Szwedzki,norweski lub holenderski...

Temat przeniesiony do archwium.
Czy wie ktoś gdzie są organizowane kursy w/w języków w okolicach Sosnowca lub ewentualnie Katowic???Myślę poważnie o nauce któregoś z tych języków,ale nie wiem gdzie:(
Z góry dziękuję za odpowiedż
MArcin
czesc.masz jakies namiary na nauke jezyka holenderskiego?je tez jestem z tych okolic i nie umiem niczego znalezc.bede bardzo wdzieczny za jakies wskazowki.pozdrawiam.
hej, mam kolezanki ktore tez chcialy sie nauuczyc tego jeyzka z sosnowca wlasnie, kurs taki byl w katowicach, wlasciwie to jedna kolezanka znalazla na logocie jakas profesorke, ale w dwie osoby zawsze taniej daj znac na [gg]
jest taka jedna szkoła w katowicach która uczy właśnie takich mniej popularnych języków(chiński, japoński, szwedzki, turecki, norweski itp) tylko nie pamiętam jak się nazywa, jak znajdę to napiszę
Empik ma kursy holenderskiego i szwedzkiego. Norweskiego nie ma nigdzie.
www.empik.us.edu.pl
Pomylka powinno byc: www.empik.edu.pl
Znalazłam. Holenderskiego, szwedzkiego i norweskiego nauczysz się w szkole w KaTOWICACH \"ŚWIAT BEZ GRANIC\" www.swiatbezgranic.pl
powstala nowa grupa dyskusyjna oraz serwis informacyjny dla Polakow chcacych sie uczyc jezyka norweskiego, zainteresowanych kultura norwegi,zamieszkalych w Oslo i dla tych ktorzy sie tu w najblizszym czasie przeprowadzaja. Tutaj dowiesz sie o "zasadach" mieszkania, pracowania i generalnie zycia w Norwegi. Uzyskasz odpowiedz na pytania o jezyku norweskim, kursach norweskiego, sposobach znalezienia pracy w norwegi a takze jak postwic swoje "pierwsze kroki w Norwegi" czyli pozwolenie na pobyt, co to jest oppholdstillatelse itd.
oto link do strony:

http://groups.yahoo.com/group/norweski/

zapraszam i pozdrawiam
Klaudia (oslojente)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Studia językowe