Euro Plus Reward Millenium

Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 322
Temat ten był już w tym wątku wielokrotnie poruszany. Wylej alcohol do zlewu ;))). Przeszykaj jeszcze raz ten wątek. Szukając instalatora nie patcha. Na serwerze producenta jest ten instalator. Zdeinstaluj to badziewie, które masz na kompie. Zainstaluj jeszcze raz korzystając z tego instalatora. Też bedzie żądał dysku z materiałem kursu, ale chyba go masz?
daj na msze....wez dlugopis i kartke papieru podczas kazania na sumie pralat poda ci nr zakodowany MD5. a teraz wystarczy tylko rozkodowac....:D
Pobierz FlashGetem
hmm ja mam euro plus+ reward i niby dziala ale(zainstalowalem tego pacza 700kb)

1.np. w pierwszej lekcji elementary nie wyswietla mi zdan ktore trzeba dopasowac do obrazkow
2. jesli proboje zmienic strone na nastepna robia sie rozne bledy, min Acces violation i program sie zamyka

o co moze chodzic?
Wita. Mam problem z odpaleniem lekcji. Jest tylko szary ekran. Nie mam żadnych patchy ani instrukcji wiec bardzo bym prosil jesli ktos może o przyslanie mi przydatnych linków i instrukcji niezbednych do poprawnego działanie programu. Z gory dziekuje wyrozumiałej osobie :-) [email]
Proszę bardzo o path do Windy XP dla EuroPlusa. Będę dozgonnie dzwięczny ;-) za wysłanie go na maila [email]
jeśli masz patcha do windowsa xp dla europlusa+ rewar proszę prześlij na mój adres [email] bo linki nie działają a na stronie producenta nie mogę nic znaleźć
Dla mnie ta firma nie jest poważna. Jeśli występują takie problemy to powinni w miare prosty sposób udostepnić ściągnięcie odpowiedniej łatki. Linki podane wyżej przestały działać. Czy firma nie pomyślała o dziale "pobieranie" ?.
MOZE JAKIS PARTACZ ODPOWIADAJACY ZA WYDANIE EURO+ SIE WYPOWIE??
kupilem wersje business tego g... i nawet instalka sie nie wlacza pod xpsp2. Ide to oddac w cholere
szkoda ze na stronie reklamujac te produkty zalosne YTP nie pisze jakie problemy z nimi sa. I kupuj tu oryginaly (jak ja naiwna) gdy ludzie sciagajacy swobodnie uzywaja a ja rwe wlosy z glowy za ciezka kase :/
witam! gdzie na ich stronie jest ten instalator bo przeszukalem cala NIE MA!! tez mam wersje business
mozna go pobrac ze stronki Osloskop.net w dziale programy. troche dlugo sie sciaga bo ten programik zajmuje sporo miejsca
mozna go pobrac ze stronki Osloskop.net w dziale programy. troche dlugo sie sciaga bo ten programik zajmuje sporo miejsca
Podawane wcześniej linki do instalatora nie działają.
Zna może ktoś jakieś aktualne linki?
Bardzo proszę o pomoc.
bejotka, Ty jesteś aktywny i się dużo wypowiadałeś.
Może ty znasz jakieś aktualne linki?
A może jesteś w stanie przesłać tę instalkę.
Badrzo proszę o kontakt.
Hej. Mam Euro plus reward millenium(pod 98 dzialal bez zarzutow) , pod xp o dziwo działa, jednak nie do końca ... Nie działa funkcja rozpoznawania wymowy (w ogole to via voice nie dziala, jakis blad sie pojawia) a inne cwiczenie na nagrywanie glosu dziala... ja tego nie rozumiem ... jaki moze byc powod? a... i jeszcze niektore teksty po angielsku zamiast przetlumaczyc na polski zamieniaja sie w szare pole... Chciclam sciagnac ta łatke ale nie moge nigdzie znalezc... gdyby ktos mial to wyslijcie na [email] Dzieki wielkie
jeśli może ktoś wysłać patcha pod xp (tego ok 110mb ;) ) to bede bardzo wdzieczny, poniewaz zaden link juz nie działa. wysyłajcie proszę na [email]
prosze jeżeli ktoś ma patcha do europlus i może go wysłać na [email] to bede bardzo wdzieczny nie moge zanlesc na podanych linkach
oczewiscie pod windows xp
Mam Euro plus+ Revard. Pod win 98 chodził bez problemu, ale gdy zmieniłam na xp, nieda się go zainstalować. Wrzucam płytkę setup i wyskakuje komunikat:"program działa tylko pod systemem windows 98" czy jest sposob żeby to zadziałało? Niby mam pacha do xp, ale jego sie chyba uzywa po zainstalowaniu... POMOCY!!!
>Mam Euro plus+ Revard. Pod win 98 chodził bez problemu, ale gdy
>zmieniłam na xp, nieda się go zainstalować. Wrzucam płytkę setup i
>wyskakuje komunikat:"program działa tylko pod systemem windows 98" czy
>jest sposob żeby to zadziałało? Niby mam pacha do xp, ale jego sie
>chyba uzywa po zainstalowaniu... POMOCY!!!

ja wcześniej nieprecyzyjnie sie wyraziłem ale chodzi dokładnie o to samo.
poprosił bym jakąś dobrą duszę o podesłanie mi patcha [email] z góry dzięki.
Witaj Tomcio! 16 kwi 2004r. udało Ci się rozwiązać problem, który okazuje się być aktualny do dziś, a mianowicie: potrzebuję skutecznego patcha do EuroPlusa+ Reward pod Windę XP !!! Jeśli możesz mi pomóc, [email]
Mam problem:P Zainstalowałem Euro Plus+REWARD Milenium po włozeniu płytki z kursem(1 DvD)mówi mi że w stacji nie ma dysku Włoż dysk do ..A płytka jest w środku i to orinalna..Eh kupe kasy starszy wydał a sie drze na mnie że zainstalowac nie potrafie głupiego programu...Błagam pomocy Bo mnie niedługo z domu wyrzuci...:(
Jak coś to piszcie na forum albo na meila [email]
Niestety instalka (110MB) pod Euro+ Reward już nie jest dostępna pod linkami wymienionymi na forum. Kiedyś pod Win98 chodziło wszystko OK!
Teraz pod WinXP jest klapa. Ja mam patcha ale nie mam możliwości zdobycia tej instalki pod WinXP (110MB). Proszę o pomoc - przesłanie tej instalki na [email]
Prosze o przesłanie patha do EuroPlus+ Reward odane linki nie działają a nie instaluje się pod XP z góry dzięki [email]
Proszę o przesłanie patcha na XP pod adres [email]
Prosze o patha pod xp [email]
Proszę o przesłanie patcha do XP pod adres [email]
z gory dzieki ;)
Proszę o przesłanie patcha do XP pod adres [email]
z gory dzieki ;)
Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 322

« 

Business English