uw wyniki!!! - lista rezerwowa??? help :(

Temat przeniesiony do archwium.
jak to jest z lista rezerwowa na uw na anglistyke???? jest wogole cos takiego? jakie jest prawdopodobienstwo dostania sie z tej listy? :( bo mi braklo chlip 5 punktow buuuuu.
no nikt nic nie wie na ten temat? komu zabraklo tez paru punktow..a moze jednego? i co zrobicie z tym fantem?
Nie wiem na ile ta lista na anglistykę jest ostateczna. Sporo osób zdawało na kilka kierunków filologicznych (np. ja) - na lingwistykę, sfkez - jeśli się dostali to rezygnują z anglistyki. 9 VII miały być oficjalne wyniki z anglistyki, a ja np.tego samego dnia złożyłam dokumenty na SFKEZ.
Chociaż może być też tak jak na lingwistyce, że przyjeli 174 osoby (miało być 140), bo wiedzieli, że jakaś część zrezygnuje i lista już się nie zmieni. Ale jeśli na anglistyce jest przepisowe 125 to jest jeszcze chyba szansa.
Ja miałam 165 pkt z angielskiego i można mnie odliczyc.
Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki !!
hihi to moze zloze odwolanie :D :********
zorientuj sie ktora jestes na liscie rezerwowych a nie ile Ci zbraklo.bo osob ktorym zbraklo 5 punktow moze byc np 50 albo 100...i co wtedy?
jestem w najgorszym wypadku 49 tzn liczac sie na koncu tych co mieli tyle co ja punktow ale przeciez nie wszyscy odwolania zloza..zastanawia mnie co trzeba zawrzec w odwolaniu zeby zostalo rozpatrzone pozytywnie...czy chodzi tylko o ilosc punktow czy trzeba to po prostu napisac ladnie chwytajac za serce ;) ??
no a tych ktorym 5 braklo jest troche...az policze
policzylam na chybcika ze jest ich 12
:((( ;( jesli ktos wie jak napisac odwolanie i chcialby mi pomoc albo tez mu braklo kilka punktow albo wogole chce pogadac to moje [gg]
no to masz szanse.z tego co wiem,chyba odwolan nie trzeba pisac.dostaniesz taka karteczke i tam wpiszesz liczbe punktow.na wszelki wypadek jednak napisz ze dostalas tyle i tyle punktow i ze bardzo chcesz studiowac tam.pozdrawiam i zycze powodzenia
by the way...od ilu punktow w tym roku przyjmowali? a ile bylo do uzyskania max?
Od 162 punktów na 200. Nawiasem mówiąc, można to bez problemu znależć na stronie Iistytutu Anglistyki.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe