LISTENING GRUDZIEN 2007

Temat przeniesiony do archwium.
31-54 z 54
| następna
Co do podrozy to ja mam odp ze rozwija swoje umiejetnosci czy jakos tak :)
a czy ktoś sobei mniej więcej przypomina jakie literki odpowiadały zawodom w 4 częsci?
kurde tylko ja mialem test ,,B,, ze sluchania ? :(

nie wiem jak tam bylo z akcentami na ,,A,, ale na B nie bylo z nimi problemu, jeden gosciu troche bełkotał pod nosem, ale jezeli zrozumie sie pijanego angola to i go sie zrozumialo :)
_Madlen,
Tez mi sie wydaje ze dla niego to bylo normal, bo wlasnie mowil ze mial rodzicow aktorow i took it for granted itp...
Wiec jest ktos, kto podziela twoj poglad:)
C - Wrocław, piszcie kto miał C to chętnie się podzielę, bo pamiętam wszystko.
Nawet łatwiutki był myślę. W ogóle to CAE było łatwiejsze od mojego FCE, lol.
mialam C.wzglednie latwy.wie ktos moze co bylo w part 2 w pierwszym gapie?bo jakos przegapilam:[
Niwe pamietam w jakiej kolenosci ale w part 1 i 2 miałam słowa:
shallow
oak
lighter
rectiangle( tu nie wiedziałam jak to sie pisze.)
flour
fingerprints
competitions
1 000 cars
romania
hostility
artist
picnic
conflict?
wasteland
warehouses
test C -> ogolnie odpowiedzi bardzo podobne do wypisanych wyzej :] tyle że bylo chyba 100 cars, rectangle (nie wiem tylko czy "vast rectangle" czy po prostu rectangle), a zamiast conflict bylo chyba contract - reszta dosc podobnie :) części 3 i 4 - mam w jednym miejscu trzy razy odp A jedna po drugiej, duzo B i C. pamieta ktos mniej wiecej swoje odp w czesciach 3 i 4? :) nie bylo tak zle
w 3 części (nie po kolei i niekompletnie)

- kobieta została introduced do domu
- lubi przychodzić do wujka bo widzi, że ten robi to co lubi
- cieszy się że znalazła własne miejsce pośród swojej rodziny artystów
- chce pokazać jak zmieniły się relacje ludzi
- jej nazwisko pomaga jej w publicity of her books
- hmm?
(Zestaw C)
w szczecinie bylo tak jak napisalas , tez test c , ale to co ja usyszalem , to grain, 35 million bo dalej bylo ile tam kawdratowych jednostek zieleni w bukareszcie , 100 cars , hospitality , contract , dalej w tych zadaniach mnie sie wydaje , ze bylo tak , ze nazwisko pozwala jej pozyskac czytelnikow, tylko ze nie na dluzsza mete, tam mowila , ze przeciez nikt nie bedzie czytal tylko ze sie tak nazywa . i z tym wujkiem to sie zastanawialem do samego konca , zdanie pytajace bylo tak zrobione ze najbardziej pasowala mi odpowiedz D, nie pamietam co tam dokladnie bylo. nie bardzo mi tej wujek ktory robi to co lubi odpowiadalo, przez tresc pytania,
musimy czekac do lutego na wyniki i tyle ;)
a tak swoja droga to powinni po tylu latach pozmieniac system sprawdzania, zeby zadnej zmiany na lepsze przez tyle lat nie bylo , to juz przesada.
ps mam nadzieje , ze spelling nie bedzie mocno gral roli , takie psikusy jak finger print i waste land napisalem oddzielnie , za moj spelling to w tylek i tak dostane na use of Englsih i pisaniu , wiec powinni sobie darowac ;)
z tym wujkiem to sie zastanawialem do samego konca ,
>zdanie pytajace bylo tak zrobione ze najbardziej pasowala mi
>odpowiedz D, nie pamietam co tam dokladnie bylo. nie bardzo mi tej
>wujek ktory robi to co lubi odpowiadalo, przez tresc pytania, (...)

no wlasnie,ja tez zaznaczylam D bo nic innego nie pasowalo.ta pisarka mowila ze jej wujek sie reklaksuje czytajac gazete w sklepie ale nie bylo mowy o tym ze ona to uwielbia;)a skad wytrzasneliście romanię?bo o bukareszcie bylo tyle ze 35 mln square km i o competitions dla dzieci z tego co pamietam.
a w pierwszej luce part 2?bo nadal nie wiem i mnie to nurutje;)
>
oczywiście nie możemy być niczego pewni, ale wydaje mi się, że ta babka lubiła przychodzić do tego wujka, bo cieszyło ja to, że widzi, że on robi to co lubi :)
wero89 , a co bylo w tej czesci 2 pkt pierwszy , bo nie pamietam jak sie ta czesc zaczynala , jak napiszesz to pewnie sobie przypomne co tam wpisalem
o, tez uslyszalem grain i tak wpisalem, mimo ze pierwszy raz w zyciu to slowko slyszalem :P z wujkiem dla mnie na 99% pasowalo D, kobieta napisala ksiazke przez te obrazy jej ojca, pytanie z jej rodziną (czy jest happy czy proud itp) zaznaczylem B bo reszta jakos dziwnie brzmiala :P pytanie z listami to chciala pokazac jak zmieniaja sie zwiazki miedzy ludzmi.
a romanii tez nigdzie nie mialem, nie uslyszalem tez tego wastelandu :/
Szczecin, wersja C. Wyłożyłam się na spellingach ;|...A tak pozatym uczucia mam mieszane...Trudno było wyczuć różnice w zadaniu 4...Part 3 uważam za stosunkowo łatwą...Zobaczymy w lutym! Życze wszystkim powodzenia przy odbieraniu wyników z oceną A!!!:))
multiple choices:
BADDAB
BCBBBBCACB

shallow, rectangle, lighter, oak, commercial purpose, warehouses, Fingerprints, contract, artist, picnic, grain, 35, 100...

co z np major juncion?
a ja slyszalem motorway junction heheh a tak poza tym to nabrales sie bo w tym wielokrotnego wyboru pamietam ze pierwsze trzy odpowiedzi mialem d wiec : DDD a pozniej nie pamietam ;)
było major xxx junction
ja w tym momencie sie zamyslilem :/ i wpisalem tylko major "city" junnction... :]
ja tam wpisałam "principal" choć nie wiem do końca czemu... ;)
no ja też mam principal, bo to było principal
myślałam, że to bez sensu ale w googlach jest aż 63,800 takich kombinacji
Part 2 = zlo
a może to było principle... :/
czy ktoś pamięta ile było pytań w listeningu? 32 czy 34?
Temat przeniesiony do archwium.
31-54 z 54
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa