jak wygląda PNJA na AP Kraków??

Temat przeniesiony do archwium.
Powiedzcie prosze, jak wygląda to na AP, na co kładzie się nacisk??
No i jak wygląda egzamin??
Słyszałam, że na AP właśnie PNJA jest najważniejsza, czy to prawda???
Będę wdzięczna za każde info :) pzdr.
ja też jestem ciekawa.. littleOne, wybierasz się w tym roku tam?
nie, niestety nie udało się w tym roku :( ale za rok musi się udać :)
Po prostu chciałam wiedzieć, na co mam być przygotowana ;)
czemu, ach czemu nikt nie odpowiada na to pytanie? :) Też jestem bardzo ciekawa... :)
ludzie spokojnie, jeszcze zdazycie sie dowiedziec...:) Ale przyznam, ze mnie np. interesuje, kiedy,gdzie inauguracja..:)czy jest jakies spotkanie adaptycyjne, kiedy dostaniemy indeksy i legitymacje i takie tam organizacyjne bzdety.Przypuszczam, ze nie tylko ja jestem niedoinformowana, ale jakby ktos cos wiedzial, to moze sie tym podzielic. Bede widzeczna. A poki co pozdrawiam i do zobaczenia w pazdzierniku :))
Czy naprawde nikt nic nie wie??? Napiszcie coś, proszę :)
Poszukaj sobie na forum tematu INAUGURACJA AP i wszystkiego sie dowiesz.
Domyślam się, że poprzednie było do aannisia ;)
Ja śledzę dość dokładnie to forum i nie ma żadnych informacji o PNJA na AP, poza ogólnymi typu: jest ciężko, trudno zdać.
Może ktoś z AP napisze coś w wolnej chwili?? Jak to wygląda??
ahhh
czytam sobie co sie tu u Was dzieje na AP
i zazdroszcze ;) yes, I do
wylądowałam na IFA, UJ, na razie sie aklimatyzuje
pozdr
hehe to smieszne bo sama ten temat zalozylam. Pare dni pozniej :) ale dzieki ze wystepuje tu jako autorytet. pozdro pierwszoroczniaki
A czego konkretnie zadroscisz? Bo mi sie na UJ podoba. Tylko te grupy to takie mniej liczne byc by mogly...
studiowalam w pnja na ap, w tym roku skonczylam. Jezeli chodzi o nauke z PNJA, to nie bylo jakiegos nawalu pracy i na moim roku nie byloby kogos kto by odpadl z powodu niezdania egzaminu z PNJA, chociaz niektorzy mieli poprawki. Na pierwszych dwóch latach cięzki dla mnie i paru innych osób był egzamini ze speakingu, niby prosty, ale zawsze ledwo zdawałam. dla wielu ludzi probleme był też listeniing na pierwszym roku z Jackiem Bantke, ale ogólnie wszystko było do przejścia. Egzamin generalnie składał się z readingu, writingu, listeningu i vocabulary i zeby przejsc do czesci ustnej trzeba bylo zaliczyc to na co najmnije 60 %.rnpozdrawiam
Dzięki wielkie, że w końcu ktoś napisał dla mnie coś na temat!! :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka