kursy bbc w formacie mp3

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 51
poprzednia |
witam,
poszukuje osoby ktora posiada kursy bbc w mp3 i chcialaby sie wymienic na inne materialy w mp3
posiadam np. audiobooki, kurs callana, dialogi itp
mam tez teksty z kursow bbc sciagniete i przrobione do pdf lub sxw

bardzo mi na tym zalezy, poniewaz nie mam stalego dostepu do netu i mozliwosci sluchania on-line

kontakt: [email]
Czy jesteś jeszcze zainteresowana kursami bbc w mp3? Mam takie kursy i chętnie się wymienię na inne materiały w mp3.
oczywiscie :-)
jaka jest skutecznosc kursow bbc?
niestety nie mam mat na wymiane (ewentualnie książka How now, brown cow? pdf + mp3)...

przeslij prosze wiadomosc na maila: [email]
Ja jesem chętny prześlij na email [email]
Czy mogę prośić o materiały w mp3
Czy mogę cię prosić o materiały w mp3.
mój e- mail: [email]
Interesuja mnie kursy BBC na mp3. Mam inne mp3 do nauki angielskiego na wymianę. [email]
Rany, tez byłabym zainteresowana. Czy ktoś pomoże, internauci, angliści, pasjonaci zielonych wysp please help!! [email]
Czy mogę też prosic o jakies materiały na mp3?
[email]
czy ja tez mogę prosic o jakies materiały mp3 jak i pdf. Byłbym bardzo wdzieczny
Aha mój mail [email]
hej
czy możesz przesłać materiały z bbc
mam coś na wymiane
[email]
poszukuje cos do nauki w mp3. niestety nie mam jeszcze nic na wymiane.
Bardzo mi na tym zależy. Mój e-mail: [email]
z góry dziękuje.pozdro
Poszukaj na tym forum. Pisałem jak można ściągnąć kursy BBC.
>jaka jest skutecznosc kursow bbc?

Skuteczność nie zależy od kursu, tylko od pracowitości studenta. Jesli nie przysiądziesz fałdów, to nie pomoże Ci nawet najle[szy kurs prowadzony przez najwybitniejszych nauczycieli.

Jesli chodzi o kursy BBC, to są to przede wszystkim pogadanki językowe, jest ich kilkadziesiąt, choć obecnie na tronie tylko dwadzieścia kilka. Poświęcone są różnym zagadnieniom życiowym i jezykowym.
Składają sie z 20 do 120 lekcji 5 do 10-minutowych. Najczęściej każdej lekcji towarzyszy kilka do 30 słowek, które czasami powtarzają się w różnych lekcjach. Mozna powiedzieć, że kursy BBC uczą 5[tel]słówek i podstaw gramatyki.

Po przerobieniu dowolnego kursu BBC nauka staje się przyjemniejsz, zacheca do kolejnego kursu BBC lub kursu stacjonarnego w dobrej szkole językowej.
hej..jeżeli jest taka możliwość też poprosze -mkpl@o2. albo chociaż jakąś informacje jak dotrzeć.
dzieki
zalezy mi na kursach BBC w mp3. Proszę podaj gdzie mogę je uzyskać (nie mogę znaleźć Twojej informacji na forum)
Kursy BBC znajdują się na stronie: http://www.bbc.co.uk/polish/learningenglish/
najwiekszą ich wartością jest dźwięk. Niestety nie są to pliki wav ani mp3. Do ich odsłuchania niezbedny jest program realPlayer.

W celu ściągnięcia ich na HDD trzeba mieć:

- procesor dźwięku, ja używam CoolEdit 96, ale może być też Gold Wave lub Wave;
- conventer plików dźwiękowych CannaMp3 lub "Wav to MP3 Decoder".

Programy te mozna sciagnąć ze strony Komputer Świata.

Ściąganie plików BBC na HDD:

1. Ustawić parametry regulacji odtwarzania na Wave/DirectSC;
2. Wywołać program Cooledit z cząstotliwościa 44100 (przy nagrywaniu);
3. Otworzyć stonę wybranej lekcji własciwego kursu BBC;
4. Uruchomic proces nagrywania w CoolEdit;
5. Uruchomic dźwięk w danej lekcji.

6. Po zakończniu nagrania zapisać plik jako *.wav.
7. Przekonwetować wav na MP3.

Uwaga: obydwa konwertery moga przeprowadzać konwersję dowolnej liczby plików.
witam,

bejotka mam do Ciebie pytanko; mowisz zeby: 1. Ustawić parametry regulacji odtwarzania na Wave/DirectSC;

gdzie te parametry w cool edit zmienic (gdzie one sa w menu) ?

pozdrawiam
ok
juz doszedlem :)
>ok
>juz doszedlem :)

Jak już doszedłeś, to powinienes napisać, że to nie jest parametr Cool Edita, tylko Windowsów, żeby ktoś inny nie szukał ich w CoolEdicie przed uruchomieniem go.
Witam!
Nie mam, niestety stalego łącza w domu :-(. Jeśli możesz ,prześlij mi kursy BBC ( z wyjątkiem The Market i English 2000 ) na adres [email] Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Marecki
Też chciałbym jakieś mp3. Mogę się wymienić z Mp3 o jęz.francuskim

Pozdr.
Witam serdecznie!!
Za niedługo wyjeżdzam na wyspy, jeśli ktoś może to proszę niech prześle mi kurs BBC w formacie mp3 lub jakieś inne kursy w tym formacie.
Marta 878 albo Traveler, bedze Wam naprawde bardzo wdzięczny!!
Jak ktoś inny to jeszcze ma to proszę o pomoc.
dzięki z góry!! ;-))
[email]
1. Ustawić parametry regulacji odtwarzania na Wave/DirectSC;rnrnGdzie dokladnie to mozna zmienic? Mam system Win XP.rnrnDzieki z gory za pomoc
Witam,rnJeśli ktos jest zainteresowany kursem BBC w formacie mp3 znalazłem fajną stronkę, polecam wszystkimrnwww.republika.pl/sexybielizna/bbc/bbc.htm

W razie co kontakt mailowy do gościa [email]
bylbym wdzieczny gdyby ktos przeslal mi jakies lekcje w mp3 na adres [email] gory dziekuje i pozrawiam
ja tez bedę niezmiernie wdzięczna jeśli ktoś mi prześle takie kursy : [email] z góry srerdecznie dziękuję:)
Mam XP-ka i nigdzie w ustawieniach parametrow odtwarzania nie moge znaleść tego ustawienia Wave/DirectSC.Gdzie tego szukać w XP ?
Dzieki i pozdrawiam.mario205
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 51
poprzednia |

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa