Ile kosztuje prom do Anglii??

Temat przeniesiony do archwium.
121-126 z 126
| następna
osobiscie polecam
http://www.poferries.com/tourist/
ceny od 19gbp do 120gbp zalezne od wyprzedzenia rezerwacji i terminu.
polecam jezdze z nimi od 2000 roku!
obecnie paliwo podskoczylo na 0,95gbp i idzie w gore jak zawsze pod koniec roku
Najtansze promy sa na trasie Dover - Calais, tudziez Dover - Dunkierka (sa ta zarazem jedne z najkrotszych tras UK-Europa). Czasy przeplywu promow i inne wazne info mozna znalezc na stronie promeo.co.uk
Bilety promowe do Anglii nie sa wcale drogie.Wystarczy tylko wczesnie je zabukowac. Ceny za bilet powrotny za samochod do 4 osob waha sie od 20-50 funtow.Wsrod Polakow najpopularniejsi sa przewoznicy Norfolkline, LD Lines i PO.Mozna smialo porownac ceny biletow na stronach Aferry PL www.aferry.pl. Poz atym nie ma oplat za bagaz. Obecnie traw a Anglii National Ferry Fortnight i wielu operatorow promowych przygotowalo specjalne oferty na ten czas, z ktorych naprawde warto skorzystac.Mozna miedzy innymi dostac vouchery na kolejna przeprawe, znizki, i inne dodatkowe bonusy.
hej,szukam pilnie osoby która w styczniu 2011 będzie jechała samochodem do Anglii i miała miejsce dla 1 osoby i psa(pies będzie miał wszytkie badania i papiery związane z wyjazdem),obojętnie do jakiego miasta w Anglii ponieważ stamtąd będą mogli mnie już odebrać.Zapłacę spore pieniądze osobie która zabierze mnie z psem a ponadto mam prawo jazdy takze mogę być jako drugi kierowca!!! proszę dzswonić pod nr: 724 152 909. mam nadzieję ze ktoś po świętach będzie wracał do Anglii samochodem i będzie miał miejsce,na pewno zarobi tym przejazdem mogę obiecać:):):)dzwonić!!!
najlepiej sprawdzic na stronach Aferry PL, tam mozna wyszukac i porownac ceny. Z Dunkierki do Dover mozna dojechac juz za 19 funtow( auto + 4 pasazerow) w jedna strone
Witam!!!jestem zielony jesli chodzi o trase polska anglia autem,i mam pytanko czy jadąc 20-letnia vectra moge sie obawiać czego ze strony władz-policjii-straży granicznej? Auto mam sprawne i bdb kondycji, pokonywałem czesto nieco krótsze odcinki ok1500km ale w polsce, tylko nie wiem czy po drodze ktos sie nie bedzie czepiał, dzieki za pomoc pzdr
Temat przeniesiony do archwium.
121-126 z 126
| następna