samodzielny zwrot podatku z UK

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
Mam pytanie do osób, którym udalo się samodzielnie odzyskac podatek. Bo chodzi o to, że już się rozliczylam. Pracowalam od sierpnia do polowy kwietnia. Zarabialam 200 funtow tygodniowo, a zwrotu za caly ten okres dostalam jedyne 35 funtow...Czy to normalne? Spodziewalam sie czegos wiecej szczerze mowiac i nie wiem czy mnie po prostu nie rozliczyli tylko do kwietnia (podobno rozlicza sie od kwietnia do konca roku i potem od poczatku roku do kwietnia). Jesli wydaje Wam się, że tak mogło być, to co mam teraz zrobić? Napisac cos do nich? Czy może mi dosla jeszcze ta druga czesc? Zaczelam prace w 2007, a skonczylam w 2008. Kazano mi napisac w liscie, ze chce sie rozliczyc za 2008, no i teraz widze, ze chyba mnie zrobiono w balona, bo za ten rok 2007 (od sierpnia do konca) chyba mi nie policzono...Jesli ktos wie jak to jest, to prosze o jakas podpowiedz..Czy moge sie w jakikolwiek sposob odwolac, wyslac kopie dokumentow jeszcze raz itd.?
Z gory dziekuje za odp. Pozdrawiam
za malo danych zeby cokolwiek odpowiedziec.
pytania:
>>Zarabialam 200 funtow tygodniow...dokladnie 200 na kazdy tyg?
>>>podobno rozlicza sie od kwietnia do konca roku i potem od poczatku roku do kwietnia...KTO no, KTO Ci takie bzdury nagadal? Rok podatkowy jest od 5.4. do 4.4.
>>>Zaczelam prace w 2007, a skonczylam w 2008. ...a dokladniej Sierpien 2007 do kwietnia 2008 (dokladne daty sa potrzebne)

Jest prosta odpowiedz...
>>>Zalezy jaki mialas Tax code - to powinno byc na dokumentach i zalezy ile dokladnie podatku zaplacilas - to sama wiesz, i jak tu napiszesz to Ci wylicze ile powinno byc zwrotu.
Niema czegos takiego jak 'odwolanie' jak policzyli dokladnie to jest koniec sprawy.
Nie wiem kto Ci kazal napisac blednie w liscie, bo powinnas sie rozliczac za 2007/08 rok - bo zawsze sie podaje 2 lata, bo rok podatkowy przelomuje 2 lata.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa