NKJO Bydgoszcz

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 67
poprzednia |
Hey, kto z was dostał się do NKJO w Bydgoszczy na filologie angielska?
toć ja się dostała...
To fajnie :) Widze, że chociaż jedna osoba tutaj zaglada. Jesteś z okolic Bydgoszczy? Bo ja bardziej w kierunku Laskowic Pomorskich.
[gg]
mój: 19886940
hej ja tez sie dostalam, ale nie dostalam jeszcze zadnego listu do domu a wy? pozdrawiam
Ja wczoraj dostałam list,a na kopercie było napisane, że 15 wysłano. Do końca tygodnia na pewno dostaniesz :) A jeśli nie to zawsze mozesz zadzwonic i zapytać.
widzę, że same dziewczyny. Też dostałem się do bydgoszczy, ale nie ukrywam że wolałbym do torunskiego nkjo, 30stego sie okaże. Jeśli nie dostane sie tam to do zobaczenia w pazdzierniku ;]
Ja tez skladalam podanie do Torunia ale i tak mimo wszystko bede w Bydzi studiowac :) Życze powodzenia :)
a do Torunia się dostałaś ?
Ja nie wiem, bo na poczte nic nie dostalam a tak jakos niespecjalnie mi jechac sprawdzac do nich po te wyniki chyba ze zadzwonie.
Jeżeli nie dostałaś maila to nie pykło, cholera, jeszcze muszę czekać do 30stego, a myślałem że już bd mieć to z bańki.
No nie dostalam,ale to nic, nie martwie sie tym bo generalnie bardziej mi zalezalo do Bydgoszczy.
ze względu na co? Jeśli można wiedzieć.
Moje dwie nauczycielki od niemieckiego tam studiowaly i generalnie obie to samo mowily, ze jest fajne. Fakt,sporo nauki ale mozna bdb sie przygotowac. Powiedzialy ze nie zaluja i gdyby mogly to jeszcze raz by tam poszly studiowac. W kwietniu z kolezanka bylam w nkjo by porozmawiac z kierownikiem sekcji angielskiej i tez rozwiala wszystkie moje watpliwoscie a nawet powiem ci ze nie rekomendowala ukw gdyz tam uczy literatury i wie co tam sie swieci w tej sekcji. Wg nasze nkjo ma dabra opienie, mozna pojechac do Szkocji na rok, to jest chyba szkola jezykowa, jak ktos dobrze sie uczy i ladnie zdaje egzaminy to moze pojechac po 3 roku do Hiszpanii i tam uczyc angielskiego przez rok. Ja o nkjo dowiedzialam sie rok temu i od tamtej chwili zaczelam glebiej sie nad tym nkjo zastanawiac, a teraz sama bede tam sie uczyc.
Ja też sie dostalam...
A jaki był próg?
Własnie nie wiem jaki był próg, a sama jestem ciekawa. No cóż, w pazdzierniku sie dowiemy tego.
Mam pytanie: Jak oceniacie swoj poziom jezyka? Bo te wszystkie fora w internecie i opinie znajomych straszą mnie ze nie bedzie latwo.
No i sie nie dziwie ze Cie strasza bo latwo nie bedzie. Poznałam jedna dziewczyne, kotora skonczyla to kolegium i sama powiedziala, ze na pierwszym roku to sie z domu nie wychodzi bo tyle nauki jest. Generalnie to uwazam ze u mnie z angielskim jest ok ale zawsze moze byc lepiej ale wiadomo w liceum oprocz angielskiego byly jeszcze inne przedmioty. Ale przez rok bralam prywatnie lekcje dzieki ktorym bardzo dobrze przygotowalam sie do matury a zwlaszacza do ustnej. No...ale zobaczymy jaki hardcor bedzie od pazdziernika bo raczej inaczej nie mozna tego bedzie nazwac. A jak u Ciebie?
Tez nie jest chyba tak źle, chociaż mogłoby być o wiele lepiej ;) generalnie u mnie lepiej z gramatyka niż z mówieniem.
U mnie z gramatyka jest ok pod warunkiem, ze sie nie obijam i regularnie robie zadania. Kurcze... chyba zaczne sobie przypominac co niektore konstrukcje,a mowic to uwielbiam. Fakt robie jakies tam bledy ale nie przejmuje sie tym tak bardzo bo mam prawo je robic. No, a po to sa m.in.takie studia zeby sie tego nauczyc perfekcyjnie.
wczoraj bylem złozyc tam papiery, to mowili w sekretariacie ze przyjetych jest 68 osob, a zlozylo na razie 16 czy jakos tak. Fakt, ze jeszcze tydzien czasu na skladanie dokumentow, ale liczba osob w grupie bedzie pozostawiac wiele do zyczenia. ;] takie jak gdyby drugie liceum ;P
Ooo..68 to duzo...a pewnie co nie którzy jeszcze na wakacjach sa, w sumie do 10 mają jescze troche czasu :) Z tego, co ja wiem to maja byc 3 grupy, no ale ciekawe jak to bedzie wygladało. A ty sie nie dostałeś do Torunia czy zmieniłes zdanie odnośnie kolegiów?
okazało sie ze bardzo malo osob zrezygnowalo i w ogole musze czekac do 2 naboru, ktory jest ... na poczatku wrzesnia ;/ chyba ich calkowicie powalilo.
Na 'normalnych' uczelniach drugi nabor jest po tygodniu albo po dwoch tyg.
Przeciez trzeba sobie wczesniej wszystko zalatwic, chociazby lokum. A na poczatku wrzesnia to bym sobie mogl co najwyzej pod mostem mieszkac ;]
Mam nadzieje ze NKJO Bydgoszcz nie bedzie takie złe.
No tak, jakos dziwnie sie oni zachowali, ale widocznie twoje przeznaczenie jest w Bydgoszczy:) A ty jesteś z Bydzi?
Nie, z Bydgoszczy nie ;) jesli kojarzysz Sierpc, no to jego okolice, calkiem spory kawalek mam, jakies 150km od siebie ;P
To masz naprawde daleko. Ja mieszkam jakies 10km od Laskowic Pomorskich.
Z ciekawości spytam: Wybieraliście się na coś jeszcze czy tylko NKJO ?
Witam ;) No muszę wam powiedzieć że dokomaliście dobrego wyboru. Sam kiedyś rozważałem Bydgoskie NKJO, aczkolwiek chęć studiowania na Uniwerku była silniejsza. Zgadzam się z przedmówcą. NKJO w BYdgoszczy to solidny poziom, czeka was sporo nauki przyszli angliści. (;

Pozdrawiam i życzę powodzenia ;-)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 67
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia