Są wyniki!!!

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 87
czesc wam hmm ja niby mam A zdawałam w rzeszowie ale czy te wyniki są napewno prawidłowe?bo hmmm nie chce mi sie w to uwierzyc moze jakis mały wirusik sie wkradł czy co:>:>pozdrawiam i gratuluje wyników:)
ja też mam b
kiedy podchodzimy do cae?
JUHU!!!!!!! Ja tez mam B i jestem wniebowzieta:)))))))) Bardzo sie ciesze:))) I pozdrawiam wszystkich serdecznie:)) Ps. GRATULACJE wszystkim:))
tez mam B
wazne ze do przodu :/
za 3 semestry czyli zima 2006. Pozdrawiam !
A ja mam C. Taki jestem happy ze dzisiaj impreza. Jak ktos z Rabki to zapraszam
ok, spsrawdziłam, że zdałam fce, ale co dalej? kiedy przyjdzie do mnie list? i gdzie muszę odebrać dyplom? czy ten dyplom będzie posiadał jakąś pieczątkę?
Mam B i sie ciesze!!
Ej!! Co oznacza ocenka X?? Bo tak sobie patrze jak inni zdali i weszłam w Warszawę i numer kandydata 3, a tam jest napisane: Ocena X wynik negatywany. O co biega?? ;/
C jak... celujacy :P no coz moglo byc lepiej, ale nie bede narzekac, w koncu moglam nie zdac
aaaaaaa mam A ale się cieszę !!!!!!!!!! ale tak nawiasem mówiąc dołujące jest to ile osób nie zdało w moim centrum (opole) :/
hmm.....a np .nr 7 w Warszawie ma ocene Z (i wynik negatywny) chyba im sie cos tam pozajączkowało:D
Ja tez mam B!!!!!!!!!
list dostaniesz pewnie niedlugo ze swojej szkoly, a dyplom odbierzesz troche, a nawet duzo pozniej, o ile sie nie myle we wrzesniu lub pazdzierniku, w siedzibie swojego British Council
Nie wiem jak jest na warszawskich uczelniach ale w krakowie napewno fce nie zwalnia z angola na studiach. Dopiero cae zwalnia. Przykro mi.
hihihihi.. też mam B!!!! aż sie popłakałam ze szczęścia :)
Gratuluje wszystkim którzy zdali.. oby tak dalej!
J też mam B!! Nawet nie wiecie jak się ciesze:D Normalnie codziennie sprawdzalam czy juzsą wyniki i dziś przychodze do pracy., zaglądam na neta tu ...B:D Hehehehe!! Gratuluje wszytskim, którym siępowiodło. DLa tych, ktiórym nie poszło- nie dajcie się, w nastepnej sesji będzie lepiej:D
ja też mam B :-) Tylko czy to się potwierdzi na papierze z BC???
no i po raz kolejny BBBBBBBBBBBB strasznie sie ciesze ,bo wogole sie tego nie spodziewalam :DD

buzka dla wszystkich :)
Hehe, ja również mam B ;) Zapewne, jak kazdy tutaj, o A się otarliśmy, no ale coz...B to również b. dobra ocena ;]

Pozdro!
No to sie pochwale ;] Mam D :]
"Z" to moze byl jakos zwolniony albo go nie bylo albo cos.
a "X" to zdaje sie jest pała z paroma wykrzyknikami :]
BOŻE NAJDROŻSZY ZDAŁAM NA B. OPŁACAŁO SIĘ CODZIENNIE SPRAWDZAĆ TĘ ZNIENAWIDZONĄ STRONĘ. JEDNAK JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ NA TYM ŚWIECIE!!!!
Dostałam A i jakoś nie do końca mogę w to uwierzyć. Czy ktoś wie, kiedy przyjdą poczta Statements of Result?
a ja mam C C C HE
Ja juz dostalam Statements of Result:)))
"X" oznacza ze kandydat byl nieobecny na ktorejs czesci egzaminu a "Z" ze nie bylo go na zadnej ...Przynajmniej tak pisze an moim Statement of Result w wyjasnieniu wynikow
By the way ---->mam A :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
mam B ^^ Nieźle jak na smarkule ;) (mam 16)
ej, podajcie linka na ten british concil...? gdzie sprawdzić te wyniki ??????
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 87