wyniki uam-pozniej sie nie dalo?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 57
poprzednia |
dlaczego wyniki na UAM w poznaniu beda dopiero 20?? a moze ta data jest tak przesadzona ze jak cos to maja z zapasie czasu?? a moze beda wczesniej wie ktos?? a na necie beda? a jak tak to gdzie?
No wlasnie, tez jestem z tego powodu zdenerwowana. Ze tez pol miesiaca musze czekc na wyniki! UW i UJ podaly wyniki w necie, a UAM? Gdzie tam w zyciu, predzej sie zestarzeje ;/
Dzisiaj UAM podał w necie wyniki biologi i paru innych a twierdził,że zadnych wyników w necie nie będzie,więc ja już nic nie rozumiem!!
A w goole na jaki kierunek zdawalas, ze tak dlugo tez musisz czekac? :\\
Mi też się to nie podoba, ale ostanio zastanwiam się czy nie jest to może celowy zabieg. mianowicie, skoro na innych uczelniach wyniki są wczesniej to może Poznań czeka aż Ci, którzy jednak wolą iść gdzie indziej zrezygnują z zajętych miejsc i je zwolnią? Do tej teorii tylko nie pasuje mi fakt iż nie dodawało się do dokumentów świadectwa, więc mniej prawdopodobne jest, że ktoś będzie zabiegał, jeździł, dzwonił o skreślenie go z listy.

Dziwne to jest, i jakieś takie... nieprofesjonalne.
zdawalam oczywiscie na anglistyke :)
i widze ze nikt nic nie wie..? :( czeski film :(
ja czekam na ten UAM w sumie tak o poniewaz uwazam ze sie i tak nie dostane wiec trudno:)))ma Uj(vollege)w zapasie wiec na UAM czekam zeby sie sprawdzic jak mi poszlo co nie znaczy ze nie uwazam ze przesadzaja z wynikami:)
a ja chcę się dowiedzieć, jak to jest z tymi punktami. Wie ktos może???
Co to w ogóle za dziwne zwyczje!! Podaliby po ludzku normalne punkty, jak wszędzie, a nie jakies kombinowanie!! a co do tego, że wyniki tak późno, to rzeczywiście jest to zastanawiające...
To niech ktoś w poniedziałek zdzwoni do wydziału i nam tu na ang.pl napisze o przebiegu rozmowy :D
ja chce juuuz!!! buu ile mozna czemu oni som tacy nieludzcy skazywac biedne dzieci na takom meke noo! od tego zalezy moje dalsze zycie albo chociaz ten rok ;[ a moze ktos ma jakis przeciek..chlip?
swoja droga to ciekawe, ze egzaminy na lingwistyke stosowana skonczyly sie 02.07 a wyniki bede najwczesniej po 12 (moze nawet kolo 16.07!). Na co wlasciwie potrzeba tyle czasu? Czekaja az wplyna lapowki, czy co?
Zero przecieków, ja też siedze jak na szpilkach. Co dziwne niektóre wydziły UAM opublikowały wyniki w internecie, np. mój kumpel dostał sie na psychologię, której oficjlane wyniki na uczelni maja być wywieszone dopiero bodajże 25 lipca.
Przeszukałam wzdłuż i wszerz strone UAMu i IFA - i nic :( Może nie wytrzymam i jutro zadzwonię.
oj od razu łapówki, cius ciuś. Znam kobitke, która pracuje na angistyce na innym uniwerku i mówiła mi, że z tą rekrutacją to jest tak, że testy sprawdozne są w ciągu najwyżej 2-3 dni, a po sprawdzeniu idą do władz wydziału czy rektora i czekają ze dwa tygodnie na podpisik i zatwierdzenie. Ot, papierek, stempelek. zwykła biurokracja.
>Co dziwne niektóre
>wydziły UAM opublikowały wyniki w internecie,
Gdzieś na stronie uniwerku było napisane, że w tym roku mają być w Internecie podane wszystkie wyniki. Szkoda tylko, że nie mogą zrobić tego zbiorczo, na jednej stronie, bo nie wiadomo, czy szukać tego na stronach wydziałów, instytutów, samego UAM?
ja tez czytalam ze w necie :) niech sie ktos odezwie kto zdawal, ja mam przeczucie ze sie dostane :P jak tez macie to mozemy sie poznac :P [gg] :)
Znam kobitke, która pracuje na
>angistyce na innym uniwerku i mówiła mi, że z tą rekrutacją to jest
>tak, że testy sprawdozne są w ciągu najwyżej 2-3 dni, a po sprawdzeniu
>idą do władz wydziału czy rektora i czekają ze dwa tygodnie na
>podpisik i zatwierdzenie. Ot, papierek, stempelek. zwykła biurokracja.

