sprawdzmy odpowiedzi!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
91-96 z 96
| następna
hej, a ja mam w ogole pytanie, czy we wszystkich miastach jest ten sam reading i use of english etc?
bo ja to mam np w sobote jutro, a wy juz po wszyscy jak widze... myslicie, ze to to samo bedzie????
na 100% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
znaczy sie mialam na mysli ze bedzie to samo jutro w calej Plsce, ale raczej na pewno nie to samo co bylo wczesniej............. jeszcze raz podrawiam wszystkich zdajacych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEDZIE DOBRZE
na korkach z angola kobieta powiedziala mi, ze w zeszlym roku use byl taki sam dla kazdego miasta co wczesniej w warszawie, teraz to juz nie wiem co o tym myslec, kazdy ma swoja wersje, jednakze zawsze warto sie na wszelki wypadek przygotowac z tych tematow co podala pavettka :)
A ZNASZ MOZE READING I WRITING?
PROSZE O POMOC!
hej ludzie zamiast tracić czas na szukanie jakichs przecieków posiedzcie nad ksiażkami ... przieciez Ci z Anglii nie sa tacy głupi zeby Wam dac takie same tematy ... zresztą co Wam to da ze bedziecie wiedzieć o czym był np. reading ??
Ja pisałam dzisiaj i załuje ze sie wicej nie uczyłam ... takie głupie błędy porobiłam ze szkoda gadać
reading był o jakichś delfinach, pociągach, babce co malowała kwiaty i ogrodek
writingi były : transctional lettter to e friend a z tyh do wyboru to pamiętam tylko podanie o prace na wakacje
a use of e był taki sobie ... najgorsza p[ierwsza częsć ... a reszta ujdzie ale ja totalnie sknociłam :/
napewno mnie czeka cała matura :(
pozdraiwam
Temat przeniesiony do archwium.
91-96 z 96
| następna

« 

FCE - sesja zimowa 2003

 »

FCE - sesja zimowa 2003