Peterborough, szukam pracy.

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 163
a jesli mozna zapytac to do jakiej agencji piszlas zeby zatrudnic sie w tesco?
Do peter2000, szukam pokoju dla siebie od polowy wrzesnia w Peterborough,proszę o jakieś namiary slyszalem że z pracą w Peterboro bardzo ciężko,znam to miasteczko babajów i wogole bo bylem tam 3lata ale 2 lata temu i urwaly sie kontakty:(((Prosze o odp na maila [email] pozdrawiam serdecznie:)
do asiaaaaaaaaaa jesli znajdziesz coś a bedzie to np 3sypialnie w domu to ja sie pisze na jeden pokuj:)))bylem juz w peterborough wiec wiem jak tam sie "poruszać"a też chce jechac od wrzesnia i potrzebuje lokum.
hej, póki co szukam. teraz to już jest mo obojętne ile sypialni,we wrzesniu muszę się przeprowadzić. przez agencję ciężko cos wynająć, bo wymagają kontraktu, no i dużego depozytu. zobaczymy jak to bedzie. pozdro
Witam Wszystkich.
Słyszałem że region Cambridgeshire do którego należy Peterborough to jeden z najdroższych (jeśli mówimy o kosztach utrzymania) w Anglii. Czy mógłbym uzyskać informację na temat wysokości czynszu, średnich wydatków z tytułu życia itd?...(najlepiej w dwóch opcjach: "normal" oraz "survival":) trzecia opcja- "full" nie wchodzi przecież w rachubę...). 13 września wyjeżdżam na interview do firmy Safapac. Rozmowy prowadzę bezpośrednio z pracodawcą przez co żadna agencja mnie nie oskubie, a i praca jest bardziej pewna. Chętnie poczytam o mieście o Waszych odczuciach dotyczących pracy i życia w Peterborough. Jeśli przeczyta to ktoś z pracowników Safapac uprzejmie proszę o kontakt na e-mail.
Postaram się odpisać na każdy e-mail. Czy jest jakaś oficjalna czy nieoficjalna strona internetowa społeczności polskiej zamieszkałej w Peterborough?
Pozdrawiam.
Mariusz.
Witam,
jak najlepiej dostać się z Londynu do Peterborough?

Z góry dziękuję za pomoc.
najlepiej pociagiem - z king's cross raial station bezposredni do Peterborough. Bilet ok 18£ ;/ ja placilam 14£, ale mialam karte cheep day. Cena w jedna strone.
Wielkie dzięki!
znalazlem juz rozklad, mozesz mi jeszcze przyblizyc informacje na temat tej karty? Opłąca się wykupić jeśli jadę tylko na jeden dzień, rano wyjazd po poludniu powrót? Czy są jakieś ograniczenia co do godzin, rodzajó pociągów itd?
Ta karta jest wazna caly rok. musisz miec zdjecie i wypelnic rubryke : student, uczen, bezrobotny :)
Karta kosztuje 20£ i masz 30% znizki na pociagi(tu nie jestem dokladnie pewna, ale chyba tylko na trasie londyn-inne miasto i inne miasto-londyn - musisz sie upewnic).
Jesli chodzi ograniczenia czasowe to takich ich nie ma-jezdzisz kiedy o ktorej chcesz.

Wydaje mi sie, ze sie nie oplaca kupowac jej na jeden raz, ale jak mieszkasz w Anglii i chcesz podrozowac, to warto kupic.
zapomnialam napisac, ze karta nazywa sie cheep day travel i mozesz ja kupic na kazdej stacji pociagowej - ta karta dotyczy tylko pociagow.
OK, dzięki, wszystko jasne. Pozdrawiam serdecznie.
A właściwie jeszcze jedno ;) czy są tam jakieś połączenia autobusowe czy pociąg to najlepsze i najtańsze rozwiązanie?
SZczerze mowiac, to nie wiem czy sa autobusy do Peterborough z Londynu. Wiem, ze pociagiem jedziesz ok.30min - jesli dobrze pamietam.
Dla mnie to wszystko jakies pomylone, Np. place 5£ za bilet z Milton Keynes do Peterborough bezposredni(autobusem), ale jade 3,5h natomiast(pociagiem) z jedna przesiadka w Londynie ok.30-40£ z tym, ze jedziesz ok.2,5 h.
Sam widzisz jaka roznica.

Ale... (wlasnie mi sie przypomnialo) chyba jest autobus z Londynu. Jak bylam kilka razy na stacji autobusowej w Peterborough, to widzialam iformacje na busach - London. Moze najlepiej zadzwonic do Peterborough i zapytac.
wejdz tutaj:

http://www.translinc.co.uk/tllonxttnew.htm

http://www.pbt.org.uk/complete.shtml

ten jest chyba najlepszy:
http://www.peterborough.gov.uk/page-5275#l

nie mam wiele czasu. prasuje od godziny i tak czasami zerkam na komputer.

zdazylam to znalezc w ciagu 5min, wiec jak wpiszesz w google.co.uk '' bus from london to Peterborough '' to znajdziesz wiecej.
OK, dziękuję i już nie przeszkadzam!
Nie przeszkadzasz.

Jak masz wiecej pytan, to pisz.

Pozdrawiam.
Nie przeszkadzasz.

Jak masz wiecej pytan, to pisz.

Pozdrawiam.
mam w planie wyjechać pod koniec września do peterborough czy ktoś może mi pomóc w znalezieniu jakiego lokum na poczatek i pokierowania na starcie bede ogromnie wdzieczna ;))))
Ja jade 16 wrzesnia do Peterborough, podobno dużo tam polaków.
TAK. A NA DŁUGO TAM JEDZIESZ?
maxymalnie 1 rok.
MASZ JUZ WSZYSTKO POZAŁATWIANE Z LOKUM ITP.
Na początek jade na mieszkanie do znajomego. Pracy bede dopiero szukał, pozatym mieszkanie "wlasne" bede może później szukał.
no ja mam bilet a osoba ktora miała mi pomodz sie wypieła wiec zost. na lodzie
wiec szukam cos na własna reke ale cos mi to nie wychodzi
Witam,
kolejne pytanie ;) Jak dojechac z dworca kolejowego na Kennet Gardens?
Hej!! Mam pytanie co do agencji Provista Recruitment w Peterborough, jesli mozesz to podaj mi ulice na jakiej jest. Z gory dziekuje:)
Jesli mozna prosze o odpowiedz na moje [gg]
Jesli chcesz to moge ci pomoc w zdobyciu pracy w Peterborough , jestem juz tutaj okolo 1 roku. Napisz jak praca cie interesuje , i czy na dlugo chcesz tutaj przyjechac , czy masz zapewnione zakwaterowanie.
Zibi
Zapomnialem podac ci email: oczywiscie jesli chesz [email]
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 163

« 

FCE - sesja letnia 2005