jak napisać ogłoszenie

Temat przeniesiony do archwium.
31-38 z 38
| następna
Mg your humbleness and modesty are of note.
I've come to like it.
Witam!! Mam prośbe czy mógłby ktoś mi pomóc napisac ładne ogloszenie po angielsku??? Bardzo prosze pilnie potrzebuje. Zadany temat brzmi nastepująco:
Przebywasz na międzynarodowym obozie młodzieżowym. Każda grupa ma zorganizować zajęcia dla pozostałych uczestników obozu. Twoja grupa zdecydowała, że zorganizuje kurs tańca. Zredaguj ogłoszenie w którym:
* napiszesz czego można się będzie na waszych zajęciach nauczyć,
* poinformujesz kiedy te zajęcia będą się odbywać,
* przedstawisz osobę prowadzącą zajęcia,
* zachęcisz do udziału w nich.
witam....mam prośbę.Czy mógłby mi ktos przetłumaczyć lub napisać ogłoszenie po angielsku dotyczące problemów cywilizacyjnych i sposobów ich zwalczania. schemat wypowiedzi ma być taki że najpierw tytuł problemu,potem opis problemu następnie hasło i plan działania by zwalczać ten problem.... mam ogromne problemy z językiem angielskim gdyz obecnie jestem w klasie 2 liceum a naukę tego języka rozpoczęłam dopiero rok temu. jakby praca tyczyła sie niemieckiego czy też francuskiego sama bym sobie jakoś poradziła ale z angielskim trudno jest mi sie zmierzyć.bardzo proszę o pomoc,bo kompletnie nie mam pojęcia jak się do tego zabrać;/ może podam propozycje po polsku jakby ktos mógł przetłumaczyć to byłoby miło....
Ratujmy misie panda!!!!
Misie panda znajdują sie obecnie na granicy wymarcia. przyczyną jest niska rozrodczość ale także wymierają one z powodu ograniczania obszarów dla niej zamkniętych. Mało również wiemy o ochronie tego gatunku,a personel zajmujący się misiami panda w rezerwatach jest mało wykształcony ,co pogarsza sytuację zwierząt.
Czas podążyć im na ratunek!!
dzień i miejsce akcji: 5.02 Warszawa
Celem akcji jest promocja badań nad gatunkiem oraz zebranie funduszy na kształecenie personelu do ochrony pandy wielkiej oraz polepszenia warunków panujących w rezerwatach.
cześć, mamprośbe mój angielski w mowie jest komunikatywny ale gorzej w piśmie czy mogłby mi ktoś prztłumaczyć ogłoszenie??

Dwie polski szukają pracy w Londynie, mogą być partajmy. Sprzątanie mieszkan, pomoc przy wypiekach świątecznych. Osoby sympatyczne i dokładne.
mam pewien problem. jestem kiepska z ang, a mam napisać ogłoszenie o sadzeniu drzew w parku. proszę o szybką pomoc, jest mi to potrzebne na dzisiaj. ;)
z jezykiem angielskim mam stycznosc dopiero od wrzesnia tego roku wiec kompletnie nie mam o nim pojecia :) Dlatego mam do Was wielka prośbę muszę napisac ogłoszenie : Jesteś na 3-miesiecznej wmianie miedzyszkolnej.Postanawiasz kupic używany rower. (musisz zamiescic w tym ogloszeniu)
* w jakim celu chciałaby kupić rower
* jakim rowerem byłabyś zainteresowana
* za jaką cenę chciałabyś kupic jednoślad
* napisz, jka mozna się z Tobą skontaktowac
Bardzo proszę o pomoc !! :)
napisz sama, my sprawdzimy
Temat przeniesiony do archwium.
31-38 z 38
| następna

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa