kursy bbc w formacie mp3

Temat przeniesiony do archwium.
31-51 z 51
| następna
W Windows XP ten parametr nazywa się "Główny rejestrator"!!!
bejotka.Dzieki za podpowiedz ale w dalszym ciagu nie moge znalesc tego ,,Glownego rejestratora,,Przeszukalem wszystkie wlasciwosci AUDIO i nie tylko ale nie znalazlem tego parametru.Bardzo Cie prosze ,podaj dokladnie,gdzie sie ten rejestrator znajduje?Dzieki.
Kliknij szybko dwa razy na głośniczek w pasku szybkiego uruchomiania. Pokaże Ci się okno Regulacji odtwarzania. Wybierz: Opcje->Właściwości nagrywania. Pierwszą pozycją w oknie powinien być właśnie Główny rejestrator. Zaznacz go, zaznacz Nagrywanie, kliknij OK. Pojawi Ci się okno Regulacji nagrywania, w którym bedziesz miał to, o co chodzi. Zaznacz je.
Dziwna sprawa z tym moim XP.U mnie we wlasciwosciach nagrywania mam taka kolejnosc sterownikow :1.Telefon,2.Mikrofon,3.Wejscie liniowe,4.Stacja dyskow CD-ROM,5.Video.6.Pomocniczy,7.Wejscie miksera stereo,8.Wejscie miksera mono.
We wlasciwosciach odtwarzania mam z kolei taka:1.Regulacja glosnosci,2.Wave,3.Syntezator tabeli dzwiekow,4.Telefon,5.Mikrofon,6.Wejscie liniowe,7.Stacja dyskow CD-ROM,8.Wideo,9.Pomocniczy.
Jak wiec widzisz nie mam nigdzie parametru Glowny Rejestrator.Z kolei w oknie Regulacji nagrywania mozna zaznaczyc tylko 1 parametr.Ktory z nich mam zaznaczyc?Do tej pory mialem zaznaczony Mikrofon.Pozdrawiam.
bejotka,mam do Ciebie pytanie techniczne .Czy mozna zgrywac te pliki BBC nie korzystajac z mikrofonu?Zgrywajac je za pomoca mikrofonu i po konwersji na mp3 mam przy odtwarzaniu efekt ,,studni,,tzn slychac dzwiek jakby z poglosem,w kazdym razie nie jest to taki dzwiek jak przy odtwarzaniu w Real Playerze.
Mario, czytaj ze zrozumieniem. Przecież cały ten watek dotyczy zgrywania bez mikrofonu.
bejotka,rozumiem watek,ale jak mam zaznaczyc w parametrach nagrywania ten ,,Glowny Rejestrator,, ,o ktorym piszesz skoro u mnie nie wystepuje?Czyzby moj XP nie posiadal tej opcji?Wczesniej(2 wpisy wyzej) wypisalem Ci jakie parametry nagrywania mam u siebie w wlasciwosciach nagrywania.Domyslnie zaznaczony jest wlasnie MIKROFON.Pozdr.
Postępuj dokładnie jak pisałem, w pewnym momencie masz okno, w którym sa opcje do zaznaczania. Jeśli nie zauważyłeś w nim nazwy "Główny rejestrator" skorzystaj z suwaka. Jeśli zaznaczysz tę opcję później pojawi Ci się kolumna, w której będziesz mógł zaznaczyć tę pozycję. Jesli masz bardzo stare XP ta opcja może mieć inna nazwę. W W2000 ona nazywala się DirectWAV. Jeśli mimo to nie znajdziesz poproś kolegę bardziej obeznanego z systemem. Ja nie moge Ci pomóc nie widząc ekranu.
Możesz też korzystacz programu Audacity. On ma te opcje w swoich parametrach. Trudnośc w tym programie polega na tym, że zapisuje pliki w swoim formacie. Jesli chcesz mieć WAV musisz exportować je do tego formatu.
Jeżeli możesz to bardzo proszę, prześlij mi kursy BBC mp3. Mogę Ci zaoferować wzamian kursy sita: poziom podstawowy cz. 2 i średniozaawansowany cz. 1 i 2.
Traveler, bardzo proszę o przysłanie mi kursów BBC. Wzamian mogę Ci zaoferować kursy sita: podstawowy cz.2 i średniozaawansowany cz. 1 i 2. Mój adres: [email]
Ja też jestem zainteresowana kursami na mp3 tylko nie mam materiałów na wymianę, czy mogę liczyć na [email]
Jak ktoś ma jakies kursy to prosze o przesłanie na [email]


Z góry dziękuję.
Tja... A nie prościej ściągnąć Media Player Classic? ;)
Prościej! Ale co ma zrobić ktoś, kto chce wgrać te lekcje do pamięci MP3-Playera i słuchać ich wielokrotnie zdala od komputera?
Bardzo pilne!:) Jestem zainteresowany kursami BBC w mp3 w kolejności: A Phrase a Minute, Get That Job, English at Work, English Express, One day in your life, Funky Phrasals, Football matters. Na wymianę, posiadam tylko The Market. Czy mogę liczyć na wymianę bądz otrzymanie ktoregokolwiek z wymienionych? Bede ogromnie wdzieczny! Mój e-mail: [email]
Na tym forum wiele juz razy pisałem jak je można ściągnąć samodzielnie. Spróbuj odnaleźć te posty i zastosować sie do tych rad. Jeśli będziesz ściąhgł po jednej lekcji nauczysz się przy okazji. Jeśli ktoś Ci je przyśle, będziesz tylko je miał.
Lekcje angielskiego ściągaj bez problemowo na stronce www.londowisko.pl Ma być ich więcej
kurs BBC english !!! FREE !!!

https://www.ang.pl/BBC_ENGLISH_kurs_mp3_pdf_59568.html
Witam,rnJeśli ktos jest zainteresowany kursem BBC w formacie mp3 znalazłem fajną stronkę, polecam wszystkimrnwww.republika.pl/sexybielizna/bbc/bbc.htm



Polecasz goscia, ktory zeroje na niewiedzy innych? Przeciez te lekcje sa za darmo na BBC! Wystarczy je zgrac sobie darmowym programem do MP# i masz je za darmo, a ta szelma sobie na tym zarabia!!!!
http://peb.pl/dokumenty/208002-rapidshare-bbc-english-lekcje-angielskiego-na.html
Słuchajcie! Mam wielką prośbe! Mogłby mi ktoś przysłać na maila obojętnie jaki kurs???!! To bardzo ważne;( z góry dziękuje:* [email]
Temat przeniesiony do archwium.
31-51 z 51
| następna

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa