ABERYSTWYTH 2014/15

Temat przeniesiony do archwium.
HEJ ; ) Czy ktoś wybiera sie może na studia do Walii? Albo ktoś tam studiuje i mógłby napisać pare słow jak jest np. z utrzymaniem, znalezieniem jakies pracy part-time?

Podobno uniwesytet oferuje największą pule stypendiów wśród uczelni brytyjskich.
Hej ;) Moim marzeniem jest studiować właśnie na Uniwersytecie Aberystwyth!
W te wakacje planuję pojechać do Walii, aby się trochę rozejrzeć, niestety nie mam sensownego towarzysza podróży :|
Przede mną ostatnia klasa liceum, w której muszę naprawdę przyłożyć się do języka i spróbować zdać maturę z historii w języku angielskim, co mnie odrobinę przeraża :<
Przyłączam się do pytania :)
Czytałam już całkiem sporo na ten temat, ale gdyby wypowiedział się ktoś, kto już takie studia podjął, byłoby super :)

Btw: już nie czuję się tak osamotniona ;)
po co Ci towarzysz do podrozy...jestes odpowiedzialna osoba, przeciez na studiach tez nikt nie bedzie Ci reki trzymal...
Hej ;),
ja studiuję ! Jestem po pierwszym roku.

Jeżeli chodzi o pracę, to jak ktoś szuka i naprawdę chce coś znaleźć to znajdzie.

Jak ktoś chce pogadać, to pisać na - [email]
@terri: właściwie tak, do tego jestem raczej typem samotnika, a mimo wszystko mam trochę smutną wizję wyjazdu w pojedynkę. Ze znajomym zawsze raźniej i pewnie większość odpowiedzialnych i doświadczonych podróżników powie podobnie :) Na studiach łatwiej znaleźć znajomych niż na zwykłym, krótkim wyjeździe. Z drugiej strony rozmawiałam z moją koleżanką, mieszkającą w Irlandii i pojechałaby ze mną, tyle, że już wolę jechać sama, niż użerać się z Nią ;x
W przyszłym roku chyba wybieram się na Aberystwyth University na finanse i rachunkowość. Chętnie skontaktuję się z osobami, które również wybierają się w przyszłym roku na studia w Anglii/Walii. Mój nr [gg] :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia