Proszę o pomoc!!!!!TWP Kraków

Temat przeniesiony do archwium.
31-37 z 37
| następna
papiery mozna skladac od tygodnia juz:)do konca wrzesnia.ja juz zlozylam:P
Czy orientujesz się może jak wygląda egzamin wst. do Twp w Krakowie? czy przyjmują na podst. zlozonych dokumentów.? Pozdrawiam serdecznie
Z tego co mi wiadomo to jeżeli zdawałaś nową maturę to wystarczy złożyć papiery natomiast jeżeli starą to jest przeprowadzany test i podobno nie jest trudny ;) Pozdrawiam :)
Mam jeszcze takie pytanko czy studiując w TWP można liczyć na zniżki studenckie mam na myśli czy normalnie ma się legitymację studencka???
masz liegitymacje na której jest napisane "legitymacja słuchacza kolegium" i przysługują Ci z nią wszystkie zniżki.
No to spoczko :) Danielu a słyszałeś coś może na temat że uczelnią patronacką ma zostać teraz AP a nie UMCS ? Bo jeżeli to prawda to zastanawiam się czy mogą wprowadzić jakieś inne zasady rekrutacji i ogólnie czy coś się pozmienia
hmm... nie słyszałem o tym. kiedyś prof. Misztal nam wytłumaczył dlaczego AP nie ma patronatu nad tym kolegium. a chodzi o to, że on nie może mieć patronatu nad samym sobą :D tu i tu jest dyrektorem - i w tym rzecz. chyba, że coś się pozmieniało ale nic o tym nie wiem. nawet jeżeli tak się stanie to nie sądzę aby wpłynęło to na zasady rekrutacji itp. UMCS jakoś zbytnio chyba nie ingeruje w zasady funkcjonowania kolegium. pzdr.
Temat przeniesiony do archwium.
31-37 z 37
| następna

 »

Pomoc językowa