Najlepsze szkoły językowe w Warszawie- które ???

121-150 z 750
Cytat: eva74
I will do anything for/with a man with an Irish accent.
(within reason, of course ;)

Yes, but Colin Farrell would be really hard to resist. That man is just begging to be kissed......:-)
Cytat: fui_eu
You mean, no nooky?

I guess the technicalities would depend on the prepositions here, like 'up and down' or 'in and out', you know..
The minute you stop thinking about nookie - you're dead.
Cytat: pafcio11
Wszystkie wymienione tu szkoły są dobre, Berlitz drogi, ale dobry, rzeczywiscie międzynarodowa marka, kilka szkół w Polsce.
English For You chyba najlepsza propozycja dla osób chcących mówić po angielsku, duża część kursu to zajęcia z Native Speaker( także USA, AUstralia), dodatkowe konwersacje dopełniają sprawę, gdyż można bezstersowo pogadać sobie po angielsku. Zajęcia dzielone z polskim lektorem od gramatyki. Metoda sprawdza się takze przy kursach do egzaminów, gdyż dużo punktów dostajesz za sekcję "speaking"
Szkoła OK, szkoda, ze działają tylko w Warszawie, znam klika osób które dobrze egzaminy na certyfikaty po ich kursach, więc pozytywna opinia zupełnie prawdziwa. Generalnie są wysoko w różnych rankingach. Działają ze 20 lat

Ja zamierzam kontynuować naukę języka, rozważam kursy wakacyjne, obecnie biorę poważnie pod uwagę OK, Profi Lingua i English For You, w moim środowisku chwalą sobie OK, że potrafią nauczać języka, że lektorzy są pod stałym nadzorem. Z English For you jest podobnie, a dodatkowy plus to za system nauki rozdzielony między polskiego nauczyciela i anglojęzycznego od mówienia i za konwersacyjne fakultety. Ja chcę przede wszystkim mówić !!! Intresuje mnie co sądzicie o Profi Lingua, maja niezłe ceny, w sumie znana to marka na rynku działająca już długo ???
profi Lingua nie jest zła, nawet dobra, choć oczywiście zalezy od liczebności grupy, a także oddziału gdzie odbywają się zajęcia
Oczywiście, zajęcia w dużych grupach sa kontrpoduktywna, minuta zajęć dla każdego. Powyżej 8-10 taka nauka zupełnie mija się z celem
Profi lingua ma więcej reklam niż speak up, ale nie mają zajęć na kompie, lekcje są krótsze i korzystają z tradycyjnego, nudnego podręcznika jakim jest IMHO New English File.
Mnie osobiście przypadł do gustu podręcznik Total English
Ja lubię autorski speak upa, bardzo w nim jest fajne to że jest zintegrowany z lekcjami na komputerze i z tematyką zajęć które prowadzą lektorzy. Wszystko się wzajemnie uzupełnia.
Cytat: taleska
Mnie osobiście przypadł do gustu podręcznik Total English

Mogę polecić w kwestii kursu English Ulmited, gdyż fajnie podzielone są sekcje do konwersacji i gramatyczne, podoba mi się praca na nim
A w części południowej Warszawy (Ursynów, Kabaty) co byście polecili? Oczywiście poza wymienionym wyżej Profi.

Jestem z Piaseczna ale niestety tutaj nie ma zbyt dużego wyboru szkół.
Cytat: kasuj
A w części południowej Warszawy (Ursynów, Kabaty) co byście polecili? Oczywiście poza wymienionym wyżej Profi.

Jestem z Piaseczna ale niestety tutaj nie ma zbyt dużego wyboru szkół.

Jeżeli faktycznie ciężko Tobie znaleźć czas na dojazdy, to może nauka online?
Wiele coś takiego prowadzi. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale lepsze takie niż żadne.
Cytat: smack
Ja zamierzam kontynuować naukę języka, rozważam kursy wakacyjne, obecnie biorę poważnie pod uwagę OK, Profi Lingua i English For You, w moim środowisku chwalą sobie OK, że potrafią nauczać języka, że lektorzy są pod stałym nadzorem. Z English For you jest podobnie, a dodatkowy plus to za system nauki rozdzielony między polskiego nauczyciela i anglojęzycznego od mówienia i za konwersacyjne fakultety. Ja chcę przede wszystkim mówić !!! Intresuje mnie co sądzicie o Profi Lingua, maja niezłe ceny, w sumie znana to marka na rynku działająca już długo ???

Z doświadczenia podpowiem ci, że rzeczywiście w ENglish For You dostaniesz wartościowe fakultety, gdyż mają charakter burzliwych i kontrowersyjnych konwersacji, zmieniają się Native Speakers, więc jest kontakt z różnymi Nativami, szczególnie jest fajnie gdy prowadzi je gość z Ameryki Andrew, sam kurs dzieli polski lekotor i rzeczywiście Native Speaker. Piszesz także o szkole Ok, myślę, że to dobra placówka edukacyjna oferująca szeroki wachlarz kursów. Stara i sprawdzona szkoła
Cytat: taleska
Mnie osobiście przypadł do gustu podręcznik Total English

Mnie się bardziej podoba English Ulimited, ale także w Totalu jest sporo konwersacji
Cytat: pafcio11
Cytat: taleska
Mnie osobiście przypadł do gustu podręcznik Total English

Mnie się bardziej podoba English Ulimited, ale także w Totalu jest sporo konwersacji

Podręczniki, ale i tak najbardziej się liczy jak zajecia poprowadzi lektor
Cytat: ejzaejz
Aniali dzięki za krótkie info. Właśnie rozważam wybór szkoły językowej, tylko że mnie interesuje kurs FCE i Langa brałam pod uwagę. A Ty na jaki kurs uczęszczałaś? Możesz jeszcze coś o szkole napisać? Z góry dzięki

Hej. Ja jestem po kursie języka ogólnego, poszerzonego o pakiet dodatkowych lekcji indywidualnych. Zaczynałam od zera praktycznie – nie mam smykałki do języków, angielskiego wcześniej uczyłam się jedynie w LO i na studiach. W lo całkiem ok. było, coś tam wyniosłam, ale na studiach? Przypisali mnie do zlej grupy, bardziej zaawansowanej – egzaminy zdawałam dzięki ściąganiu :( ale to i tak nie było wystarczająco, by móc się porozumieć. Do FCE będę się teraz przygotowywać i też tu w Langu, bo znam już tą szkołę, lektorów, jej metody nauczania, nie mam najmniejszego powodu, by szukać innej szkoły, tu jest naprawdę bardzo dobrze, a stwierdzam ten fakt po swoich postępach w nauce – bardzo łatwo przyswajam wiedzę chyba dzięki temu, że nie czuję się tu jak w szkole, ale jak u dobrej koleżanki, która grupie znajomych przekazuje wiedzę :)
JA się zapisałam do Mobile English. Znalazłam w necie ofertę http://www.uczelnie.pl/index.php?s=13&rpk=2011&rp_miasto=26&rp_kierunek=22, całkiem zresztą atrakcyjną cenowo. Narazie to drugi miesiąc wiec ciężko mówic o efektach, ale na pewno podzielę się opinią za jakiś czas. a może ktoś z was chodził do Mobile??
Szkoły często poszerzają oferty właśnie o dodatkowe pakiety np. dodatkowych konwersacji
Cytat: taleska
Szkoły często poszerzają oferty właśnie o dodatkowe pakiety np. dodatkowych konwersacji

Nie tylko, czasem to są ponadprogramowe zajęcia, typu Film Club, English through music, etc.
Ja akurat chodzę do szkoły językowej i chwalę sobie bardzo te pakiety, gdyż sporo wnoszą w mój angielski
Cytat: taleska
Ja akurat chodzę do szkoły językowej i chwalę sobie bardzo te pakiety, gdyż sporo wnoszą w mój angielski

Jak dają to bierz
Cytat: kaktus12
Cytat: taleska
Szkoły często poszerzają oferty właśnie o dodatkowe pakiety np. dodatkowych konwersacji

Nie tylko, czasem to są ponadprogramowe zajęcia, typu Film Club, English through music, etc.

Oczywiście zajecia dodatkowe mogą bardzo uatrakcyjnić kurs
Cytat: kasuj
A w części południowej Warszawy (Ursynów, Kabaty) co byście polecili? Oczywiście poza wymienionym wyżej Profi.

Jestem z Piaseczna ale niestety tutaj nie ma zbyt dużego wyboru szkół.

Akurat na Urynowie jest wypas szkół, ja na Pradze Płn miałem ograniczony wybór
Ursynów to jednak bardzo młoda dzielnica, rynek więc jest tam bardzo duży
Cytat: smack
Ja zamierzam kontynuować naukę języka, rozważam kursy wakacyjne, obecnie biorę poważnie pod uwagę OK, Profi Lingua i English For You, w moim środowisku chwalą sobie OK, że potrafią nauczać języka, że lektorzy są pod stałym nadzorem. Z English For you jest podobnie, a dodatkowy plus to za system nauki rozdzielony między polskiego nauczyciela i anglojęzycznego od mówienia i za konwersacyjne fakultety. Ja chcę przede wszystkim mówić !!! Intresuje mnie co sądzicie o Profi Lingua, maja niezłe ceny, w sumie znana to marka na rynku działająca już długo ???

Chodze do English For You, oczywiście, że duży plus mają za system nauki, czyli system dualny, czuję jak po paru miesiącach udało mi się nieco poprawić mówinie, podoba mi się, że jest dużo testów progresywnych, to zmusza do nauki. Dobrze dobrali mi grupkę, fajni ludzie, pziom mnie więcej taki sam. Profi Lingua mają dobry oddział w centrum, kadrę też. Tutaj zaczynali w Warszawie
Cytat: pafcio11
Cytat: taleska
Mnie osobiście przypadł do gustu podręcznik Total English

Mnie się bardziej podoba English Ulimited, ale także w Totalu jest sporo konwersacji

Rzeczywiscie dobre podręczniki, nowoczesne
Cytat: taleska
Cytat: pafcio11
Cytat: taleska
Mnie osobiście przypadł do gustu podręcznik Total English

Mnie się bardziej podoba English Ulimited, ale także w Totalu jest sporo konwersacji

Rzeczywiscie dobre podręczniki, nowoczesne

A do gramtyki - to Murphy
Cytat: zamek01
Oczywiście, zajęcia w dużych grupach sa kontrpoduktywna, minuta zajęć dla każdego. Powyżej 8-10 taka nauka zupełnie mija się z celem

Tylko, że większe grupy są zwyczajnie tańsze
Cytat: maloln
Ursynów to jednak bardzo młoda dzielnica, rynek więc jest tam bardzo duży

Na Ursynowie to jest przerost formy nad treścią, za dużo szkół, choć klient się cieszy
Niestety prowadzi to czasami do dzikej konkurencji
121-150 z 750

 »

Studia językowe