Filologia angielska na Uniwersytecie w Białymstoku

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 66
hej:) słuchajcie a jak ja z rozszerzonej matury z angielskiego mam tak 70% to mam szansę dostać się na filologię angielską na UwB???
ja włąsnie z 90 boję się, że się nie dostanę ale w sumie warto spróbować;] a to zaplecze to szkoda w sumie ale tylu studentów przeżyło to i my damy radę, a jeśli ktoś ma lepsze wyniki to jasne niech próbuje do lepszych uczelni ale ja to wole bliżej domu:P a wogóle to mam nadzieję, że się spotkamy od października:D
ja już mam wakacje ;D i nie wiem nadal czy zostawać w białymstoku. ale wiecie, tu jest az 120 miejsc. dla porownania: na najlepszy polski uniwersytet (o ktorym mysle) czyli UJ jest tylko 50 miejsc na dzienne. i polski rozszerz. sie liczy, a zanim nie zobacze wyniku pod koniec czerwca to nie wiem czy warto tam sie pchac;P
Ja bym na Twoim miejscu włąsnie próbowała, bo moim zdaniem to lepiej wiedzieć, że się nie dostałam czy dostałem niż potem pluć sobie w brode i się zastanawiać a może jednak bym się dostała! ;]
co racja to racja :)
Chciałabym się dowiedzieć z czego trzeba zdawać mature żeby dostać sie na filologie angielską w Białymstoku, słyszałam że brany pod uwage jest rozszerzony polski. Więc jak to wygląda?
Tylko rozszerzony angielski :)
Zapraszam do zapisania się do grona stworzonego specjalnie dla nas - pierwszaków na UwB. Mowa oczywiście o filologii angielskiej. Tam, wszyscy na jednym i tym samym forum będziemy mieli okazję pogadać i lepiej się poznać.

http://grono.net/forum/2481776/0/
a jak poszła matura z angielskiego w tym roku? jakie macie wyniki i kto wybiera sie na UwB na filologie angielska;D?
100 z podstawy i 85 z rozszerzenia, niestety na UW nie udało mi się dostać, liczę jutro na UWB. Inaczej noszenie cegieł ; o a jak u was ?
Można liczyć na to, że kilka miejsc się zwolni na UW i będzie druga tura.
no raczej szans nie ma bo moj kolega ktory z rozsz mial 88 zajmowal ponad 400 miejsce
a kto dostał się na UwB:)?
Hej, ja się dostałam na białostocki na filologię, Ty też?:)
tak, też się dostałam:) to chyba się spotkamy w październiku;P
jaki próG na UWB ?
jaki był próg to nie wiem, ale miałam 88% z ang roz
ja miałam 86% z R. i też sie dostałam ;D
To już 1 osobę będe znała;d:) a jesteś z Białegostoku?
nie, ale z okolic.. A Ty? :)
KTO JESZCZE DOSTAŁ SIE NA UWB??? nigdzie nie mogę dorwać listy przyjetych, a jestem strasznie niecierpliwa i chciałabym wiedzieć przed 1 października z kim bd miała do czynienia ;DD
Ja też z okolic, wczoraj złozylam ostatnie dokumenty no i teraz pozostalo czekac do 1 pazdziernika;p:)
to jestesmy juz 3;p tez się dostałam i tez jestem z okolic Białegostoku;D
wie ktos czy bedzie mozna zobaczyc liste przyjetych;d?
ja osobiście nie wiem:P pytałam jakiejś kobiety na wydziale jak nosiłam papiery i ona powiedziała, że ogólna lista nie jest nigdzie wywieszona i (jeżeli dobrze ją zrozumiałam) każdy dostaje indywidualnie na irk info czy sie dostał czy nie. ale sprawdzam co jakiś czas czy jednak coś nie wyszło, dam znać jak znajde.
dzis dowiedzialem sie ze jestem przyjęty (druga tura) z moimi 77 pkt wiec szalenstwa nie było ale teraz dopiero mam dylemat.. dostałem sie w pierwszej turze na europeistyke, papiery złożone a tu cos takiego.. nie wiem co mam wybrac aaaa! gwoli scisłosci jestem z łomzy ale czy kogos to interesuje??;p
ja tez mialam podobny problem wiec zlozylam papiery na dwa kierunki;p jak nie bede dala rady to z jednego zrezygnuje i tak nic nie trace;d a zawsze warto sprobowac;p
heh widze że nie jestem odosobniona w niezdecydowaniu ;p ja oprócz uwb dostałam sie na uniwersytet wrocławski (tez fil ang) i męczyłam sie okropnie z wyborem uczelni. ale podjęłam "męską decyzję" i ostatecznie zostaję TU. :D mam nadzieje że będzie wesouo;D
również dostałam się na dwa kierunki- europeistykę i filolgię ang. w pierwszej rekrutacji, zdecydowałam się jednak na to drugie:)
Hej! zdawałaś może na magisterke też na uwb? jeśli tak to mogłabyś mi powiedzieć jak wygląda egz wstępny? moj mail: [email]
a jaki był próg na angielski ?
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 66

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie