Ile kosztuje prom do Anglii??

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 126
Najlepiej oplaca kupic bilet na miejscu w godzinach od 15.30 do 22.00 kosztuje teras w granisach 39 funtow
hej beelee. odpisz proszę na mojego [email] gdzie najlepiej ubezpieczyć auto i jak to zrobić
zabukowanie biletu przez internet jest tansze okolo 55 funtow- zwykly bilet kupiony w dniu wyjazdu kosztuje okolo 85 funtow --sam tak jezdze to chyba jednak wiem
plynalem tydzien temu kosztuje z dover 75 GB
Uzupelnie ta info z dover do calais prom kosztuje 75 GB plus koszt paliwa do auta 2 razy tankujesz jadac z polski do calais litr benzyny w holandii kosztuje 1.48€ w niemczech taniej. bede tez wracal
Powodzenia
samochod super jazda musicie uwazac na lewa strone¡¡¡¡ tak tam trzeba jezdzic
co ci te ludzie za pierdoly gadajarnnajtanszy jest norfolk z dunkierki do dower 48 euro w jedna strone
witam
jade niedlugo do Szkocji i chcialem sie zapytac gdzie tak tanio kupujesz bilety na prom miedzy calais a dover
pozdrawiam
michał
xcxcxc
czesc wam mam pytanko chcialbym sie dowiedziec czy plynie jakis prom z mijescowosci hull do niemiec (miejscowosc hull znajduje sie w angli ) zgory dziekuje i pozdrawiam i czekam na szybka odp
witam, mam takie pytanko, czy nie ktoś, czy jak się jedzie do anglii np. do pracy samolotem, później chciałbym wrócić zakupionym tam samochodem, czy potrzebuje aktualnego ubezpieczenia w anglii aby móc przekroczyć granice, i czy trzeba płacić jakieś cło na granicy francji, bo słyszałem że jest coś takiego, a jeśli tak to ile to mniej więcej wychodzi dla samochodu powiedzmy z 1998 roku
czesc, mam pytanie, czy mozesz napisac jak znalesc firme ktora plywa z harwich do cuxhaven? z gory dziekuja
sa promy z holandi z ESBJERG do HARWICH w angli ale z tego co wiem plynie on okolo 6 godzin.powodzenia
http://www.speedferries.com/ najtansza przeprawa promem bilet juz od 19 funtow trzeba tylko zamowic przez internet lub telefonicznie promy z dover sa drozsze ten jest z boulougne czy cos takiego
www.speedferries.com
Dover - Boulogne - ceny od 19 euro za samochód osobowy i do 5 pasażerów.
Rezerwacja na stronie - płatność kartą.
Nie patrz na takie wypowiedzi. Jak policzyć benzynę w Anglii po 90 penów to na polskie wychodzi jakieś 5 zł, ale tam się to zarabia najwyżej w 15 minut. Jedź śmiało.
Ja zabookowalam wczoraj bilet do Dover. KOsztowal mnie 37 Euro. Samochod plus 3 osoby. rnA teraz powiedzcie mi, co dalej? Na miejscu, kurcze, jak mam odebrac bilet? Jak to tam wyglada?
ja natomiast plyne z bolonii to jest troche dalej ok.70km.od (cale)sory za gramatyke ale sie oplaca bo bilety kupuje za ok.20£.bilet drukuje na drukarce z rezerwacja tzn.z numerem boxcing nb.cala filozofia puzniej daje to na bramce.ot i filozofia.pozdrawiam.robilem to juz ok.4 razy.polecam
Witam !!rnA ile kosztuje prom z Rzeszowa do londynu ?
Prom z Rzeszowa do Londynu - chyba cos sie pomyliles - promy niestety nie plyna z Rzeszowa - moze autobusem byloby lepiej?
witam. czy nie ma problemow z autami na gaz na promie?
czy wiecie moze czy autostrady we francji sa platne??a jak cos to ile??!
a ja za vw sharana 2.8 litra z 1997 roku place 520 funtow bez znizek w czym ponad 100 funtow to opcja europa ktora jest dodatkiem do obowiazkowego ubezpieczenia
podaj prosze amiary gdzie takie tanie bilety kupujesz [email]
vouxhall i vectra to inaczej opel vectra a nie jak ktos pisze ze to jest cos innego oplata za vectre z 1998 r poj 2.0 wynosi 620f na rok do tej oplaty tez trzeba doliczyc 180f taxa kturego trzeba zaplacic
Jade za dwa tyg do Polski samochodem - pierwszy raz.rnBede Ci wdzieczna za rady. Aga
mam takie male pytanie czy za prom do angli placi sie za osobe czy auta
Nie ma problemu z autami na gaz na promie. Mąż zakłada gaz do aut, wszyscy normalnie znajomi przepływają.rnrnMy lada dzień :)
ja dzis w nocy wyjezdzam i niewiem ile kasy mnie wyniesie przeprawa promem z samochodem i 3 osobami czy moze ktos mi podac orjetacyjna cene do dover z francji
CENY SA ROZNE JAK WCZESNIEJ ZAREZERWUJESZ TO BEDZIE TANIEJ .rnWPISZ W GOOGLE FERRY
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 126