ukknja uw zaoczne I rok -poziom angielskiego

Temat przeniesiony do archwium.
cześć... planuję rozpocząć studia od tego roku na I r zaocznych na ukknja uw - angielski + francuski.. zastanawia mnie tylko brak jakiegokolwiek egzaminu - sam konkurs świadectw...
tzn . że przyjmują wszystkich jak leci równo? wymagania są dla tych co mają "nową maturę"- angielski na poziomie min podstawowym.. dla "starej" nawet nie trzeba mieć angielskiego na świadectwie .
Co to moze oznaczać w praktyce?
że zaczną uczyć od podstaw ?:)
a na planie zajęć jest np pnja -speaking poziom akademicki :)
Na wszystkie kierunki jezykowe przyjmuja bez egzaminu - nie mozna urzadzac egzaminow wstepnych z tresci objetych matura. Zwykle trzeba miec mature rozszerzona. Dopuszczenie matury podstawowej moze znaczyc, ze chetnych jest tak duzo, ze ci, ktorzy sie dostana, beda na odpowiednim poziomie, albo ze chetnych jest malo i biora wszystkich. Jezeli chodzi o osoby ze stara matura, zalozenie jest takie, ze osoby nieznajace danego jezyka szybko odpadna.
Na zajeciach nalezy oczekiwac poziomu B2.
Cytat: mg
Na wszystkie kierunki jezykowe przyjmuja bez egzaminu - nie mozna urzadzac egzaminow wstepnych z tresci objetych matura. Zwykle trzeba miec mature rozszerzona. Dopuszczenie matury podstawowej moze znaczyc, ze chetnych jest tak duzo, ze ci, ktorzy sie dostana, beda na odpowiednim poziomie, albo ze chetnych jest malo i biora wszystkich. Jezeli chodzi o osoby ze stara matura, zalozenie jest takie, ze osoby nieznajace danego jezyka szybko odpadna.
Na zajeciach nalezy oczekiwac poziomu B2.


dzięki za info...
czyli mam przed sobą sporo bezsennych nocy , skoro mam być do odstrzału jako "starzec " maturalny :)

jezeli nie znasz jezyka, odpadniesz, ale nikt nie bedzie patrzyl, jaka masz mature!

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa