Euro Plus Reward Millenium

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 322
Czy ktos moze mi przeslac tego patcha "euro++patch.exe" (ok 700kb) bo te podane stronki juz nie istnieja. Please!!! [email]
mam problemik z uruchomieniem Euro na win 2000, jesli ktos moze pomoc bede wdzieczny..... [gg]
czesc
czy maszmoze jakis podobnie dobry patent na euro plusa niemieckiego??
walcze z tym od bardzo dawna
i jestem juz bardzo zdesperowany
jak nic niewymysle do jutra to go chyba kupie

hey
sciagnelam wszystko co potrzebne( patch+instalka) ale nie moge otworzyc zadnej lekcji poniewaz program nie widzi plyty.Help!
wlaśnie mam ten sam problem !!...mam euro plus reward i nie widzi plyty amm windows 98 pomózcie mi!!....bardzo prosze o pomoc na @
[email] !!....HELP!!!
hej widze ze pomagasz ludziom tu mam problem nie wskazuje mi plyty w napędzie chcociaż mam wszystkie 6 amm eruplus reward ...i 98 windowsa mozesz mi pomóc ??.. bardzo prosze już staracilem nadzieje ze bede mogl sie uczyć:((...odp mi na @
Ja tez bym prosił gdyby ktos mugł mi wysłac tego patcha 700mg na meila [email] bo nie moge zainstalowac Euro+ a mam win xp . Prosze i zgóry dzieki

pozdro :)
czy ktoś nam odpowie coco chodzi z tym ''wrong disc'' kolega i ja mamy poważny problem przecież te patche i inne duperel sciagniesz byle jakim p2p...( emule ) np..LUDZIE
Ja już próbowałem wielu patchy oraz instalke pod Xp ze stronki Rewarda ele n ic dalej wrong disck!!!!!!!O co tu chodzi płytke wypaliłem w Alcoholu 120 w securum 4x/5x i nic nie wychodzi.Masakra już tak kombinowałem.Jeśli możecie pomóc to bardzo Plisssssss.Mój adres to [email]
Witam!
czy moze mi ktoś dokladnie opisac jak nalezy zinstalowac PATCH pod XP?
oraz EuroPlus tak zeby dzialalo poprawnie.
prosze o kontakt
[email]
pozdrawiam
typpo
Oczywiście zakładamy, że masz oryginalną wersję, bo jak nie to mandacik będzie.
Orginalna czyli jaka?
Kupiona?
A ty bedziesz te mandaciki rozdawal
hejo prosze wyslijcie mi tego patcha na tego meila
[email]
z góry dzieki
hej !!!
Czy ktoś mi może wysłać euro++patch.exe" (ok 700kb)
Mój obraz płyty nie chce działać (szare tło)
Bardzo prosze o pomoc
w w linki nie istmieją!!!
[email]
Witam,
ściągnąłem patch`a do Euro ++ Reward (ok 110Mb), po zainstalowaniu (bezproblemowym) i restarcie komputer`a, nie mogę uruchomić 1-ej płytki :-(.
Widzę komunitat " 'Create (intfObj)' Klasa nie zarejestrowana
@ c:program files\borland\cbuilder5\
\include\vcl/utilcls.h/3136
Press (y)es to terminate, (n)o to continue and (c)ancel to
debug"

Proszę o pomoc gdyby ktoś miał podobne doświadczenia...
z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam, piro-abc

[email]
ściągnij sobie nowszego alkohola ze stronki komputer swiata i bedzie ok. a masz może patcha do europlus+? jak tak to wyślij mi na [email] z góry dzięki
Witam, Mam ten sam problem - szare strony. Zainstalowałam (XP) program ściągnięty z podawanego tu linku, 110MB i nic to nie pomogło. Nadal nie chodzi? Czy mogę prosić na maila o tego patcha? Byłoby fajnie go uruchomić wreszcie ...
[email]
Proszę bardzo o path do Windy XP dla EuroPlusa. Będę dozgonnie dzwięczny ;-) za wysłanie go na maila [email]
Witam
Patcha można ściągnąć stąd:
http://europlus5.webpark.pl/euro++patch.exe
U mnie działa...
Siemka,ja również kupiłem ten program ale nie moge go zainstalować,czy mogłabyś mi pomóc,lub przesłać mi program instalacyjny do programu: Angielski,interaktywny kurs nauki języka EURO PLUS+ REWAR millennium?Byłbym bardzo wdzięczny,to mój [email] lub prosze się ze mną skontaktować przez [gg] ,z góry dziękuję,
Pozdrawiam,Młody
Witaj
Masz juszczy instalki programów Euro Plus ??Jeśli tak to jakie i czy z kluczami żeby mozna było zainstalować, Ile życzysz sobie za płyte pozdrawiam
No ja ten program dostałem od brata i nie moge zainstalowac bo potrzebny mi klucz konfiguracyjny a tego nie mam i nie wiem co robić.
Dla mnie po bezproblemowym zainstalowaniu program pyta sie o płyte. Jaka strukture(katalogów , plików ) powinna mieć tak płyta. Ja mam np. na 1 plycie następujące pliki:EPP1.CCD, EPP1.CLU, EPP1.IMG, EPP1.SUB. Moze mam ją żle wypaloną. Pomóżcie prosze.
Czy ktoś może podać mi działającego linka do poprawionego instalatora i patcha. Niestety podane linki (a zwłaszcza te do strony producenta) nie działąją.
Proszę o pomoc. Który z programów Euro Plus+ Reward Millenium czy Cambridge jest lepszy. Dodam, że jestem na etapie początkującym z angielskiego
Trudno na to pytanie odpowiedzieć. Ja stawiam na EuroPlus+ Reward. Przerobiłem go parę lat temu. Euro Plus+ Cambridge znam tylko z wersji demonstracyjnej. Była kiedyś na płytce Komputer Świata, obecnie jest na płytce PC World Komputera. Zainstaluj tę wersję, wypróbuj i zdecyduj. Jeśli uda Ci się przerobić i zrozumieć pierwszą lekcję może to oznaczać, że i z następnymi dasz sobie radę. Piszę o "pierwszej lekcji" dlatego, że na płytce Komputer Świata w wersji demo były 3 lekcje, każda z innego poziomu. Ponieważ jesteś, jak sam piszesz "na etapie początkującym" dwie następne mogą okazac się za trudne, przynajmniej dziś.
Witam.
Mam taki problem..
Mam europlus business cd1 i cd2 i pod windowsem Xp
wcale mi sie to nei uruchamia.
Jest plik autostartu, ale po naciśnięciu na niego, pokazuje
się klepsydra na 2 sekundy i nic.
W liście procesów nie niema.
Program się nie uruchamia.
Sciągnąłem patcha około 700 kilo pod Xp ale nic się nie zmieniło.
Czy ktos wie co z tym zrobić
???
???
Mam Euro Plus'a Reward Millenium, starsza instalacja (z CD) miesza mi coś w systemie, ściągnołem nową, pod Windows Xp i zainstalowałem patch'a który pozwala uruchomić dany program pod Win XP, niestety gdy wkładam płytę, podczas uruchomienia programu, pojawia sie komunikat "proszę włożyć dysk z materiałem z kursu". Gościu który udostępnia te CD... napisał aby je zgrać alcoholem, przy włączonym Profilu "securom". Zgrywałem alcoholem obraz, niestety tylko bez tego profilu :( Czy to może być przyczyna tych wyskakujących komunikatów. Za pomoc z góry bardzo dziękuje....
To jakby co mail do mnie [email]
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 322

« 

Business English