Najlepsze szkoły językowe w Warszawie- które ???

61-90 z 749
Cytat: kasadd
Może rapid english

Kursy on- line dla mnie zdecydowanie są troszkę sztuczne, ale każdy może inaczej do tego podejść
Cytat: summma
Jak szkoła jest liderm Business English w Warszawie

To jest raczej produkt niszowy
Cytat: summma
Cytat: kanaka11
Chodziłem także do English For You, tak zauważył summa zajęcia ukierunkowane na mówienia, zwłaszcza jakt rafisz na fajnego Nativa. Osobiści uczyło mnie 2 Amerykanów i polska lektorka od gramatyki Magda

Właśnie i to mnie intersuje w English For You, byłem już na rozmowie kwalifikacyjnej, sprawdzono mój poziom. Rzeczywiście zajęli się mna jak trzeba. Rzeczowo ocenili mój poziom.
Dodtakowo stanąłem po zajeciach pod szkołą, podpytałem wychodzącyh ludzi jak jest. Większość ludzi wyszła bardzo zadowolona, mówiąc, że te zającia w tym systemie dualnym bardzo są ciekawe, że sporo się mówi, że jest cool atmosfera. Potwierzdzii dobrych Nativów w English For You, ale i polską kadrę( tu aspekt gramtyczny)
Tylko jeden koleś stwierdził, że mogłoby być więcej dodatkowych materiałów przynszonych przez lektora. Generalnie opinie były jednak bardzo ok.
Jutro idę na "rozmówki do szkoły OK", napiszę jak było.

Ostatecznie na co wybrałeś English for You, czy ok
No to gdzie według Was najlepiej przygotuje się do cae w Warszawie? W której szkole?
Cytat: koczkodan5
Ostatecznie na co wybrałeś English for You, czy ok

he, he, zapisałem się ostatenie do tych 2 szkół, rozmowa w "OK" przekonała mnie do języka niemieckiego, także planowałem poprawienie się w tym języku. Ostatnio spotkałem koleżankę z liceum, która poleciła mni konkretną lektorkęw "OK" i do jej grupy wskoczyłem.
Niestety kursy tam jescze nie wystrtowały, więc słuchaczy ciężko było podpytać.
Na angielski ostatecznie zdecydowałem się na English For You, gdyż przekonały mnie właśnie opinie prawdziwych słuchaczy, które zdobyłem pod szkołą, podoba mi się ich metoda dualna i dużo konwersacji i to, że uczą tylko angielskiego.
Za kilka miesięcy sam ocenię tę szkołę, mam nadzieję, że sie nie zawiodę.
Słyszałem wczoraj także poztywną ocenę WSC, ale już po rybach, gdyż wpłaciłem zaliczkę
Cytat: Wilderness
Cytat: kasadd
Może rapid english

Kursy on- line dla mnie zdecydowanie są troszkę sztuczne, ale każdy może inaczej do tego podejść

Dlaczego tak uważasz, skoro wiele osób jest na tak
Jest jescze english by phone, największa konkurencja dla rapida
Cytat: summma
Jest jescze english by phone, największa konkurencja dla rapida

Tu akurat nie wiem jaka jest różnica między tymi szkołami
Cytat: summma
Cytat: koczkodan5
Ostatecznie na co wybrałeś English for You, czy ok

he, he, zapisałem się ostatenie do tych 2 szkół, rozmowa w "OK" przekonała mnie do języka niemieckiego, także planowałem poprawienie się w tym języku. Ostatnio spotkałem koleżankę z liceum, która poleciła mni konkretną lektorkęw "OK" i do jej grupy wskoczyłem.
Niestety kursy tam jescze nie wystrtowały, więc słuchaczy ciężko było podpytać.
Na angielski ostatecznie zdecydowałem się na English For You, gdyż przekonały mnie właśnie opinie prawdziwych słuchaczy, które zdobyłem pod szkołą, podoba mi się ich metoda dualna i dużo konwersacji i to, że uczą tylko angielskiego.
Za kilka miesięcy sam ocenię tę szkołę, mam nadzieję, że sie nie zawiodę.
Słyszałem wczoraj także poztywną ocenę WSC, ale już po rybach, gdyż wpłaciłem zaliczkę

No to myślę, że dobrze wybrałeś, jeżeli zależy ci na komunikacji i konwersacjach to rzczywiście English For You to miejsce godne uwagi, wiem to z doświadczenia jako słuchacz tej szkoły.
Może trafisz na któregoś z Nativów z USA Travia, Nolana, może Mary.
Korzystaj z dodakowych warsztaów. Warto, ale pytaj kto je prowadzi, sam zobaczysz, którzy lektorzy ci bardziej podpasują.
WSC, jakbyś się do nich zapisał też byłoby ok, dziewczyna chodziła. Natomiast nic nie wiem o "OK"
Cytat: bejotka
Cytat: 1kate122
Witajcie
Zastanawiam się nad wyborem szkoły angielskiego w Warszawie, generalnie biorę pod uwagę Profi Lingua, Archibalda i English For You. Może macie jakieś swoje propozycje, proszę o obiektywne oceny.

Ja uczyłem się w Szkole Metodystów i ją uważam za najlepszą. Pamiętam taki dowcip:

- Co to jest, długie na 300 metrów i wije się jak wąż?
- Wrześniowa kolejka do "Metodystów".

Dziś jest więcej szkół językowych, ale o "Metodystach" nie należy zapominać.

Niektórzy, zwłaszcza starsze osoby mają ogromny sentyment do tej placówki, najdłużej działająca firma w Polsce w branży językowej
Cytat: Gorba3
No to gdzie według Was najlepiej przygotuje się do cae w Warszawie? W której szkole?

Generalnie rzeczywiście propozycja English for You nie jest zła, zwłaszcza, że dzięki temu, że kursy prowadzone są razem z Nativem nie są zbyt monotonne, lecz dosyć dynamiczne.
Amerykańska "brać" dobrze rozgrywa te zajęcia konwersacyjne, natomiast polski lektor mozolnie ogarnia wszystkie sekcje gramatyczne do egzaminu
Znam klika osób które wysoko zdały egzamin właśnie po kursie w English For You.
Zawsze organizują egzamin próbny, który przebiega podobnie jak prawdziwy test.
Osobiście byłem na kursie do CAE, ale nie podchodziłem do egzaminu
Oczywiście pamiętaj, że to własna praca jest gównym czynnikiem i żaadna szkoła ci tego nie zastąpi.
Wiele osób także twierdzi, że kursy organizowane przez Empik nie są złe, koleżanka chodziła do odziału na Nowoursynowską, była bardzo happy, mówiła, ze dobrze trafiła.
edytowany przez Wilderness: 25 wrz 2012
Generalnie jak to jest z tą metodą Callana, jaki są plusy, jakie minusy ???
T indywidualna sprawa, ale dla mnie Callan to ie to, muszę mieć jednak podbudowe gramatyczna
Uczyłem się tochę Callanem, nie było tak fatalnie, ale rzeczywiście dobrze mieć "podbudowę gramatyczną"
Cytat: etgohome
W mojej firmir kiedyś był kurs angielskiego, ale tera nastały cięcia

Kursy w fiarmach są oczywiście dobrodziejstwem, ale jest jesden problem, pracownicy są zwykle dzieleni na dwie grupy, mocniejsze i słabsze, a to trochę za mało, gdyż od A1 do C1 jest większy podział
Ja generalnie uważam, że te kursy w firmach niewiele dają
Cytat: car321
Ja generalnie uważam, że te kursy w firmach niewiele dają

Nikoniecznie, miałem taki kurs, prawie nikt nie chodził, były więc prawie lekcje ind.
Cytat: zamek01
Cytat: car321
Ja generalnie uważam, że te kursy w firmach niewiele dają

Nikoniecznie, miałem taki kurs, prawie nikt nie chodził, były więc prawie lekcje ind.

To miałeś fart
Cytat: folkisss
T indywidualna sprawa, ale dla mnie Callan to ie to, muszę mieć jednak podbudowe gramatyczna

Zależy kto co lubi
Tak jak pisałem English For You to fajna propozycja, zwłaszcza jak chcesz przełamać się w mówieniu, mają dobrych i sprawdzonych Nativów, kawiarenka dyskusyjna robi fajny klimat, chce się aż przychodzić, gdyż zajęcia są z różnymi Nativami. Jest kosmopolitycznie i ciekawie. Mogę także polecić British School oddział Praga i Bemowo. Lektorzy bardzo dobrze prowadzą kursy, zawsze przygotowani do zajęć. Sale wyposażone w tablice intraktywne, robi wrażenie. Mają certyfikat Pase. Dobra szkoła... Więc oprócz English For You ( jedna z lepszych szkół, gdzie można przełamać się z mówieniem ) polecam BS
Ja planuje sie zapisac do SpeakUP. Mysle ze tez nad lekcjami online, chociaz nie jestem pewna czy coś takiego maja. Ile czasu trwa tam taki kurs np. na poziomie średniozaawansowanym?
Lekcje on line - dobre uzupełnienie kursu
Cytat: pafcio11
Lekcje on line - dobre uzupełnienie kursu

Jak tylko robić testy progesywne i sprwadzać wiedzę
Cytat: Wilderness
Cytat: pafcio11
Lekcje on line - dobre uzupełnienie kursu

Jak tylko robić testy progesywne i sprwadzać wiedzę

Dla mnie test progresywne to podstwa, gdyż to one motywują do pracy
Ja chodzę na kurs i tak właśnie jest test z gramtyki i słownictwa to podstawa
Cytat: patryckab
Ja planuje sie zapisac do SpeakUP. Mysle ze tez nad lekcjami online, chociaz nie jestem pewna czy coś takiego maja. Ile czasu trwa tam taki kurs np. na poziomie średniozaawansowanym?

Ja wyglądaja te lekcje on line w speak upie
Mają chyba lekcje próbne, więc sobie zobacz
Cytat: zamek01
Mają chyba lekcje próbne, więc sobie zobacz

Lekcje próbne nie są organizowane we wszystkich szkołach językowych, raczej w tych mniejszych.
Z tego co wem większe szkoły nie chcą organizować lekcji próbnych, gdyż to dla nich jest pewnym organizacyjnym zamieszaniem
Wedlug mnie Lang na Niepodległości. Mają bardzo dobrych lektorów. Po roku zauważyłam u siebie duże postępy. Zmusili mnie do systematyczności i przełamania bariery w mówieniu. Dobre jest też to, że proces rekrutacji jest bardzo precyzyjny i dzięki temu przydzielili mnie do grupy, gdzie wszyscy byli na podobnym poziomie. Zaskoczyło mnie też na plus (odnośnie rekrutacji) pytanie o moje potrzeby językowe. Ja jestem zadowolona
61-90 z 749

 »

Studia językowe