wyniki uam-pozniej sie nie dalo?

Temat przeniesiony do archwium.
31-57 z 57
| następna
Lista jest prawdziwa i z tego co wiem, to już jest zatwierdzona przez rektora. Potwierdzenie wyników na liście otrzymasz listem poleconym.
Pozdrawiam i gratuluję.
jeszcze się nie dostaliście i już czytacie lektury, podejrzane. Trochę skromności
strona juz dziala! bardzo mozliwe ze administrator sieci cos namieszal. oni tam ciagle cos psuja :)
A może trochę luzu. Jesli ktoś wybiera takie podejście - \'jescze nie było wyników, ale pewnie się dostnę, dajcie mi liste lektur na I rok\' - to droga wolna, wiadomo czym to grozi w razie niepowodzenia.

Ale też nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka :) niektórzy dostali się na też na anglistyki w innych miastach i czekaja na wyniki z UAMu.
pzdr
Na UAM wiszą wyniki na etnolingwistykę i na językoznawstwo i inf. naukową.
a czy ktoś sie nie orientuję czy beda w internecie wyniki z filologii skandynawskich? Podobno mają być 15. Mam nadzieję ze bedą, bo jak się nie dostałam to muszę się wybrac na szybka wycieczke do Krakowa, gdzie muszę się potwierdzić do piątku. Czy oni nie pomysleli o takiej sytuacji?
Ja też zdawałam na dwie uczelnie i na jedną się dostałam, na wyniki UAMu wciąż czekam. Myslałam, że znajdę się w takiej sytuacji jak Ty i będe musiała się deklarowac, zanim dostnae wyniki z innego uniwerku, daltego na taką ewentualność zasięgnełam rady: możesz bez problemu złożyc papiery do Krkaowa, zadeklarować się, że tam chcesz studiować, a kiedy dostaniesz wyniki ze skandynawistyki - odebrać dokumenty i po prostu zrezygnować, zwalniając w ten sposób miejsce. Nikt nie będzie Ci miał tego za złe (chyba, że uniwerek, który sttaci dobrze rokującego studenta;)), a to ejst twoje święte prawo. Twój wybór; zawsze możesz się wycofac.
http://elex.amu.edu.pl/ifa/przyjeci.htm

i ja jestem na tej liścia :D i moja przyjaciółka też. boże, to będą cudowne wakacje :D
Gratuluję wszystkim ktorym sie udalo LUCKY YOU!!!!!!!! eh idę się wyryczeć.......
nie przejmuj się!!! Jest jeszcze milion innych rozwiązań!!! Wszystko się samo ułoży... Keep smiling!
Wiesz, czasem trzeba przełknąć porażkę i nie gasić w taki sposób innych, którym się udało. Przykro nmi, że ci sie nie udało. ale na dzien dzisiejszy chce się cieszyć swoim sukcesem. Z chmur zejdę za kilka dni :)
pozdrawiam
a co on Ci zrobił??? Przecież Ci pogratulował!!! Fajnie że się cieszysz i także gratuluję sukcesu, ale spróbuj postawić się w jego sytuacji.
Przeraszam nie chciałem nikogo gasić i pozbaiwac tej radości bo niewątpliwie, TY Thoma i wszyscy, którzy się dostali w pełni na to zaslużyliście swoją pracą, tylko strasznie sie jest dowiedziec że kolejne drzwi sie przed Toba zamykają a Ty nie masz żadnych perspektyw przed soba no cóż....
Thoma nie spiesz się z tym schodzeniem na Ziemie.....
Jak to żadnych perspektyw??????????
żadnych perspektyw? :( oj, taki cios potrafi byc bardzo mobilizujący, ja też dostałam kilka rayz od zycia w tyłek i zawsze wychodziło mi to na dobre, choć doceniałam to dopiero po czasie. Najważniejsze, żebyś nie siedziałz założonymi rekoam, ale patrząc po Twoich wpisach na forum ani Ci to w głowie :) i tak trzymaj.
pozdrawiam
Wczoraj sie dowiedzialem, że nabór do NKJO we Wrocławiu został przedlużony do końca sierpnia - możecie sobie wyobraźić ile będzie chętnych, mowa tu o spadochroniarzach z uniwersytetu + ci którzy wcale nie startowali na uniwerek a na college owszem będą (nawet jedna z moich znajomych). Więc wcale nie będzie łatwiej, może nawet gorzej bo to ostatnia szansa. A propos bralem od uwagę studia wieczorowe na UWr ale ktoś wsaniałomyślny zmienil zasady rekrutacji 7 lipca i fakt, że zdało sie egzamin psemny do niczego nie uprawnia miejsca są dla tych którzy zdali obie części egzaminu:( Niektorzy powiedzą, że sa jeszcze wyjazdy do Great Britain i szkoly prywatne w Polsce - ani na jedno ani na drugie mnie neistać, bo przecież nie moge kazac rodzicom jeść sucharów, czy chleba z margaryną............ a o pracy z wykształeceniem średnim ogólnym nie mam co marzyć (nie ma żadnych znajomości nikt mi nic pomoze by coś zorganizować nawet na czarno)
huuuraaaaa!!!!!!! drodzy koledzy moi z I roku studiów na UAM!!!!!!! odezwijcie sie do swej drogiej kolezanki z roku! :D huurrraaaa!!! wrózka miala racjee!!!!!! dostalam sie!!!!!!!!!!!!!nie wierze nooo huurrraaa iiiiiihihihihi hip hip hurraa!!! hurrraa dzieki wam za ten cudowny link do wyników :**********************************************************************************************!!!!!!!!!!!!
ano tak odezwijcie sie heh :> to z tych emocji :) oto numer [gg] a tymczasem pedze oblewac :D........bziuuum
DOSTALAM SIE!!!!
daj gg! pogadamy :P hihih
DISAPPOINTMENT
---

Left out there alone among the ruins of my life
Where has the sun shining upon my face gone
Now only frosty wind blows straight into my eyes
That’s me on the shore staring at the distant horizon

I have nothing left being devoid of evanescent hope
Being deceived by the delusive world i wonder if it’s fair
Though realization of my dreams seemed to be so close
To be thrown to drown in the the ocean of crimson despair

How could i look into eyes of my dissapointed mother
Empty words can’t cope with the terrible reality
How to apologise her for giving a lot of bother
Tromented by allembracing debility

Trying so hard to keep evanescent, lost happiness
Condemned by all those peole with hearts of stone
Just one question rattling in my head nonetheless
How to carry on.............

---
nie martw sie Fuki :) bedzie dobrze...naprawde, nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo,
ja nie dostalam sie na uj,kul i uw i myslalam ze na uam tez sie nie dostane i jak to przemyslalam doszlam do wniosku ze moge sobie pojechac do Aglii na ten rok albo robic cos fajnego, choc na pewno to bylby cios..
nie ropaczaj za dlugo, moze czeka cie cos ciekawszego i lepszego?
czy to twoj wiersz..? ja tez cos pisalam po angielsku :> moze gg? :)
Tak ten badziewny tekst jest mojego autorstwa... chciałem jakos odreagować... oto [gg] prosze bardzo 2648554 pozdroofki Szopenko
Ma ktos moze wyniki Wydzialu UAM w Kaliszu na filologie ang?
Fuki, pamietam, ze tez tak sie czulam, nie dostalam sie na UAM. Mialam depresje przez cale lato, ze wzgledu na rodzicow, ktorzy zamiast troszke mnie wesprzec tylko mi to moje \"niezdanie\" wypominali, ale jest dobrze (imagine that). Trzymaj sie!
bedzie dobrze mnie tez nie ma na tej liscie al sprobuje za rok jak na razie jestem na collegu w krak a potem zamierzam probowac jeszcze raz i sie musi udac:D
Temat przeniesiony do archwium.
31-57 z 57
| następna

 »

Szkoły językowe