KJS

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich obecnych studentów/ wykładowców/ pracowników katedry oraz chętnych na studia II stopnia!!!
Prosiłabym o informacje na temat owej katedry, egzaminów wstępnych, itp. (wiem że już trochę pisano na forum o tym ale przydałoby się coś aktualnego)
Pozdrawiam
Nie wiem czy juz to widziales, ale w razie czego zostawiam link, tam sa wszystkie istotne informacje: https://irk.uw.edu.pl/katalog.php?op=info&id=ZU-FL-JSP. Nie moge tylko nigdzie znalezc informacji, ile ta przyjemnosc kosztuje. Podejrzewam, ze podobnie jak w ILS, czyli kolo 2400zl za semestr. PS. Myslales moze o specjalizacji tlumaczeniowej w ILS wlasnie? Ja sie kurcze waham, niestety terminy egzaminow sie idealnie pokrywaja...
niestety terminy egzaminow sie idealnie pokrywaja...

Mozna napisać podania o wyznaczneie terminu egzaminu na okreslony dzień w kjs i podobne podanie na ils.
Na ILS nie planuję zdawać ponieważ wymagany jest drugi język a ja ostatnio nie mam kontaktu poza j. angielskim.
Czesne za rok na zaocznych II stopnia 2007/2008 to ponoć 5000,-
Ale w sumie najbardziej mnie interesuję liczba chętnych do KJS angielski (ile osób na miejsce) i forma rozmowy z komisją (formalna czy nieformalna), jak długo trwa i czy trzeba się mocno trzymać tematu. Czy jest może jakiś ulubiony temat komisji lub wrażliwe punktu, aspekty których lepiej nie poruszać???
>Na ILS nie planuję zdawać ponieważ wymagany jest drugi język

Na z.u.m? Nie sądzę.



>forma rozmowy z komisją (formalna czy nieformalna), jak długo trwa i czy trzeba się mocno trzymać tematu. Czy jest może jakiś ulubiony temat komisji lub wrażliwe punktu, aspekty których lepiej nie poruszać???


To jest zwyczajna rozmowa kwalifikacyjna. Nie ma ulubionych tematów komisji. Komisje są zresztą cztery.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia