pytanko ---> nkjo uw

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos sie moze dowiadywal ile osob zrezygnowalo z nkjo przy uw?? bo ja jestem na liscie rezerwowych i nie wiem co ze mna bedzie
Do 12 lipca czyli do poniedziałku włącznie do g.15 są przyjmowane podania o przyjęcie na studia osób z pierwszej 120 ,po tym terminie żadne podania nie będą przyjmoweane,więc jeżeli złożyłaś odwołanie to jest szansa że już w poniedziałek się wszystkiego dowiesz,bo będzie wiadomo ile osób zrezygnowało.Ja dzwoniłem do nich na początku tygodnia i podań było mało,ale to było jeszcze przed wynikami z anglistyki.Nie wiem ile zdobyłaś punktów ale głowa do góry co roku lista przesówa się o 2,3 nawet 4 punkty i zmienia się jeszcze we wrześniu.
pozdrawiam przyszłą studentke kolegium
ja bylam tam wczoraj i widzialam ze duzo bylo zlozonych odwolan,chociaz powiedziano mi w czwartek ze malo osob zlozylo....ehhhh...moze jeszcze ktos zrezygnuje.caly czas na stresie jestem...:(((((
kurde, ja tez sie stresuje,nie wiem co to bedzie,
ale podanie i dokumenty to mozna dopiero skladac od 12 prawda????
a ile masz punktow??
71 to malo.a Ty?
ja mam 73. ale mysle ze oni nie moga wybrac kilka osob, tylko musza wzaic wtedy wszystkich z takim wynikiem, dlatego nie wiem,
a nie wiecie czy bedzie tam dodatkowa rekrutacja?kiedy bedzie wiaodmo?
nie wiem, musisz sie dowiedziec, ale taka rekrutacje przeprowadza sie jak jest za malo chetnych.. a w tym przypadku niestety jest odwrotnie
Temat przeniesiony do archwium.