Jak kupić bilet bez karty kredytowej?

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc, mam zarezerwowac w tygodniu bilet przez easyjeta ale nie mam karty kredytowej.Jak to mozna inaczej zalatwic? A moze ktos mi doradzi w jakim banku zalozyc konto, zeby mi te karte jak najszybciej wydali, teraz wyjezdzam wiec nie bede miec dochodow , ale moglabym sie umowic zeby mi ktos wplacal 200zl miesiecznie na konto, ale to chyba za mala kwota?
weszlam na ich strone - tam tylko takie formy platnosci przyjmuja. Moze najlepiej poprosic kogos zeby uzyl karte.
No i mam problem- przyjrzałam się tej mojej karcie, poczytałam o niej i okazuje się że jest to karta debetowa PKO EKSPRES ze znakiem visa electron więc chyba nie taka zwykła bankomatowa tylko DEBETOWA a na stronce easyjeta było napisane że kartą debetową też można płącić więc już sama nie wiem :( Może ktoś ma taką kartę i nią płacił? Jak nie to pójdę do banku się dowiedzieć jutro..ale może ktoś mi pomoże?
Słuchaj popytaj w rodzinie albo u znajomych może ktoś ma karte kredytową wtedy dasz mu kaskę a on wpłaci należność za bilet swoją kartą....a druga sprawa to wiem ,że np w centralwings po rezerwacji w necie za bilet możesz zapłacić w sklepie w swoim miescie,tam u nich na stronie jest jaksa lista sklepow gdzie mozna to robic

« 

Studia językowe

 »

English only