sprawdzmy odpowiedzi!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 96
jest ta sama wersja
j.w
o witam panią! dobrze ze cie zlapalam!
chcialam ci serdecznie podziekowac!
bardo mi pomoglas na listeningu! dzieki twoim podpowiedziom uslyszalam duzo rzeczy na ktore normalnie nie zwrocilabym uwagi!
strasznie dziekuje!
A ty juz pisalas czesci pisemne!?
Jestes pewna ze jest tylko jedna wersja!?
na listeningu bylo 5 wiec mozeteraz tez cos pomieszają!?
nie mam pojęcia dlatego pytam!!!
jak wszscy to i ja :) [email]
a kto ty jestes?????? nie przypominam sobie zebym komus podpowiadala.:) ja pisze w sobote i mam pustke w glowie i jestem pewna ze jest jedna wersja wszyscy pisza w jednej duzej sali:)
moze ktos napisze co pamieta z pisania, w kolejności..
Cześć! Bardzo cię proszę o napisanie mi regułki do częsci pierwszej writingu.

[email]
do posiadaczy formulki na lettera :-) ja tez poprosze bardzo : [email]
Prosze wyslij mi to bo mam klopoty z listami
Z góry THX
Filip

p.s. moj mail to [email]
Jak kazdy to i ja prosze o e-maila: [email] W razie czego jak ktos da mi dobre odpowiedzi i zdam FCE to stawiam FLASZKE!!!!
jeśli można, to ja też baaaaaardzo proszę o tą regułkę [email]
z góry dziękuję
ja tez prosze o regulke pavettka!kasia- [email]
Jeżeli możnaby prosić o tę regółkę to olbrzymie dzięki. [email]
ok to ja moze jutro zamieszcze to na forum
:))))))))) rano
PAvettko!!!!!!!!!!!!!!!! mam dla Ciebie quite good news!!!!!!!!!!!!! wyszlo mi ze... jesli w READINGU jedna z nas zrobila wszystko dobrze - na 100% to druga zalicza na 63,1% !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja tam sie bardzo ciesze.... :-) pyt 1-21 liczylam po 2 punkty a 22-35 po 1 pkt. Pozdrawiam:)
PAvettko!!!!!!!!!!!!!!!! mam dla Ciebie quite good news!!!!!!!!!!!!! wyszlo mi ze... jesli w READINGU jedna z nas zrobila wszystko dobrze - na 100% to druga zalicza na 63,1% !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja tam sie bardzo ciesze.... :-) pyt 1-21 liczylam po 2 punkty a 22-35 po 1 pkt. Pozdrawiam:)
i to jest good idea!!!
enjoyable chyba bo enjoyfull to raczej wytwór Twojej wyobrażni
Moglabys mi wyslac ta formulke listu ? [email]
dzieki
ja tez tak liczylam :)) na poczatku mnie to pocieszylo a potem zaczelam kombinowac... :P psheciesh obie mozemy miec zle niachniach niach :P :))))) wiesz co pamietasz co zaznaczylas: work out set ot ttry out czy cos tam?? bo zdaje sie ze work out jest dobrze :)) ale zdamy :))))))))))) 4 sure :)) pozdrowionka :)))
jesteście pewni, ze reading juz byl! mnie sie wydaje ze reading, composition & use of english sa w ten sam dzien - 13.12.2003r. moze sie myle ale tak mi powiedzieli!
nie byly 2 terminy do wyboru 9.12 i 13.12.. wiec nie ma sie czym pshejmowac :)
pavetka przesil mi to jak pisac formal list prosze. z góry dziękuje a mój email [email]
9.12 jest (a raczej był) w warszawie , a w reszcie kraju jest 13.12 :)))
Wiesz co ja bym chciala cos tym application,moj mail [email] b.wdzieczna za przyslanie mi.
mam prosbe, wyslij mi formulke letter of application, bede bardzo wdzieczna. moj mail: [email]
ja tez bardzo poprosze, [email]
chyba try out zaznaczylam...:P Chcialabym o tych wynikach nie myslec:P
ale czy wszyscy mają te same wersje! nie ma znaczenia w jakim miescie!?
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 96

« 

FCE - sesja zimowa 2003

 »

FCE - sesja zimowa 2003