Jezykoznawstwo i nauka o informacji UAM

Temat przeniesiony do archwium.
Interesuje mnie powyzszy kierunek i chcialabym sie o nim dowiedziec czegos wiecej. Niestety nie ma wielu informacji w internecie na ten temat. w zwiazku z tym mam prozbe do obecnych studentow jezykoznawstwa czy moglibyscie mi podac jak w zeszlym roku czy tez dwa lata temu wygladal prog dostania sie na ten kierunek? Czy jest ciezko sie dostac? Czy duzo osob po ogloszeniu wynikow rezygnowalo z tego kierunku na rzecz innego z czego zwalnialy sie wolne miejsca w kolejnych etapach rekrutacji czy raczej wrecz odwrotnie? Bardzo prosze o jakies informacje jezeli tylko wiesz cos na ten temat. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz:)
Ostateczny próg w zeszłym roku wyniósł 29 pkt na 100 możliwych, więc jak widać nie było trudno się dostać. Kandydatów na jedno miejsce było 2,1.
Mariczkaaa bardzo ci dziekuje za odpowiedz:) Domyslam sie ze jestes studentka tego kierunku. Czy moglabys mi jescze odpowiedziec na jedno pytanie, a mianowicie czy program studiow przewiduje cos takiego jak ścieżki kwalifikacji pedagogicznych co daje przygotowanie do pracy w szkolnictwie? Z tego co wiem to cos takiego istnieje na filologii nowogreckiej.
Nie, nie jestem studentką tego kierunku, po prostu mam dane z zeszłego roku z UAM-u :) Także z tym pytaniem już Ci nie pomogę, bo nie wiem :)
Ale i tak jeszcze raz ci dziekuje:) A moze bylaby jakas mila osoba z tego kierunku ktora odpowiedzial mi na to pytanie (albo taka ktora ma takie informacje:)) ?

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia