co wybrać?

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałbym się zacząć angielskiego w tym roku, ale nie wiem jaki program najlepiej wybrać. Mam hiszpańską wersję programu 'No problem+'('No hay problema+') i jestem z niej raczej zadowolony, chciałbym dowiedzieć się czy angielska wersja pomoże mi nauczyć się języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Dodam też, że na maturze zamierzam zdawać język hiszpański, więc nie wiem czy te warto uczyć się tych dwóch języków naraz, co o tym sądzicie? :) Pozdrawiam:)
Nie napisałeś ile masz czasu do matury, jeśli tylko rok, to zastaw angielski na przyszłość, jeśli 3 lub więcej lat, to możesz uczyć się równolegle. pamiętaj jednak, że języków należy uczyć się codziennie, nie wyłączając świąt, weekendów, wakacji i zwolnień chorobowych. Dlatego proponuję ci uczyć się 30 minut angielskiego w godzinach 6.00 - 6.30 i 60 minut hiszpańskiego w godzinach 18.oo - 19.oo.

Oczywiście możesz to zmienić wg własnych możliwości wykorzystania czasu.
Bejotka a co sądzisz o programie 'No problem+' korzystałeś z niego? Ja sam mam 'No hay problema+' i dobrze mi się z nim pracuje, ale różne opinie czytałem na temat tego pierwszego i były one niezbyt pochlebne. Może polecisz mi jakiś inny program? A co do matury to zdaję ją za 1,5 roku i przykładam się do nauki:) Pozdrawiam!:)
Kursy "No problem +", "No hay problema+" i kilka innych "plusów", to bazy SuperMemo opracowane dla programu SM w wersji SuperMemo UX.

Kilkakrotnie już pisałem, że wersja MSM jest lepsza od SuperMemo UX i tego zdania nie zmienię, ale firma SuperMemo World wycofała się z rozwijania MSM, dlatego chcąc nie chcąc muszę chwalić SuperMemo UX.

"Angielski? No problem!" jest kompleksowym kursem języka angielskiego i jest najtańszym takim kursem na naszym rynku. Polecam go ze względu na autora merytorycznego. Dr Henryk Krzyżanowski jest moim "Guru" Jego kursy "First Steps in English', "The Nezt Steps in English" oraz obydewa poziomy "Angielskiego w 3 miesiące są najlepszymi kursami angielskigo przeznaczonymi dla samouków. Wszystkie zostały wydane również jako bazy MSM.

"First Steps in English' i "The Nezt Steps in English" są najlepszymi bazami SuperMemo, niestety już nie do dostania.

« 

Egzaminy

 »

Pomoc językowa