Ile kosztuje prom do Anglii??

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 126
dzieki
jaki jest koszt podruzy zpolski do angli
ludzie poco wam prom............teraz sa tak tanie bilety lotnicze ze nieoplaca sie podrozowac samochodem ani promem bo wez pod uwage ze najpierw musisz dojechac do francji zeby skorzystac z promu.......nieraz mozna zalapac sie na bilety lotnicze w cenie 20 funtow!!!!!! wiec jaki jest sens meczyc sie podroza samolotem 2,5 godzinki i na miejscu :)))
Siemanko. Prom kosztuje od 30 do 70 euro *(kierowca + pojazd).
Szerokiej drogi>
Ford Fiesta 1.1 LX - ubezpieczony najtaniej jak sie da (na 3 osoby), sluzy tylko do dojazdu do pracy i czasem na zakupy.
ubezpieczenie - £250, tax - £110, MoT - ok. £100, czyli wszystkie oplay za rok £460. do tego benzyna ok. £0,85/l
Sens jest taki, że większości ludzi (jak się chyba trafnie domyslam) chodzi nie tyle o sama ptrzyjemność jazdy samochodem do anglii, ale o to zeby z tego samochodu korzystac na miejscu. Biorąc pod uwagę śmiesznie niską cenę benzyny i koszt ubezpieczenia autka w Polsce to jest to moim zdaniem całkiem niezły pomysł i sama zamierzam go wprowadzić w życie wnajbliższym czasie. Co prawda niektórzy piszą tu, że ubezpieczenie w Anglii nie wychodzi im tak drogo, ale z moich kalkulacji wynika, że jeśli w Polsce masz juz wypracowane znizki, pracujesz w Anglii za normalne pieniądze i samochodem zamierza jeździć nie tylko jedna osoba to lepiej zabrac samochód z Polski z polskim ubezpieczeniem.
moj kolega znalaz samolot z pod katowickiego lotniska za grosze ok.150 ilecial poltorej godziny i byl w londynie natomiast dziewczyna mojego brata leciala z balic pod krakowem za 200 zloty leciala do doncaster 1 godzine 40 minut miala gorace danie ktore ugotowala przed podroza i jak zajechal dala chlopakowi polski jadlo jeszcze cieple najlepiej samolotem jak ktos sie nie boi
nie sądze ze ubezpieczenie auta w anglii jest głupotą nabyłem tam citroena z 2 litrowym silnikiem i ubezpieczenie wyniosło mnie ok 25 F, co nie jest zbyt wysoką ceną oczywiście niektóre ubeszpieczalnie proponowały mi nawet 2200F ale to kwestia poszperania w internecie, mozna naprawdę tanio ubezpieczyc auto. pozdrawiam
eurotunel to najdroższa opcja przedostania sie do anglii, w listopadzie wracając za eurotunel zapłaciłem 155 fuli normalnie to głupota ale po zrzutce wyszło po jakies 40 f tak więc całkiem ,
tydzien temu plynalem promem z Francji do Dover to za prom zaplacilem 72 funty a z Wlk brytanii do irlandii 118 funtow nie wiem skad wy mieliscie takie tanie chyba ze to byla tratwa ale spoko
ta chyba w szkocjii
Prom z Dunqerque do Dover kosztuje 52F za auto+4 osoby w 2 strony.
Płyne nim za 2 tyg.
a nie byłoby lepiej z Boulogne do Dover za 44Euro?
