Praca w wakacje dla nastolatków

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, mam 17 lat, szukam chętnych na wyjazd w wakacje do Wielkiej Brytanii z zamiarem znalezienia pracy. Obecnie prowadzę poszukiwania przez internet, ale biorę pod uwagę wyjazdu w ciemno. Z tego co się zorientowałem znalezienie pokoju dla 2 osób za 70f/tyg nie powinno stanowić większego problemu w dużym mieście. Z pracą z tego co mi mówiono tez nie jest źle. Tylko głupio mi samemu jechać, z kimś zawsze raźniej. byłem już rok temu w UK, więc się trochę orientuję, z językiem tez spoko.

Nie ma co się bać bo jest dużo osób, które wyjeżdżają na wakacje i z powodzeniem znajdują pracę. Koszty samego wyjazdu również nie są wysokie.


Pisać - [gg]
Ja jestem chętny.
a w tamtym roku u kogo byles?:)
UWAGA!!! JUŻ NIESTETY NIEAKTUALNE
Jestem zainteresowany. Mam 17 lat kontakt email: [email] [gg]
Moja oferta jest podobna...
Szukam kogoś do wspólnej wyprawy na Wyspy :)
Myślę o miejscowości Bath, położonej 1,5h pociągiem od Londynu.(jestem skłonna do jakiejś kompromisowej miejscowości pod warunkiem, że to nie będzie Londyn) Szukanie pracy na miejscu, zakwaterowanie przez internet (orientacyjne ceny znajdziecie na stronie Gumtree danego miasta, zapewniam jest ogromny wybór) ;) Pragnę szukać pracy na miejscu a nie przez firmy pośrednicze, gdyż tak jest o wiele B E Z P I E C Z N I E J ! :) Bilet lotniczy lini Wizzair kosztuje od 1[tel]chociaż zdarza się i w cenie 80zł. Coś o mnie? Jestem po maturze, szukam pracy w UK, that's all :D Zainteresowanych proszę o kontakt na gadu : 7865363 . W katalogu publicznym mam 19 lat, ale proszę na to nie patrzeć..w grudniu skończyłam 18 i czuję się młodo !!! :D

Take care
(:

PS: Jeżeli jest więcej chętnych tym lepiej, będzie weselej ;)
Mam 19 lat i też chciałbym wyjechać do UK za jakąś pracą. Mam 19 lat, po maturze. Obydwa egzaminy z angielskiego zdałem na 100% zatem jeśli chodzi o język czuję się pewnie xD Moje [gg] . Często jestem na niewidocznym. Pozdrawiam.
Cześć.
Też mam 19 lat, jestem po maturze i chętnie wyjechałabym do UK. Nie jestem wybredna, jeżeli chodzi o to, gdzie dokładnie. Może znajdzie się ktoś oprócz mnie, kto jeszcze nie wyjechał, a ma zamiar...

[gg]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie