Peterborough, szukam pracy.

Temat przeniesiony do archwium.
151-163 z 163
| następna
Do Perkinsa przez Agencje ParkHouse...trudno sie dostac, moj maz tam pracuje :)
Poszukaj na sklepach na lincolnie. ja tez szukam dla siebie mieszkania 2pokoje. no i pokoju dla kuzynki..ogolnie duzo jest ogloszen, tylko czasem warunki do dooopy. to co widzialam wczoraj...sorki ale moja babcia na wsi ma lepsza kuchnie letnia...
Daniel a to mieszkanie za Ł200 tygodniowo szalu nie robi mowiac szczerze..przewaznie w 6 osob.. pochwalic moglbys sie jakbys mieszkal sam. a magazyn to zapewne B&Q, ktory ma byc otwarty w pazdzierniku...mieszkam tu 2 lata i znam troche realia P`boro...a jak juz wspomnialam..widzialam wczoraj kilka takich domow..swietnie wyposazonych..az mi sie niedobrze robilo..
hej, jesli szukacie pokoi dajcie znac. mam osobe w Peterborough, ktora moze wynajac, ale chce kilka osob na raz, zeby nie miec wolnych pokoi, najlepiej takie osoby, ktore sie znaja, lub w ogole Polakow. moj email [email] hej moze cie ulokuje razem z kuzynką? pozdrawiam
jak chcesz, daj swoje namiary na maila [email] i ona bezposrednio sie z toba skontaktuje, ale musisz znac angielski. zawsze mozna pogadac.
Poszukuje pracy w Peteborough Jak jest ktoś w stanie pomóc prosze info na [gg] lub nr telefonu [tel]ewentualnie maila [email]
Witam !
Nazywam się Krzysztof Borek mam nieskończone 17 lat jade na wakacje do Peterborough (do siostry) i poszukuje pracę na okres 1 miesiąca dokladnie od 20 czerwca i mam taką do Pani wielką prośbę czy byla by jakaś dla mnie posada w tesco ( np. rozładowywanie towaru). Na Forum napisała Pani, że jest w stanie pomóc. Z góry bardzo dziękuje i Pozdrawiam .

[email]
czesc jestem Aga na chwile obecna pracuje ale chcialabym zmienic prace na prace w sklepie czy moze ktos ma jakes namiary mam jesze jedno pytanie czy wie ktos jak sie prace w lidlu w peterborough
i jak tam ci sie pracuje w tesco jestes zadowolona z tej pracy bo ja tez chcialabym sprobowac w markecie
hej!na 29.01 mam wykupione bilety do Peterbough dla siebie,chłopaka i mojego 2 letniego synka,mieliśmy mieszkać dopóki nie staniemy na nogi u koleżanki ale jak to bywa w życiu wyszła lipa!!!przez jakieś 2 tygodnie będziemy mogli się u niej zatrzymać,ale nie dłużej,potrzebujemy pilnie pracy!!!jestem zdesperowana!!!tu wynajmowaliśmy mieszkanie,ale ponieważ jest okres zimowy,a mój chłopak pracował jako brukarz od dłuższego czasu nie było roboty,musieliśmy zrezygnować z mieszkania,dlatego zdecydowaliśmy się na ten wyjazd,naprawdę miała nam pomóc moja koleżanka a teraz wszystko h... strzeli!!!nie mamy wyboru,mieszkanie wymówione,bilety kupione,a żeby je kupić musieliśmy się zapożyczyć,musimy tam jechać bo przecież nie pojdziemy z dzieckiem pod most!!!!mój facet ma 31 lat i podejmie się każdej pracy!jaka by ona nie była!!!-zresztą ja też!!!blagam pomóżcie!!!
witam poszukuje pracy w peterbought jest i pracuje w angli mam wszystkie papiery potrzebne do pracy mam uprawnienia na wozek widlowy jezyk angielski slabo prosze o pomoc
witam szukam pracy w peterbought pewnej pracy na dluzszy okres jest i pracuje w wali ale oni oszukuja dlatego chce zmienic prace zeby bylo minimum 40 godz tygodniow i pracac jaka kolwiem posiadam uprawnienia na wozek widlowy i ma wszystkie papiery prosze o pomoc
szukam na stałe pracy w Anglii
Temat przeniesiony do archwium.
151-163 z 163
| następna

« 

FCE - sesja letnia 2005