Peterborough, szukam pracy.

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 163
Czesc wszystkim , nie wiem kto naopowaidal takich glupot o zarobkach w magazynach tesco. Stawki sa: 5,85na/godzine zmiana rana i popoludniowa, nocki po 7,35 a soboty i niedziele po 9,35 na godzine.
Pracuje w tesco od 4 m-cy , w chwili obecnej agencja wewnetrzna tesco nie przyjmuje ludzi , podobno maja byc treningi pod koniec wrzesnia , ale jeszcze ic nie wiadomo.
Zeby sie dostac do agencji tesco , tzreba miec kogos kto pracuje albo w tesco albo w agencji i przyniesie czysta aplikacje przyjecia do agencji.
W chwili obecnej tesco w peterborough (magazyny) nie przyjmuja ludzi pod Tesco.
W sierpniu zostalo duzo nowych ludzi zatrudnionych .
Aha i jeszcze jedno w tesco (pod farbyka ) zarabia sie okolo 1100 funtow na m-c
zibi
Oczywiscie ze sa autobusy z p'boro do londynu , najwczesniejszy jest o 7,45 a najpozniejszy chyba okolo 20, do londynu jedzie sie 2/20min.Cena za bilet wynosi 13,20 GPB (P'boro-londyn-p'boro)
zibi
cześc niedługo też wybieram się do tego miasta do znajomych .Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o pracy w Tesco gdyż w Polsce także pracowałam W tesco
WItam :) Wczoraj przyjechalem z kolega do Peterborough i potrzebujemy jakiej kolwiek pomocy jesli chodzi o prace:) Lub Czy jest ktos moze kto pracuje na Fabryce Kwiatow w Bicker lub jest tam przejazdem bo potrzebowalibysmy transport do tego miejsca a bardzo nam zalezy I musimy wiedziec czy mialibysmy jakis transport tam wtedy by mozna cos pomyslec :) Praca przewaznie jest tam od godz 8 rano czasami od 6 Dzieki Twojej pomocy mozemy miec prace:) Prosze o Wszelkie info lub pomoc :) Pozdrawiam

Jak cos prosze pisac na [gg]
Im szybciej tym lepiej :) Kazda minuta sie liczy :) Dziekuje i Pozdrawiam wszystkich :)
co
xxx
Hej no ja własnie tez sie wybieram do peterborough do parcy do Tesco, mozesz mi przyblizyc na czym ta praca polega i czy jest cięzko, no i w ogóle czy to fajne miasto?z góry dziekuję, pozdrawiam
siemano szukam pracy naj chetniej na budowie (prace wykonczeniowe)itd. moze byc tez w fabryce
siemano jestem chetny do pracy w peterborouy budownictwo, wykonczenuwka ewentualnie fabryka, jezeli macie informacje na ten temat napiszcie [email] lub tel 788801885 z góry dziekuje.
Witam
A jestes juz w peterborough?? Bo ja mam prace tutaj od 6 stycznia ale nie mam jeszcze gdzie mieszkac. Moze znasz kogos, miejsca, lub inne. Helpppp:)
pozdro
WITAM.JESTEM W ANGLI 3 LATA.PRACOWALEM W TESCO PRZEZ 3 MIESIACE.NA SAMA PRACE OGOLNIE NIE NARZEKALEM.ALE TA AGENCJA TO PO PROSTU NIEPOROZUMIENIE.OGOLNIE NIE POLECAM.
Witam
Jezeli masz doswiadczenie w budowlance i wykonczeniowce i znasz troche angielski to prace masz gwarantowana. Mam paru znajomych co siedza w tej branzy i wcale nie narzekaja. Pozdrawiam
witam
mam zamiar niedlugo wyjechac do peterborough
moze mi ktos powiedziec czy trudno znalezc tam mieszkanie i jak najlepiej to zrobic??
Akurat wrocilem stamtad 2 tygodnie temu, mieszkanie mozesz znalesc przegladajac ogloszenia na polskich sklepach, systematycznie sa jakies nowe. Ja mieszkalem u pewnej osoby, ma jakies 8 domow, oplaty za pokoj srednio 40 funtow plus oplaty ( mniej wiecej 5 F/ tydzien). jak chcesz to podam namiary, moj adres to [email]
Hej,
W sumie data twojej wypowiedzi jest z 2005 r, ale mam nadzieje że nadal jestes w stanie pomóc. Wyjeźdzam do Peterborough 28 czerwca 2007.Mój angielski słaby.Mam tam kuzyna króry zapewnia mi mieszkanie.Jeśli możesz jakoś pomóc prosze cię o kontakt na mail-a [email]
Hej,
twoja wypowiedź jest co prawda z 2006 r ale spróbuję.
28 czerwca wyjeźdzam do tej miejscowości. Mam kuzyna który oferuje mi mieszkanie jednak pracę musze szukać na własną rękę. Interesuje mnie praca w Tesco ale nie tylko (fabryka itp.)Mój angielski jest słaby. prosze o o kontakt jeśli jestes w stanie w jakikolwiek sposób pomóc. Mój e-mail [email]
Witam wszystkich.
W czerwcu zamierzam się wybrać do Peterborough. Nigdy nie pracowałam w Anglii, byłam jedynie w celach turystycznych i mam kiepska orientację jeśli chodzi o to miasto i w ogóle warunki bytowe w Anglii. Chciałabym zapytać wszystkich o możliwość pracy w szkole. W Polsce jestem nauczycielem angielskiego, egzaminatorem Nowej Matury. Chciałabym spróbować pracować jako nauczyciel w Peterborough. Czy ktoś mógłby podzielić się ze mną swoją wiedzą w tym zakresie? I jeszcze jedno. Wyjeżdżam z 6-letnią córcią. Proszę o wszelkie posty lub maile dotyczące warunków i opinii o polskich dzieciach w angielskich szkołach. Podobno nie ma tam polskiej szkoły. Bardzo proszę o informacje na ten temat.
Czy ktoś z Was pracował może w restauracji? Jakie są zarobki w restauracji? Na okres wakacyjny chciałabym poszukać sobie pracy jako kelnerka, niestety nie mam ani doświadczenia ani znajomości...
Którą agencję polecacie?
Bardzo proszę o wszelkie informacje. Mój email [email]
Pozdrawiam
alabella
peterborough to lipa jakich malo i nie przyjezdzajcie tu bo bedziecie chu....rzucac,nie ma pracy i pieniedzy,ale jesli sie zdecydujecie to zycze powodzenia,bedzie potrzebne,naprawde nie jest latwo,ja jestem tu rok i wracam bo smierdzi lipa,ale nie powiem kolega mial szczescie i ma dobra prace,mysle ze trzeba miec duzo szczescia,wiekszosc raczej chce stad uciekac bo jest nas tu za duzo"POLAKOW"pozdrawiam
nie jest tak zle, jestem tu od tygodnia. jak kazdy swoje pierwsze kroki skierowalem do PMP i popracowalem pare dni w fabryce czekoladek. Og w tej chwili jest sporo pracy w fabrykach przez agencje pracy [polecam One Call, Inter Recruit]. W PMP zawsze jest praca tylko trzeba codziennie rano ruszyc tylek najlepiej i najczesciej sie do tej pracy pojedzie :). Ja dzisiaj na 17 mam rozmowe w sprawie bycia Supervisorem w jednej z agencji. Na prawde nie ma na co narzekac. No chyba ze ktos przyjezdza i po angielsku nie potrafi powiedziec nawet jak ma na imie. To raczej zostaje mu ew. PMP ale tam teraz raczej na czekoladki biora ludzi ktorzy chociaz rozumieja co nie co. Wada Peterborough jest ogolnie nuda. Po prostu w weekend nie bardzo jest tu co robic. Jest duzo pracy dla operatorow wozkow widlowych. Na dniach otwiera sie tez jakis duzy magazyn i szukaja podobno 250 pracownikow. Oprocz tego na dniach ma ruszyc zapotrzebowanie na pracownikow w Staff Boxie a w przyszlym tygodniu w Quescie. Dla facetow jest tez opcja pracy w Perkinsie ale trzeba miec troche szczescia zeby zaprosili na rozmowe :). Co do mieszkan to tez jest w miare luzik. Ze znajomymi w 6 wynajmujemy caly dom za 200£ tygodniowo + oplaty.Dom jest swiezo wyremontowoany i swietnie wyposazony no i w dosc spokojnej dzielnicy [poplar avenue].

Pozdrawiam wszystkich
Daniel
czesc daniel czy moesz do mnie na gg napisac ? 3449674 jestem w peterborougch , zarejestrowalem sie w pmp , ale skoro mozna jeszcze cos lepiej znale to wole sprobowac :) z gory thx
Czesc wszystkim:) jestem od 5 dni w peterborough, wczoraj chodzilam po wielu agencjach i jak na raie zarejestrowalam sie tylko i wylacznie w PMP:/ w pozostałych dostawalam odpowiedz ze niestety w tym momencie nic nie ma, prosze przyjsc za tydzien, dwa:/ Mam wielka prosbe: czy moze mi ktos polecic jakas agencje, ktora daje szanse znalezc prace 5 dni w tygodniu a nie tak jak pmp raz w tygodniu. Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje. Moje [gg]
[wpis usunięty]
czesc, wlasnie wybieram sie do peterborough i mam pytanie czy orientyjecie sie a jakiej str moge znalezc jakies polaczenia miedzy luton i peterborough?a moze wy sie orientujecie jak czesto chodza jakies busy(bo napewno jakies musza chodzic...)?
z gory thx :)
hej. nie ma bezposredniego polaczenia peterborough luton.a przynajmniej jak mieszkam tu prwie 3 lata nie slyszalam. z lotniska luton np. darmowy bus podwozi na dworzec kolejowy skad mozna wziac pociag do londynu ale nie na glowny dworzec king's kross tak wiec trzeba przejsc sie jakies 200 m spacerkiem na king's kross skad dopiero pociag do peterborough. z lotniska luton czy samego luton jezdza tez autobusy do londyny bo o bezposrednich do peterborough nie slyszalam. polaczenie jest beznadziejne totez wszystcy wybieraja raczej lotnisko stansted na ktore przynajmniej z peterborough mozna bez przesiadek sie dostac.
hej. sprobuj dostac sie do questa nad poczta glowna w centrum. wiem ze w tej chwili nie wpuszczaja chetnych ale jesli juz sie uda faktycznie praca jest 5 dni w tygodniu i nie trzeba czekac na telefon kazdego dnia a placa calkiem niezle. niedawno moj znajomy przyjechac sprobowac i udalo nam sie zalatwic mu tam prace. nie narzeka. ale nachodzic sie tam trzeba. powodzenia
Miasto jako miasto to ogólny syf, nic tu sie nie dzieje pod względem kulturalnym, zbieranina dziwnych typów ze wschodu. Jeśli ktoś lubi życie typu, praca fizyczna w tygodniu, nachlanie się w weeknd lub wolne dni to się będzie dobrze tam czuł. Jedynie co tam może trzymać, to przelew do banku w każdy piątek (o ile sie pracuje).
Witam

mam teraz zamiar wyjechac do peterborougha mam tam mieszkanie tylko nie wiem jak tam rynek pracy mialem kontak z jedna agencja ale mowili ze nie rejestruja nikogo. I zastanawiam sie nadal czy wogole jechac do anglii.
hej..:). Orjetujecie sie jak mozna dostac sie do Pelrkinsa(mam na mysli przez jaka agencje, gdzie jest je siedziba i jakie stawiaja wymagania kandydatom)
Pozdrawiam.
Hej czy moze mi ktoś pomóc znalesc mieszkanie dwuosobe bynajmniej na tydzien lub 2 tygodnie czasu. Bpo dostales propozycje pracy...ale potrzebne mi mieszkanko na gwałt Prosze o kontakt i pomoc...napewno sie odwdzięcze 7726243871 Krzysiek
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 163

« 

FCE - sesja letnia 2005