Moj Londyn???

Temat przeniesiony do archwium.
Witam:)

chcialam sie zapytac gdzie mozna sprawdzic czy dane biuro organizjacy wyjazdy zagraniczne posiada na to zezwlenie, i ma do tego odpowiednie uprawniena, zezwolenia. bede bardzo wdzieczna za pomoc
pozdrawiam
Czy ktos kozystal z uslug tej firmy?? jesli tak to jakie wrazienia??


Mój Londyn
al. Słowackiego 17a pok. 415 (IV piętro)
31-159 Kraków
www.praca.gov.pl - nie jestem pewna czy o to ci wlasnie chodzi ale prawdopodobnie na tej stronie jest wykaz firm posredniczacych, ktore maja certyfikat. Jednak nigdy nie mozesz miec pewnosci, ze nawet firma z certyfukatem Cie nie "wykoluje". Zycze powodzenia. :)
To firma z Krakowa ja bylem na farmie z nimi na praktykach od maja do wrzesnia uwazam ze bylo ok. ciezka praca ale i wynagrodzenie odpowiednie Sam bym jeszcze tam zostal ale musialem wracac na studia egzaminy mialem w plecy licze na wyjazd z nimi w przyszlym roku Pozdrawiam wszystkich
Cześć
I jak wrażenia że szkoły? Też chciałbym jechać z tą firmą ale mam wątpliwości. Jaką szkołę wybrałaś. Wogóle napisz coś.
[email]
Proponuje szkole Premier College ktora sprzedaje firma Moj Londyn mialam szczescie sie w niej uczyc Bylo super !! Tyle ze krotko :( wykupilam kurs 2 tyg. Pozdrawiam z Anglii Teraz jedynie mam czas na prace :(
Temat przeniesiony do archwium.

 »

English only