ALE to jest bez sensu

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 119
A ja myślę Filipek,że to nie pani się na ciebie uwzięła ,tylko zdecydowanie ty na panią. Po za tym jakim prawem trujesz tej nauczycielce,zadając głupie pytania,dlaczego 4+ ,a nie 5 -. Na lekcji nie ma czasu na to ,żeby spierać się z nauczycielami o oceny. Ja bym na jej miejscu wykopał cię z tej klasy za twoją bezczelność. Bo niewątpliwie jesteś bezczelny. A jeśli rzeczywiście posiadasz FCE, to po co chodzisz na te zajęcia? Nie sądze ,żeby w gimnazjum był taki wysoki poziom,żeby uczeń z FCE mógł się jeszcze czegoś na tych lekcjach nauczyć . A jeśli pani cię rzeczywiście nie lubi, to z pewnością za twoją ignorancję ,przemądrzałość, a może i niejednokrotnie chamstwo.
1. Skąd wiesz ze sie spieram na lekcji?
2. Uczen ma prawo wyrazic swoja opinie na temat oceny
3.Nie jestem bezczelny.
4.Chodze bo musze.
5.mam fce i przypomnies sobie to i owo nie zaszkodzi, pawda?
6.Nikogo nie ignoruje, nie jestem przemądrzały, ani chamski.
Ale z twoich wypowiedzi,Filipek,wynika że jesteś przemądrzały i chamski. A do tego pewnie masturbujesz się po kontach!
Sorry,chciałem napisać po kątach!!
jakbym miala takich Filipkow w klasie to przekazalabym ich do Pani pedagog i na pewno porozmawialabym z wychowaca, jesli ktos nie potrafi zachowwac sie w sposob spolecznie akceptowalny to sa na niego sposoby, przede wszystkim Filipku musisz sie nauczyc jednej rzeczy, ktora sprawdza sie szczegolnie w nauce jezyka - im wiecej wiesz tym bardziej rozumiesz ze to ciagle malo, i swietnie jesli potrafisz sie ciagle doskonalic, sugerowalabym troche pokory, a poza tym nauczyciel powinien brac pod uwage postepy ucznia w nauce, a z tego co mowisz to ty raczej postepow nie robisz, oczywiscie nie ejst to twoja wina, ale tez nie zadna wielka zasluga, nie rozumiem dlaczego rozprzestrzenia sie u nas postawa bycia bezczelnym i chamskim, do czego to ma doprowadzic?
chcialam jeszcze dodac ze wcale nie bronie nauczycielki bo przeciez wiadomo jak to bywa z nauczycielami, i jesli nauczyciel jest z tzw. negatywnego doboru do zawodu to metody \"zaginania\" go albo walczenia z nia tym bardziej nic nie dadza
To ja do tej dyskusji jeszcze dodam,że tacy uczniowie jak Filipek zwracają specjalnie uwagę na siebie,tak jak by byli najważniejsi na tej lekcji. A przecież nauczyciel ma jeszcze innych uczniów w klasie. Ale takiemu czemuś to się wydaje ,że skoro ma FCE,to nauczyciel powinien pisaś na jego cześć peany w dzienniku i chwalić go przed klasą przez całą lekcje. Filipie! Radziłbym wyćwiczyć w sobie więcej pokory. To ci się przyda w życiu.
to jeszcze raz ja LOL no nic nie poradze ze tak mi sie etapami rozwija odpowiedz ...
