WHY HAVE THESE USES BECOME SO WIDESPREAD?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 104
poprzednia |
2.WHY HAVE THESE USES BECOME SO WIDESPREAD?
a pierwsze pytanie brzmi 1.How can you use the Internet to communicate with others? i chidzi mi tylko o drugie pytanie dlaczego komunikaty oraz strony internetowe typu blog forum itd sa tak powszechne? Mam napisac co najmniej 10 zdań. Będę wdzięczna za pomoc ARGUMENTY MOGA BYĆ PODANE RÓWNIEŻ PO POLSKU niestety ja mam ich za mało.
Internet messengers and webites become more and more popular nowadays. The main reason of that is probably becouse of countless possibilities and advantages it can offer you. Let's assume that you or you family live abroad and you want to contact with them as often as possible. What should you do? Connect to the Internet. Now you are able to get in touch with your intimates as long as you wish not only by sending simple text messages but also you can have a live videochat! And it's almost for free! Seems unbelievable? Buy a simple internet camera, headphones, download appropriate software and check it all out!
There are many more ways of using the Internet, you can join in any Internet community and post your comments to any forum you are interested in. There are sites where you can upload your pictures and videos and make your own little digital world. You can even create a profile on a daitng site and find love of your life! So, as you see, there are endless possibilities of using the Internet and doubtless it will become the main means of communication very soon.
tmn1-
w twoim tekscie sa bledy. Moje ulubione slowo tez tam sie znalazlo.
tnm1 - proszę, nie dołączaj do osób dających się sfrajerować, bo komuś nie chce się odrobić pracy domowej. Tutaj mamy trochę inny przypadek, bo proszącej brakuje argumentów do wypowiedzi i prosi tylko o argumenty, także po polsku. Ty napisałeś wszystko po angielsku - na szczęście połowa jest nie na temat, no i z błędami.

argumenty, hmm
tanio
mozliwosc odpowiedzi nie od razu z gwarancja , ze taka opozniona odpowiedz dojdzie do adresata szybko
odpowiedz nie od razu = mozna sie zastanowic nad odpowiedzia, przypomniec sobie o czyms, o czym mozna nie pamoietac podczas rozmowy tel., mozna odpowiedziec wtedy, gdy sie ma czas
mozliwosc kontaktu z kims zupelnie obcym - ludzie zwykle nie podaja swoich nr tel publicznie, a adresy email tak
- anonimowosc
Co sie tak bulwersujecie? Sam rozwijam przez to umiejetnosci i prosze teraz o wskazanie bledow :)
Jeszcze jedno, jak ktos chce sie uczepic to zawsze cos znajdzie, a co ciekawsze to w Twojej wypowiedzi również można się doszukać błędów w tekście polskim.

"mozliwosc odpowiedzi nie od razu z gwarancja , ze taka opozniona odpowiedz dojdzie do adresata szybko
odpowiedz nie od razu = mozna sie zastanowic nad odpowiedzia, przypomniec sobie o czyms, o czym mozna nie pamoietac podczas rozmowy tel., mozna odpowiedziec wtedy, gdy sie ma czas
mozliwosc kontaktu z kims zupelnie obcym - ludzie zwykle nie podaja swoich nr tel publicznie, a adresy email tak
- anonimowosc"

to sa argument?

a przez Skype? jesli rozmawiasz ze znajomymi?

mozesz odpowiedziec kiedy masz czas - nie wiem o co w tym chodzi.
Odrobiłeś zadanie za lenia więc teraz nikt Ci nie wskaże błędów. Jak chcesz sobie ćwiczyć pisanie, to sobie pisz sam wypracowania i dawaj do sprawdzenia.
>mozliwosc kontaktu z kims zupelnie obcym - ludzie zwykle nie podaja
>swoich nr tel publicznie, a adresy email tak
>- anonimowosc"
>
>to sa argument?

ile spamu dostajesz przez Internet, a ile pocztą?

>Jeszcze jedno, jak ktos chce sie uczepic to zawsze cos znajdzie,

To nie są takie błędy, że ich wytknięcie mozna by nazwać czepianiem się. np. takie becAuse. Powiesz, że literówka? Cóż, na pewnym poziomie nie popełnia się takich literówek

a co
>ciekawsze to w Twojej wypowiedzi również można się doszukać błędów w
>tekście polskim.

chodzi o treśc czy język? Brak przecinków? Nikt tego nie żądał, to miały być sugestie.
heheh typowe polskie podejscie, dobrze ze juz tam nie mieszkam :)

skoro tyle bedow to chce wiedziec gdzie.
chyba wszyscy polace sa tacy sami, daza do klotni.
mialy byc argumenty dlaczego internet sie rozpowszechnia - wiec spam jest tym argumentem?

czemu potraficie widziec tylko zle rzeczy? to chyba rzeczywiscie narodowa cecha polakow.
tak, to sa literowki, bo ja nie oddaje tej pracy i nie musi ona byc w 100% poprawna.
O jakie "typowe polskie podejscie" ci chodzi? Odrabianie zadań? Sciąganie? No fakt, masz rację.
o to ze wzsystko trzeba zgnoic zepsuc i wszystko jest zle beznadziejne itp.
sorry ze tak napisalem nie dawno zapisalem sie na ta strone i az takiego najazdu na mnie sie nie spodziewalem.
No nie wiem, ale myślę, że powinieneś trochę spuścić z tonu. Na tym forum są osoby mieszkające za granicą kilkanaście lat i więcej oraz Anglicy, którzy znają j. polski nie wspominając już o osobach z doktoratami z języków obcych.
nie myslales logicznie, a ponadto skąd ta maniera, zeby zaraz mowic o polskich wadach narodowych? Nie czujesz sie Polakiem?

obfitosc spamu jest wynikiem pewnych mozliwosci, ktore daje internet, a przeciez chodzi o argumenty wyjasniajace, dlaczego ludzie wybieraja internet jako medium komunikacji. Spam jest przykladem wykorzystania mozliwosci internetu.

Twoje bledy to nie tylko literowki, np. intimates to rzadko uzywane slowo, ktorego najlepszym polskim odpowiednikiem jest 'powiernik'. Dzieki internetowi mozesz rozmawaic ze swoimi powiernikami? Przyznasz, ze to brzmi dziwnie.
czyli piszesz prace z ainnych, ale bez zbytniego zangazowania, nie przykladasz sie do tego, co piszesz, bo to nie Twoja praca?
czy ja sie wywyzszam? mowie ze jestem doktorem? prosilem tylko o wskazanie bledow
stad ta maniera bo na kazdym kroku spotyka sie zawisc i wszystko jest na przekor i zle.

watpie czy normalni ludzie chcacy korzystac z internetu spamuja.
ja np. nie znam nikogo kto spamuje.
masz racje popelnilem tam blad.
dzieki za wskazanie. o to mi chodzilo, zeby sie czegos nauczyc
>stad ta maniera bo na kazdym kroku spotyka sie zawisc i wszystko jest
>na przekor i zle.

To w jakim Ty się towarzystwie obracasz i dlaczego sobie innych znajomych nie znajdziesz?
>watpie czy normalni ludzie chcacy korzystac z internetu spamuja.

w temacie nie ma nic o normal;nych ludziach.

'the love of your life' czy jak tam bylo, w kazdym razie zabraklo przedimka.
The Internet is becoming more and more popular nowadays. The main reason for it is that it offers benefits and opens new possibilities for all Internet users.

Let's assume that you or you family live abroad and you want to communicate with them as often as possible.
What should you do? Connect to the Internet. Bang, at a single click of a button you are online. Now you can send simple text messages to them or video chat with them to your heart's content. And you don't have to pay an arm and a leg for it. Seems unbelievable? Buy a simple internet camera and headphones, download appropriate software and voila! Check it out yourself.

There are many more ways of using the Internet; you can join in any Internet community and post your comments to any forum you find interesting. There are sites where you can upload your pictures and videos and make your own little digital world. You can even create your profile on your favorite dating site and find the love of your life!

As you can see, the possibilities are endless. The Internet will doubtless become the main means of communication very soon.


You are doing fine.
moi znajomi sa ok, napisalem tak na podstawie tych wpisow tu atakujacych mniej conajmniej jakbym kogos obrabowal alb gorzej...
why didn't you take the trouble to understand what is going on here? Do you condone cheating?
i znowu to samo.......
A nie zauważyłeś, że to właśnie osoba, która prosiła o "pomoc" zachowała się właśnie, używając tu Twojego sformułowania "typowo po polsku" próbując "kombinować po polsku", bo nie chciało jej się zadania odrobić?

Gorzej :) Odrobiłeś zadanie za lenia, a to wcale nie powód do dumy. Dałeś się wciagnąć w jej kombinowanie.
Ale przeciez i tak cale zadanie jest zle i osoba ta dostanie pale.
Moze zrobilem to zbyt pochopnie, chcialem po prostu sie czegos nowego nauczyc i podszlfowac pisanie.
Nie spodziewalem sie takiego zrownania mnie z ziemia i udowadniania jakie to okropne bledy zrobilem.
Nie jestem zadnym doktorem w angielskim ale nie mam zadnych problemow z porozumiewaniem sie.
Myslalem ze przez wskazanie bledow i praktyke mozna dojsc do wiekszej wprawy, ale nie wiedzialem ze tak tu wyglada "wskazywanie bledow".
Nowy jesteś. Przyzwyczaisz się :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 104
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka