Praca przy zbiorach w Anglii

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 79
Witam. Też jestem zainteresowana wyjazdem do Anglii do pracy przy zbiorach. Proszę podaj mi jakieś namiary . Szukam jakiś ofert w internecie ale nie wiadomo na kogo trafię. Dzięki i Pozdrawaiam.Proszę o odpowiedź na adres [email]
Witam. Mam pomysł na Pracę w Anglii. Prywatny mały biznes 100% legalny. Wymagania: Język Angielski,Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Więcej informacji pod nr [gg] lub e-mail [email] Pozdrawiam
Siema!!Szukam pracy na farmie juz od dwóch miesięcy.Gdzie kolwiek zadzwonie mowią że to juz nieaktualne.Jeśli możesz to podaj mi namiary na ta farme.Mój e-mail to [email] Z góry dzieki:) Pozdrowionka
siemanko to przeslij namiary na ta firme moj adres [email] tylko jak najszybciej
hej!! mogłabym prosic o więcej szczegółów?? jestem zainteresowana, mój [gg]
hej, tez jestem zainteresowana praca na jakis zbiorach, prosilabym o namiar na ta farme... i jesli jeszcze ktokolwiek posiada jakies informacje to rowzniez prosze, ebde bardzo, bardzo wdzieczna!:) moj e-mail: [email]
podajcie jakieś namiary na te farmy w UK [email]
sie ma
jestem od 1,5 roku w west sussex i chce teraz wyjechac na sezon , czy moglbys podac region lub jakies inne informacje , chetnie wymienie sie z toba na temat mojego regionu
czesc
ja angielskiego ucze sie na ulicy , jestem od 1,5 roku w west sussex , jak kumasz angielski dobrze to w tym regionie jest dla ciebie multum ofert w biurze , pozdrawiam,
ps:
ja szukam szybszej kasy na sezonowych pracach i na razie nie mam zamiaru isc do fabryki-czy etc,mam juz to w dupie w ta niedziele koncze w piekarni , strzalka
ja tez prosze jesli mozna jakies info o farmah lub zbiorach w UK - [email] bardzo zależy :)
też bym prosił o jakies namiary na farmy moga byc tez telefony bezpośrednio do farmera jakos sie z nim dogadam :) jak ktos cos mam to prosze bo juz trace sens znaleziena pracy [email]
hejrn.Ja szukam kogos z kim moglbym pojechac na zbiory jablek do anglii lub irlandii polnocnej mniej wiecej od polowy sierpnia,mam spis farm do niektorych juz dzwonilem,pracuje w anglii jako magazynier ale na lato biore urlop i chce dorobic na zbiorach,jesli jestes zainteresowana lub masz jakies pytania pisz [email]
Witaj Rafał ja bardzo chetnie sie przyłacze do Ciebie jeśli jest to nadal aktualne. Jestem studentem 2 roku Agh w Krakowie. Szukam pracy na wakacje. Mój emai: [email] [gg]
prosze podaj numer albo jakies namiary na tę farme nas jest 6 osób i jestesmy zdecydowani, to moj meil: [email]
hej Rafal nie wiem czy jeszcze jest to aktualne ale ja i moja kolezanka bylybysmy gotowe na taka prace. Napisz jesli jeszcze chcesz jechac na [email]
jakbyś mógł dać jakieś namiary na siebie to byłabym bardzo wdzięczna [email] z góry dzięki
Mamy pytanko czy dałbyś rade podac jakies namiary na tą farme?nasz kontakt wawrzunek23@interia .pl, [email] z góry dzięki,pozdrawiamy
Moglbys podac jakies namiary na ta robote w Anglii ????
Witam szukam pracy na te wakacje na jakiejs farmie przy zbiorach. Prace moge zaczac chocby od zaraz. Znam bardzo dobrze Angielski w mowie jak i w pismie. prosze o kontakt na e-mail [email] albo na [gg]
HEJ :)rnJa też ze swoim facetem szukamy jakiejś pracy za granicą ...rnnajchętniej na farmie ale żadnych namiarów sprawdzonych nie mamy:(rnjakbyście mieli coś to podzielcie sie mój adres: [email]
Będe wdzięczny jak dasz namiary na tą farmę lub inną [email] z góry wielkie dzięki!!!
mnotwo info i ofert na stronach:
www.anyworkanywhere.com
www.fruitfuljobs.com
Racja,w internecie jest pelno tych adresow
Bardzobym chciala pojechac na te zbiory prosz o namiary
Witam!Ja pracowałem na zbiorach we włoszech a teraz planuje wyruszyc za nieco lepsze pieniądze ,mam na myśli Anglie lub Irlandie.Jestem powaznie zainteresowany.Jezeli ty tez to napisz szczegóły mailem [email] niestety mam tylko podstawy angielskiego ale we włoszech sie dogadałem bez jezyka !
ja jestem z dziewczyna na farmie truskawek niedaleko birmingham i nie polecam jej wcale to jest obuz pracy wiec tu nie jedzcie podam nazwe na wszelki wypadek dla innych jako ostrzezenie S&A Produce farma ma siedzibe w mastexczku o nazwie Marden
a mozesz podac jakies namiary na to miejsce z gory dzieki [email]
hejka ja tez czegos szukam na wakacje ale sami wiecie jak to idzie... macie moze jakies namiary na uczciwego pracodawce albo jakies oferty? jak tak dajcie znac 511108677 albo mail [email] pozdrowionka
WItam serdecznie , jeśli miałabyś jakąs konkretną ofertę pracy, w okresie od lipca do paxdziernika to proszę o kontakt, no i oczywiscie jakieś wolne miejsce.Z góry dzieki
Ja i cztery moje koleżanki z Wydziału Rolniczego chętnie pojechałybysmy w te wakacje na farme do zbioru owoców lub warzyw.Jesli ktos zna i poleci nam jakies farmy z góry dziekuje.Język angielski znamy w stopniu podstawowym(komunikatywnym).Moj a-mail [email] ,[gg]
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 79