Tak, tak, tak jest wszędzie. Kiedyś, towarzysząc koleżance, czekałam na jednego wykładowcę poprawiającego testy (na polonistyce), spora grupa ludzi siedziała i poprawiała non stop, pewnie do ostatniego testu. Zresztą kiedy zdawałam niektórym pokazywali później te ocenione testy na rozmowie (żeby powiedzieli, co zrobili źle i jak powinno być ;D). Potem punkciki na rozmowie - i komisja już świetnie wie, kto się dostał, a kto nie, a biedni kandydaci muszą sobie jeszcze czekać te dwa tygodnie. Co zabawne jest zwłaszcza w przypadku kierunków, na których jest wyłącznie egzamin ustny.
przepraszam ze o tych lapowkach mi sie wspomnialo, ale gdybyscie widzieli egzmin wstepny (ustny, bo pisemnego wogole nie bylo) z niemieckiego... To byla jakas farsa - dwie komisje musialy przepytac w ciagu jednego dnia (jakis 7-8h pracy) 100 kandydatow (tyle samo, albo i wiecej w drugim dniu), w zwiazku z czym poswiecali na jedna osobe 3 do 5 minut (w tym czasie kandydat mial: a) wyglosic dluzsza wypowiedz na wylosowany temat, przetlumazyc zdanie i przeprowadzic wylosowana sytuacje jezykowa)... Na angielskim (drugi etap) bylo dokladnie to samo - przynajmniej w moim przypadku! wiec wybor osob ktore sie dostaly to bylo raczej strzelanie na chybil-trafil, a nie swiadomy wybor... Poza tym, z tego co powiedziala mi pani w dziekanacie, na liscie wywieszonej kolo sal egzaminacyjych byly tylko osoby, ktore zdawaly usnte - nie bylo wsrod nich ludzi z DSD II i maturzystow z tych trzech wybranych szkol. wiec tak naprawde moga przyjac kogo chca i nie jestes w stanie im nic udowodnic :)
Na stronie UAm jest informacja, ze wyniki beda, ale wcale a wcale ich tam nie ma :) a strona Katedry Glottodydaktyki i Translatoryki nie dziala. z reszta - to i tak nie ma znaczenia, bo na tej stronie i tak nic nie ma ;)
No to szukajcie, szukajcie i dawajcie znać, jakby ktoś na coś natrfił.

Przeczucia miewam, ale gg nie podam, dopóki nie będe wiedziała na 100% ;) hehe.... chyba, że ktoś będzie hciał mnie wyciągać z doła ;)
Są wyniki z lingwistyki stosowanej, wg numeru PESEL:
http://kgit.amu.edu.pl:81/wyniki.htm
wow, Thoma, dzieki :)
mam nadzieje ze ta lista jest prawdziwa, bo jestem na niej :) ha :)
ależ nie ma sprawy :)
znalazłam ja na tej stronie Katedry Glottodydaktyki i Translatoryki
UAM w Poznaniu (Boże, co za nazwa...;))

http://kgit.amu.edu.pl

Po prawej stronie jest zakładka \"komunikaty\" i tam jest ta lista.

Gratulacje! :D
to jest wlasnie ta strona o ktorej mowilam ze nie dziala :) i u mnie nadal nie dziala :)
8 dni do wyroku....
Własnie przed sekundą dzwoniłam do IFA (nie moge juz wytrzymać!) i miła zakatarzona pani na pytanie czy lista osób przyjętych na pierwszy rok studiów będzie opublikowana w internecie powiedziała \'nie wiem\', ale dodała, że można będzie się dowiadywać telefonicznie, ale dopiero 20 lipca ==\"

Muszę sobie znaleźć jakieś robótki ręczne czy coś... gdzie jest moje szydełko?
:))) ja czytam gruba ksiazke a to dopiero 1 tom :P hihi pozdrawiam wszystkich czekajacych
LOL :) ja czytam \"Emmę\" Jane Austen, na zmiane z \"Lolitą\" Nabokova, ale przez większość czasu miotam się zmiejsca w miejsce. No i imprezuję :P ale tak do póznego popołudnia bardzo się męczę.
Rónież pozdrawiam niecierpliwych :)
Czesc!Ja tez niecierpliwie czekam na wyniki na anglistyke na uam przesadzaja i tyle!ale mam pytanie czy jakies lektury czytacie jakby cos jakbyscie wylądowali na dziennych np tp czy juz cos [email] pozdrawiajm i z gory dzieki.
Ososbiście jestem za tym, aby dac sobie na luz i wakacje wykorzystać na odpoczynek. Na nauke i lektury jescze będzie czas ;)
Strona działa na 100%. Możliwą przyczyną Twoich problemów jest to, że część serwisu chodzi na porcie 81, który jest może blokowany przez Twój firewall (albo Twojego dostawcy internetu).
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 57
poprzednia |

 »

Szkoły językowe