nic tylko przyklasnąć. Też mam taki zamiar w kwietniu,
Roman czy moglbys podac nazwe firmy lub adres stronki przewoznika na tej trasie?... to bardzo tanio
monika - piszesz, ze bilet lotniczy kosztuje tylko 20£, ale dolicz jeszcze koszt dojazdu na lotnisko i co najwazniejsze, koszt dostania sie z lotniska w anglii, do miasta przeznaczenia, wielu ludzi mysli ze te lotniska sa w londynie, natomiast: luton 45 mil, stansted 75 mil, gatwick 65 mil, jedynie Heatrow jest w londynie. Koszt taksowki ze stansted to ok 80£, oczywiscie sa autobusy, ktorymi mozna jechac do londynu nawet 8 godzin. Ja pracowalem w firmie, jako kierowca i dowozilem ludzi z lotnisk do londynu i czesto przytrafialy mi sie pytania: panie ktoredy na Victorie?? (to dzielnica Londynu), obecnie kupilem auto w anglii, piszecie ze paliwo drogie litr benzyny koszt 0,90£ czyli ok 5 zl, a ile w polsce?????????, Ja za godzine pracy tutaj moge kupic 9 litrow paliwa, w polsce mozna kupic 1,5 (jesli ktos jest tym szczesliwcem i ma prace), mondeo z 94 roku silnik 2,0 kosztowalo mnie 200£, ubezpieczenie place 34 miesiecznie. Ludzie ja zapomnialem jak kursuja pociagi i autobusy, bo wszedzie moge jechac samochodem (nawet wliczajac parkingi jest o wiele taniej zwlaszcza w kilka osob. W maju jade do polski i oczywiscie wybieram sie tam autem Podroz samolotem w moim wypadku trwa 12 godzin z doliczeniem dojazdow na lotniska, samochodem niewiele wiecej. Jesli potrzebujecie jakichs informacji o zyciu w anglii, lub cokolwiek piszcie smialo: [email]
Departure Route Vessel Arrival
9.5.2006 17:40 Dover / Boulogne SpeedOne 9.5.2006 19:30
19.5.2006 23:55 Boulogne / Dover SpeedOne 19.5.2006 23:45


Description Price Quantity Total
Outbound
Adult (18+) 2
Standard vehicle up to 5 passengers 19,[tel],00
Return
Adult (18+) 2
Standard vehicle up to 5 passengers 19,[tel],00
Total price £ 38,00
to proste ja juz wykupilem, 2 osoby w dwie strony 38£
czytam ze jechales do angli autem jak droga i ile cie kosztowala. pozdrawiam i dzieki
w jakiej firmie ubezpieczeniowej jestes ze placisz tak malo
jaka najlepsza droga do Boulogne-sur-Mer. jade 5 kwietnia 6 kwietnia mam prom o godzinie 10:50 za 20funtow do douver . mam wolne jedno miejsce moze ktos potrzebuje pilnie jechac ???? niech dzwoni 694693811
spoko dasz rade ja za dwa tygodnie jade 7 raz samochodem do polski zawsze bez zmiennika mysle ze to dobry pomysl troszke odwagi
albo vauxhall albo vectra to spora roznica zastanow sie co piszesz i przestan ludzi wprowadzac w blad ciekawe jak ty to ubezpiczylas albo stare auto albo wyjatkowo tania ubezpieczalnia podaj nazwe sprawdze bo ja za forda mondeo 1.8 TDI z 1999r place 650£ rocznie auto mam1.5 roku.
jesli zamierzasz jechac autem z polski to najpierw sie dowiec ile czasu mozesz jezdzic nim w angli dzieki temu unikniesz wielu klopotow naprawde
najlepsze info macie na stronce: http://www.ferryonline.co.uk/ pozdro :-)
czesc jade autem 31 maja i prosze o jakies info. bardzo bym byl wdzieczny jakbys mi wszystkich udzielil.... jestem z chwaszczyna, jade z polski do angli....wielkie dzieki....zulto-niebieski to kolor czysto krolewski!!!!!! moj aletuzmalpa.wp.pl alex
w zalezmosci kiedy planujesz? W nocy sa tansze o 30% jezeli chcesz to sprawdz tu www.norfolkline.com Czas rejsu 2h
Pozdro
ziomy
Mam pytanko! rnStron z promami do Anglii jest wiele Są ceny, godziny kursów itd Ale jak można dokonać płatności za wybrany rejs jeśli jest to np angielska stona internetowa? Czy przelewem bankowym z konta walutowego czy jak? Jeśli ktoś sie orientuje proszę o podpowiedz bo stoje w miejscu i nie wiem jak to trzeba zrobić o podróż coraz [email]
Mam pytanko! rnStron z promami do Anglii jest wiele Są ceny, godziny kursów itd Ale jak można dokonać płatności za wybrany rejs jeśli jest to np angielska stona internetowa? Czy przelewem bankowym z konta walutowego czy jak? Jeśli ktoś sie orientuje proszę o podpowiedz bo stoje w miejscu i nie wiem jak to trzeba zrobić o podróż coraz [email]
Zgadzam sie .Ja jade do sykocji 28 maja.biletz w 2 stronz kosytowlz mnie 495 yl!!!linia centralwings y gdanska.poydrawiam
a ja kupuje bilety na prom za 19 funtow!!!
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 126