do osob z KJS - czy ktos pamieta..

Temat przeniesiony do archwium.
kiedy w tamtym roku pojawił się na stronie internetowej KJS plan zajęć ?
Ale się niecierpliwisz :) A mnie tam nie spieszno żeby zobaczyć plan zajęć, mamy przecież jeszcze miesiąc wakacji. Do zobaczenia na zajęciach.
A wcale mi nie spieszno do pazdziernika ;) Jest mi dobrze na przedlugasnych wakacjach ;)

Ciekawa tylko jestem planu ;)
bede sie cieszyl, jezeli plan bedzie ok. 20 wrzesnia.
dziekuje :)
one more question ;)
czy wiadomo już kiedy zaczynamy zajęcia ? Czy 3.10 czy 4.10 ?
w pierwszy poniedzialek pazdziernika. Uroczysta inauguracja jest 30 wrzesnia. Nie slyszalem, zeby zajecia mialy sie rozpoczynac od wtorku.
w zeszlym roku plan byl wlasnie gdzies w 2 /3 tygodniu wrzesnia
a podział na grupy pokaże się razem z planem?
Wiadomo z kim będzie filozofia dla 3go roku? Tak jak poprzednio z dr Nogal?
wiadomo. nie. :-)
KJS to chyba jedyny wydzial na ktorym plan jest tak pozno. I jak tu studenci maja sobie robic doswiadczenie tlumaczeniowe w firmach jak firmy robia rekrutacje we wrzesniu i chca zeby im okreslic dokladnie w jakich godzinach mozemy pracowac. Przeciez to nierealne jak nie ma planu. Usilna prosba do wladz KJSu aby jesli to mozliwe to plan w przyszlym roku byl wczesniej, chociaz z 2 tygodnie.
Mam nadzieje ze nikt mnie nie znienawidzi biednego studenta za ten wpis :)
Jutro 20.09 :)

Wyczekujemy planu :)
Ja również z niecierpliwością wyczekuję na plan oraz podział na grupy w KJS. Chciałbym się zarejestrować na WF, ale bez planu jest to bardzo trudne do wykonania :( Jak myślicie, czy jest szansa, żeby w poniedziałek, środę lub piątek kończyć tak, aby zdążyć na 14.30? Pojawiła się też informacja o przedmiotach ogólnouniwersyteckich - może ktoś z Was wie, o jakie przedmioty chodzi? Podejrzewam, że to np. logika, informatyka, filozofia, itp. Wydaje mi się, że do tej pory studenci KJS mieli określone w planie, kiedy mają zajęcia z danego przedmiotu. Czy teraz się to zmieni? Czy wzrosła liczba tych przedmiotów - obowiązuje 240 godzin. Pozdrawiam!
a planu jak nie bylo, tak nie ma ;/ caly kjs :/
Olivier :)
Jesli chodzi o wf - nie wiemy o ktorej bedziesz konczyl w jaki dzien wiec nic nie mozna powiedziec - dopoki nie ma planu :)
Jesli bedziesz konczyl o 13.30 zajecia to jak najbardziej na 14.30 zdazysz - a gdzie bedziesz na tej wf chodzil ?
Ja osobiscie wolalam na 8 na wf chodzic - mialam przewaznie na 10.15 zajecia, wiec gralo mi wszystko :)
Jesli chodzi o przedmioty ogolonouniwersyteckie - informatyke bedziesz mial na 1. roku, logike na 2. (dzizas, po co to :( ). O filozofii nic mi nie wiadomo.
KJS ma swoj plan :) i chodzisz na zajecia wg planu. Chyba sie nic nie zmienilo ?

Czekamy, czekamy na plan.. :)
>a planu jak nie bylo, tak nie ma ;/ caly kjs :/

Pan będzie uprzejmy przyjść na Szturmową i powiedzieć to swoje "cały kjs" na głos np. komuś z sekretariatu albo mnie. Można także się podpisywać pod takimi opiniami, bo anonimom jakoś łatwiej pisać, cokolwiek pomyślą. NIKT nie ogłaszał, że plan będzie 20 września. Radzę przeczytać moją wcześniejszą wypowiedź.
Ja zapisałam się wstępnie na zajęcia z w-f-u na godzinę 18stą, czyli dosyć późno. Natomiast jeśli pojawi się plan mogę zmienić swoją rejestracje :) Lada dzień na pewno plan bedzie :)
>Lada dzień na pewno plan bedzie :)

Tez mam taka nadzieje. trwa dogadywanieszczegolow, znajdowanie sal.... Plan musi powstawac we wspolpracy ze wszystkimi innymi jednostkami prowadzacymi studia dzienne na Szturmowej 4, a niektore inne jednostki musza z kolei koordynowac plan z polonistyka itp.
Hej :) Dziękuję za te informacje. Na WF będę chodził do Egurrola Dance Studio na taniec nowoczesny. Na razie zapisałem się na godzinę 20.30 w poniedziałek, bo to jest jedyna grupa, która ma zajęcia o tej godzinie, kiedy na pewno nie będę miał zajęć w KJS. Pozostałe są o 10 i 14.30 w poniedziałki, środy i piątki oraz jedna grupa w środy o godzinie 8.30. Jeśli pojawi się plan i wszystko będzie pasować, to chętnie zarejestruję się do innej grupy, bo nie mam ochoty na WF do godziny 22. Pozdrawiam :)
Temat przeniesiony do archwium.