Praca W Dublinie jako inzynier

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc mam pytanie dostalem prace w Dublinie jako Assistant Material Engineer. Okres probny 6 miesiecy rocznie 25 000 Euro nie wiem czy to duzo czy malo da sie za to zyc??. Jak cos wiecie to napiszcie bede zgory wdzieczny. Ps Wcalenie nie znam super angielskiego ale do odwaznych swiat nalezy.
nie wiem, czy mało, czy dużo ale jak bys był tak uprzejmy to napisz w jaki sposób szukałeś tej pracy?
W sumie to czysty przypadek. Ogloszenie z nalazlem z w dodatku gazety wyborczej praca ogloszenia drobne. Poszukiwali glownie inzynierow budownictwa i geodetow. Mnie na 1 rozmowie gosciu z irlandi skreslil i nie robilem sobie nadziei za jakies 4 tygodnie mialem telefon i babka powiedziala ze przyjezdza szef z irlandi i chce sie ze mna zobaczyc. Rozmowa byla w Krakowie trwala ponad godzine pytal co robilem itp. A i co wazne zatrudnienie jest przez firme i rzadnych agencji i jeszcze oplacaja mi emeryture. Sam jestem ciekaw jak to w praktyce bedzie wygladac. Z wyksztalcenia jestem geologiem po uniwerku. Wiec jak ktos mysli ze inzynierowie maja wieksze szanse to sie myli. Pozdrawiam
z tego co sie orientuje to ze 300 funtow mozesz schowac do skarpety tygodniowo