Firma Prostaff

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos juz wyjezdzal do pracy z firma Prostaff-dostalam propozycje wyjazdu do Grecji za marne pieniadze ale lepsze to niz nic.Ale nic nie wiem na temat tej firmy.Moze ktos juz pracowal za jej posrednictwem i moglby sie podzielic informacjami czy firma jest solidna.Bede wdzieczna.
Pozdrawiam
witam mam prosbe czy mozesz cos wiecej napisac o rekrutacji poniewaz ja bede miala w nastepna sobote i chciala bym troche wiecej wiedziec... a gdzie sie wybierasz? ja zatsanawiam sie nad grecja i cyprem... pozdrawiam aska moje [gg]
I co nikt nie slyszal o tej firmie?
Hej, dowiedziałaś się coś o tym biurze? całkiem atrakcyjne zarobki widziałam na ich stronce... no nie wiem sama... odp.
Czesc chcialabym zapytac czy wyjechalas lub czy dowiedzialas sie czegos o tej firmie??? Ja rowniez dostalam od nich oferte pracy. Jednak uwazam ze to bardzo dziwny gdy nikt nic o nich nie wie!! prosze jesli masz jakies informacje napisz do mnie to moj nr [gg] Pozdrawiam
a gdzie ta rekrutacja???o ile wiem, to ostatnia byla w czestochowie 13 maja.
dobre zarobki?uwazasz, ze 5[tel]euro na miesiac to sa dobre zarobki???
Miałam wyjechać z firmą Prostaff do Grcji 13 lipca ale w ostatniej chwili się rozmyśliłam. Przysłali mi tak niekorzystną umowę do podpisania w ciemno, że nie było najmniejszych szans żebym to podpisała. Chętnie udostepnie treść takiej umowy. [email]
Czy ktoś wyjechał z tej firmy do pracy za granicą?????
Ja też dostałam ofertę pracy, ale dużo tu niejasności a jeszcze więcej sprzeczności...
Czekam na waszą odpowiedź.....
nu, i jeszcze biora oplate za zawarcie umowy - 1000 zl, nielegalne. aj bym uwazala, nie zdecydowalam sie suma sumarum
Witam. Ja niestety mialem kontakt z ta firma. Szczerze odradzam! Pojechalem do Grecji do pracy 28.06.06r i juz jestem w Polsce:/ JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE!!! Kontraktem mozna sobie podetrzec wiadomo co. Pracy nie dostalem, a wydalem na ta impreze ponad 1000zl... jedyne co zostalo to przygoda i nauczka na przyszlosc... NIGDY WIECEJ PROSTAFF-U!!! Pluje sobie w brode...
Witam nowych naiwnych
Nie ma zadnej konkretnej firmy. Wszystko to ściema. Zapraszam na moją stronę o oszustach, jest duzo o Grecji www.oszukany.prv.pl
Pozdrawiam Ewa
Dostałam kontakt i rozmawiałam z przedstawicielem Prostaff przez telefon. Twierdzł, że podpiszę umowę z pracodawcą, który jest jego przyjacielem - właścicielem firmy z Francji. Firma w necie owszem istnieje, tyle że znajduje się w Ausrii i ostatnie ogłoszenie do Grecji dała 2 lata temu. Koleś na to: to mój przyjaciel- nie wiem gdzie ma swoją firmę. Ale co ciekawsze nie chciał już kasy za pośrednictwo. Dziwne. Czyżby handel żywym towarem....? Słuchajcie to trzeba gdzieś zgłosić... co Wy na to?
sprawa zainteresowaly sie media, mozliwe ze bedzie o tym gloaniej.... jak zglosic to gdzie? policja odpada bo, oni nicc nie robia... ambasada nie odpowiada...
Dzień dobry!

Jako przedstawiciel firmy Pro-Staff Polska chciałbym zamieścić następujące sprostowanie:

Na rynku istnieją dwie firmy o tej samej nazwie, zajmujące się pośrednictwem pracy, jednak nie mają one ze sobą nic wspólnego.

Słowacka firma Pro-Staff - strona internetowa: www.prostaff.sk , która ma swoją siedzibę w Bratysławie i posiada pozwolenie na prowadzenie pośrednictwa pracy za granicą nr c 4882/2005-OSS 267/2005 i oferuje pracy m.in. w Hiszpanii, we Włoszech, w Grecji, Wielkiej Brytanii, Egipcie, Chorwacji czy na Cyprze.
Współpracuje ona z firmą Pro-Staff Polska, działającą i organizującą szkolenia i castingi w Polsce : www.prostaff.pl .

Istnieje natomiast druga firma www.prostaff.gr która ma siedzibę w Salonikach (Grecja) i nie ma pozwolenia na prowadzenie pośrednictwa pracy. Oferuje pracę jedynie w Grecji i na Cyprze. Na różnych forach internetowych znajduje się o niej wiele negatywnych opinii.

Dlatego też zwracam się z prośbą, jeżeli piszecie Państwo o firmie Pro-Staff, by uwzględnili Państwo z którego kraju ona się wywodzi.

Pozdrawiam serdecznie.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa