Są wyniki!!!

Temat przeniesiony do archwium.
61-87 z 87
| następna
też mam b:] a mam 15 lat:] i zacząłem się intensywnie uczyc tydzien przed egzaminem:D pozdro!
i chyba z 5 lat przed
chyba ze to jakaś reklama "angielski w tydzień"

zdałam fce i uczyłam sie troche dłużej
zdolniacha z ciebie
A ja zdałem na A mając 11 lat. Angielskiego zacząłem ucyć się 5 minut przed egzaminem, na szczęście ściągałem z komórki i jakoś poszło. Na speakingu byłem sam i od razu mnie wyprosili wystawiając max punktów. Writing pisałem pomarańczowym flamastrem, a na listening wysłałem brata bliźniaka, który jest o rok starszy. Wyniki otrzymałem tydzień po egzaminie, przysłane na emaila.
Na zimę przymierzam się do CPE. Mam nadzieję, że jakoś pójdzie, ba na wakacje jadę na wieś do Rumunii, to się podszkolę. Muszę zdać bo jestem obyty z kulturą brytyjska i piję codziennie o 5 herbatę, a pozatym ciężko teraz o certyfikaty na targu odkąd wyjechali znajomi Ruscy. Pozdrawiam wsystkich
May the Force be with You, trzymajcie za mnie kciuki !
sraty taty d*u*p*a w kraty Jasiu takie zabawne historie to nie tu
Pegasis - www.britishcouncil.pl
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACH!
Ja też mam A! :) I trudno mi w to uwierzyć :)
fajna historyjka :)
Jasiu, nie umiemy opowiadać bajek, u nas 3gr to zawsze 3gr.
Fajna ściema, ale że jedynastolatek takie coś wymyślił, ale teraz niestety tak jest im starszy czym głupszy.
Mam fajne stronki dla Ciebie Jasiu:
http://zaklad-psychiatryczny.blog.pl/
http://www.nfz-szczecin.pl/informator/uklad4/IKTU304/SWIAD5162/IGMN3206045.html
co wy poczucia humoru nie macie?
może to nie jest dowcip najwyższej klasy, ale jednak dowcip
przynajmniej z komentatorów można się pośmiać
ja mmam bee i nawet nie wiem jak usiedziec ze szczescia :))))))))))))) pozdro dla beeowcow z tego co widze jestesmy w zdecydowanej większosci..;)))
Mam A!
ja mam e:(:(:( i zastanawiam sie czy jeszcze raz za rok podchodzic do fce czy isc na przygotowawcz\y do cae ale tez pewnie bym nie zdalal wierc pojde jeszcze raz na fce skoro nie zdalam to na zimowa sesje nie pojde tylko letnia myslicie czy to dobrze ijak go zdam to wtedy latwije sie dostac na studia na anglistyke? na wyzszej szkole jezykow obcych czytalam ze fce zzdane przynajmniej na c zwalnia z egxzaminow wstepnych czy tak rzeczywiscie jest i czy tam jest duzo miejsc wie ktos moze?????????????????////////
C jak cfaniak, i tak tez troche mi sie udalo zdac ten exam bo ucze sie krotko ale ogolnie jest super :DDD pozdro
a ja mam 14 lat i zdalam !! w prawdzie na c ale szaleje ze szczescia bo myslalam ze nie zdam!! gratki dla tych ktorzy zdali i pozdro dla wszystkich!!:))))))
"Polakom gratulujemy..........poczucia humoru".
Tak,tak to jest"prawie jak żart".Jeśli ktoś traktuje to jak żart,to chyba jest głupszy niż ten który opowiada takie bzdety.
Ale jak ludziom się nudzi,to różne rzeczy przychodzą do głowy, ale że robienie z sibie głupka też, to nie wiedziałam.............Pozdro;*
Mam A! Życie jest piękne ;)
Na pewno FCE nie zwalnia z egzaminów na anglistyke, chyba, że na prywatną i płatną uczelnie, ale i tak warto zdawać bo zawsze się czegoś nauczysz i chcąc nie chcąc przygotujesz do egzaminów na studia. Jesli masz czas i ochote to proponowałabym zdawać w sesji zimowej, czekają nas teraz długie i chłodne wieczory, a chyba łatwiej się uczyć gdy zimno za oknem niz gdy słoneczko świeci , przynajmniej takie jest moje zdanie, a FCE mam :)
ZDAŁEM!!!!!!!!!!!!
Ale jestem happy, muchios happy!1!!!!!!!
Gracie siniores e sinioritas :):):):):):)!!!!!!!!!!!
Dostałem "B" a cykałem się że nie zdam wogóle !!!!!!!!!!!!!!!
Jaaaaa chyba wyjdę na balkon i będę krzyczał, a co - idę :):):):)
Spoko. Nie obraź się, ale skoro nie traktujesz tego jak żart to widocznie z Tobą jest coś nie tak. Pewnie jak ktoś pisze informacje w stylu, że zrobił CAE w gimnazjum i to na A bez większych problemów to też podchodzisz do tego ze 100 % wiarą.
Może się mylę, ale moim zdanie autor tego posta w nieco nietypowy sposób chciał dać do zrozumienia, iż na forum można pisać różne rzeczy oraz, że nie należy ich do końca traktować poważnie (chyba dosyć czytelne są jego wskazówki).
Pozdrawiam
Rzeczywiście fajne stronki 8/ . Sama jesteś webmasterem? Pewnie robiłaś je w ramach terapii wewnątr murów zakładu. A tak poważnie to coś Ty, nie znasz się na żartach, czy co?? Wrzuć trochę na luz.

Pozdro sześćset. Peace & Respect.
ja skończyłam w sierpniu 14 lat i mam BBBBBBBBBB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jestem przeszczęśliwa
myślę o CAE
A ja mam 14 lat i mam poważne wątpliwości, czy zdawać w tym roku... ale jak zobaczyłam zadania to sie przeraziłam :(:(:( Chyba jednak poczekam z rok.... :|;\
heh ja mam 15 :> i zdałem na A [; pozdrawiam
Gratki wszystkim, którzy zdali!
Ja zdałam na B i mam 15 lat, ale zastanawiam się też ile czasu uczyly sie osoby ktore zdaly. Ja np teraz zaczynam 9 rok nauki. Zaczelam uczyc sie w wieku 7 lat, ale tak naprawde jesli brac pod uwage taki powazniejszy angielski to powiedzmy ze ucze sie 6 rok. Wydaje mi sie ze to duży sukces, tym bardziej ze obgryzalam paznokcie przez caly lipiec i polowe sierpnia :-)
Pozdrawiam!
Hej ;)

Ja również mam 15 lat, do FCE podszedlem po 6 latach nauki , ostatni rok ostro przygotowywałem sie do FCE exam no i udało się. Zdałem na B. Czyli mozna się przygotować w rok do FCE, jezeli zna się mniej wiecej angielski. W tym roku zamierzam przygotować się do CAE.

Pozdrawiam wszystkich :)
heeej :)
ja zdaje fce dopiero w sesji letniej 2006 tylko ze nie w Pl a w Scotland :D
well jesli ktos ma jakies materialy etc i chce je sprzedac or sth like that to ja bardzo chetnie...chcialabym rozniwz z kims pogadac mail or gg jak to wyglada jak sie uczyc etc :)
so : [email] or [gg] :)
Temat przeniesiony do archwium.
61-87 z 87
| następna