kiedy bylam w liceum dopiero co weszly oceny celujace i byly niemalze nieosiagalne, jeszce w moim liceum to byl kosmos - nadal jest, a ja zawsze w liceum mialam celujacy, i w duzej mierze mysle ze dlatego ze nie probowalam walczyc z moim nauczycielem, wielu probowalo bo im sie wydawaloo ze sa tacy wspaniali, a ja poprostu zawsze uwielbialam angielski bylam szczesliwa ze mam go w liceum, umialam duzo wiecej niz moja klasa, ale tez przychodzilo mi to o wiele latwiej, moj nauczyciel widzial moj entuzjazm, widzial ze ciezko pracuje i na koniec dawal mi szostke, to prawda ze ocena to wielki motywator!! tu sie z toba zgadzam. dodam jeszce ze z perspektywy czasu wiem ze wtedy cieagle bylam z tego angielskiego zielona i wiele wiele sie od tego czasu nauczylam i pewnie dlatego mam teraz wiecej pokory :)
hm.... No nie wiem czy mi sie przyda troche pokory i skromnosci... przecierz nawet sie nie pochwalilem ze mam FCE tylko pani sie spytala.....
Nie rozumiem... dlaczego uwazasz ze nie robie postepow w nauce... slyszales/as o czym takim jak dodatkowy angielski... hmmm.. chyba nie...
\" małe, kłamliwe bachory..\'\' Agusiu chyba masz kompleksy..? Albo sama taka bylas...
Gosciu tobie by sie przydalo kultury..
P.s. Długo sprawdzales w sloniku czy pisze sie po kontach czy po kątach?
O CO WAM CHODZI? JAKA BEZCZELNOŚĆ?? JAKIE CHAMSTWO?? O CO CI CHODZI? co TAKIEGO NAPISALEM ZE WAS AZ TAK ZBULWERSOWALEM?
czekan na odp i pozdrawiam

p.s. jak dostalem 5+ nawet nic Panie nie powiedzialem ze sie nie zgadzam, po prostu powiedzialem do widzenia
Ja tutaj nikogo nie bronię, ani Filipa, ani jego nauczycielki, ani tych biorących udział w dyskusji...po prostu wydaje mi się Filip, że robisz z igły widły, naprawdę ogromna różnica czy masz 5+ czy 6... Uczysz się dla siebie i po to, żeby wiedzieć więcej, a nie dla ocen. Jeśli masz FCE to świetnie, to już świadczy o tym, że sporo umiesz, ale tym samym powinieneś wiedzieć też, jak wiele jeszcze rzeczy NIE umiesz. I też nie wydaje mi się, żeby to wszystko wyglądało tak ładniutko jak to nam przedstawiasz...nigdy wina nie leży tylko i wyłącznie po jednej stronie.
A poza tym to faktycznie, trochę kultury by się niektórym przydało...

>przecierz nawet sie nie pochwalilem ze mam FCE tylko pani sie spytala.....<
Najpierw najeżdżasz na kogoś, czy długo sprawdzał w słowniku KONTA czy KĄTY a Tobie samemuu by się przydało ten słownik przeglądnąć...No bo przecież \"PRZECIEŻ\" się pisze przez Ż... :))
Filip! Na pewno nie zajęło mi to tyle czasu,ile tobie zajmuje masturbowanie się.Gdybyś tego nie robił,to miałbys o wiele więcej czasu na naukę i znał byś słówko ,którego nie mogłeś wtedy zajarzyć. No i byłaby szóstka.
a ja rozumiem Filipa, bo kiedys bylam w podobnej sytuacji. I wiem jak to wkurza, kiedy nauczyciel jest zawsze na \'nie\' i nie docenia staran i celowo zaniza oceny. Moja nauczycielka angielskiego taka byla, mialam gorszych i lepszych nauczycieli, ale \'anglistka\' byla wyjatkowa - do tej pory (a minelo juz troche lat) mysle o niej jako \'ta glupia krowa\'
TEGO już chyba za wiele, każdy sądzi według siebie, Opanuj się
Opamiętaj się prymitywie...
CI co sądzą że nie ma różnicy między 5+a 6 są w błędzie. Z pozoru może wydaje się ona niewielka lub nawet niezauważalna, ale w rzeczywistości jest inaczej! Przecierz mi nie postawi 6 na koniec, bo nie mam 6! a 5+ to prawie to samo co 5! A wiec tyle pracy i tylko maly plusik wiecej? Czyli dla kogo jest szóstka na poziomie intermediate.Może myślicie że sobie olewam te lekcje ale ja naprawdę sie staram!
Dzięki Akki, widać trzeba tego doświadczyc aby zrozumiec :-)
Może i starasz się ,ale tylko żeby powalić sobie pod ławką z kolegami.
Tak,Pani Profesor:)Takie sytuacje to dla mnie codziennosc i dlatego sie zdazylam przyzwyczaic do tego,ze jestem naprawde tepa.Nie rozumiem tylko dlaczego inni pytaja skoro wiedza ,ze nic nie wiem.
A propos:)nie ustosunkowalam sie do watku podjetego przez autora a do Twojej wypowiedzi i do Twoich odczuc w sytuacjach w/w. Zgadzam sie w 100% z tym co napisalac w pierwszym i drugim paragrafie.
Pozdrawiam:)
Plusy i minusy przy ocenach są tylko informacją dla nauczyciela i mają trochę podbudować ucznia. 4+ oznacza dla mnie, że uczeń jest dobry i należy go obserwować, bo może dostać piątkę. Analogicznie 5- oznacza, że nalezy go obserwować, ponieważ byc może trzeba będzie obniżyć mu ocenę po następnym pytaniu.
Ja zawsze wolałem oceny z plusem.
filipku drogi
naprawde przesadzasz. każdemu zdarzyło się dostac jakąś niesprawiedliwą ocene ,ale nikt z tego powodu na forum nie zakłada topików. zlituj się i jak następnym razem ta nauczycielka postawi ci 4+ albo 5+ to nie pisz o tym. poza tym takie jest życie.
a na pocieszenie powiem ci, że ja bardzo dobrze niemiecki, mam bogate słownictwo,dobrze znam gramtyke i naprawde moje wiadomości wychodzą ponad program. mimo to w ciągu roku szkolnego nie dostałam ani jednej 6. za to na koniec miałam tą upragnioną celującą. może twoja nauczycielka też ci wystawi 6 na koniec.
Jesteście wszyscy daremni !!!!!!!
Aha, a ty Filip jesteś popierdzielony. Nie wieże , żeby ktoś taki, co takie głupoty ma czas wypisywać na forum, znalazł jakiś czas na nauke.
Te, nauczycielka, odpierdziel że się od Filipa! I naucz się, kobieto, ortografii, bo to doprawdy skandal, by nauczycielka (o ile taką istotnie jesteś) pisała, że w coś \"nie wieży\"... Wieża- wieżą, wiara- wiarą...:) Nie przejmuj się, Filip, nie jesteś żadnym chamem ani prostakiem, tylko młodym człowiekiem, który najpewniej (co podkreślam, bo Twej nauczycielki nie znam) natrafił na ograniczoną babę, które od zawsze musiała ryć po nocach wszystko na pamięć a i tak nie na wiele się to zdało... Przede wszystkim zaś nie zwracaj uwagi na jakiegoś obłąkanego onanistę, który z pasją rozpisuje się o swoim hobby. Napisałem wcześniej, że dokuczałem swojej nauczycielce- mimo wszystko Ci tego nie polecam, bo jeszcze bardziej się na Tobie zaweźmie, a konsekwencje mogą być opłakane (w moim przypadku szczęśliwie było inaczej). Pozdrawiam!
kociamama-takkkkkk cwaniaro apotem Cie udupi pani nauczyciel w szkole - pokory i myslenia życzę
A Filipek pewnie się onanizuje,bo długo nie odpisuje.
Popierdzielony Filip już nie odpisze, bo się obraził na was. Myślał dziecina ,że znajdzie uznanie i słowa pocieszenia na tym forum,ale się srodze zawiódł. Jak się już zmienisz kolego i nabierzesz pokory,to napisz jak ci leci. na razie.
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 119