jechac bez obaw o to ze zostane zrobiony w wala. jak wygladaja warunki bytowe na takich farmach ? jakie sa koszty utrzymania jedzenia etc. no i ile mozna zarobic. moja poczta [email]
Ja i mój kolega szukamy pracy w angli, moze to byc wszystko zwiazane z rolnictwem, mozemy takze pakowac rozne produkty. znacie moze jakies dobre biuro oferujace uczciwe oferty?. Chodzi takze o zakwaterowanie. Aha i co jets potrzebne zbey wyjechac, wole sie spytac bo mzoe oakzac sie z epotem na ostatnia chwile ebdzie trzeba zalatwiac jakeis papierym z tego co slyszalem to trzeba wypelnic jakis formularz ktory jest konieczny do pracy w angli.? Gdzie polecacie sie wybrac? Pozdrawiam mo jadres [email]
jezeli chcecie jechac na farme do angli to nie radze jechac na zbior truskawek w tamtym roku bylam 4 mce i obiecalam sobie ze nigdy wiecej. na truskawkach charuje sie godzinami za marne pieniadze
Poszukuję pracy na farmie bądź przy pakowaniu owoców warzyw itp
okres pracy : wakacje
pilnie proszę o każdego rodzaju informację która mi pomoże znaleźć tę pracę!!
Z góry dziękuję
hey.bylabym wdzięczna za namiary na ta farme bo studiuje anglistyke prywatnie i musze zarobic jakos na studia a w polsce to ciężko:(
witaj.mozesz mi powiedzieć jak załatwic sobie pracę na farmie?ja sie staram już od paru miesięcy i gdzie nie zadzwonię,wszyscy chcą zaliczek,wstepnych opłat w wysokości 700zł.mogłabyś mi cos [email]
mozesz podac namiary na tą farmę?bylbym serdecznie wdziewczny...planuje w wakacje troche popracowac. Z gory dzieki
cześć masz moze jakies namiary jak zalatwić prace w tej farmie ? angielski jest wymagany? Z Góry dzieki
Wiem ze sama chec do pracy nie wystarczy, a ja mam jej sporo, dlatego potrzebuje oferty, sama szukam i nie ma nic odpowiedniego,ang znam w podstawach i ciagle sie ucze, bez jezyka ani rusz, do tego mam wielka motywacje, pomoc mile widziana, ja sama cos znajde dam znac [gg]
jeśli dysponujesz adresem tej farmy będę zobowiązany
Pilnie poszukuje pracy za granicą :) Jak kazdy z Was,najlepiej przy zbiorach, obojetnie w jakim panstwie:) Anglia,Szwacja,Hiszpania:) jeżeli ktos bedzie miał ciekawą oferte zapraszam na gadulca, 4201315:)
jestem studnetem,mam 21 lat, mamkilku znajomych którzy również chca wyjechac za granice.Jestem uczciwym człowieikiem - szukam ucziwego pracodwacy.Serdecznie pozdrawiam!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 79
poprzednia |