Kolegium - Język angielski - Jelenia Góra

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś wie ile tam osób na 1 miejsce było; czy trudno się dostać; jak wglądają egzaminy (pisemny, ustny) i rozmowa kfalifikacyjna? proszę o kontakt studentów i absolwentów.
Hej
Czy cięzko sie dostać?Hm..to zależy ile potrafisz z angielskiego..Jeżeli maturkę z angielskiego(tą starą) potrafisz napisać na 4 czyli powyzej 74 % -to myślę ,że się dostaniesz.Wiesz..Ja startowałem do dwóch collegów-do jeleniej i do wałbrzycha.Dostałem się i tu i tu.Ale ze względu na miejsce zamieszkania wybralem jelenią.Muszę jednak przyznać,że jezeli chodzi o poziom egzaminów-to w wałbrzychu były bardzoo trudne-chodzi mi o testy,bo rozmowa w jezyku angielskim była w porzadku.Testy-to była masakraa-trzeba być dobrze osłuchanym ,dużo słówek znać i gramatykę mieć w jednym paluszku.(przed egzaminami proponuję przerobić całą ksiązkę murphiego-tą granatową-mi się bardzo to przydało.Wiesz..poziom w jeleniej nie jest zły-wiadomo też trzeba się uczyć-ale poznałem na egzaminach kolegów ,którzy są w wałbrzychu-i to co my robimy a to co oni robią-to jednak jest róznica..Tam najwyrażniej wyższy poziom.Ale zapewniem cię ,że tu w jeleniej też mase nauki!!pozrawiam
dzieki wielkie za odpowiedź. Ta książka Murphego, o której pisałeś to English grammar in use, czy advanced grammar in use?
Granatowa(nie pamietam tytułu)

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka