wsl-OSTRZEŻENIE!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
91-104 z 104
| następna
Dzięki wielkie za te słowa!!!
skonczyłam licencjat w WSL, teraz robię magisterskie zaoczne na UJ. Też mamy mało zajęć - w pt dwa, a w sobotę trzy razy po 1,5godz. Może to jakiś standard??
Chyba nie aż taki standard: studia zaoczne mgr uz na UW: w soboty od 8.30 do 18.45, niedziela 8.30-15.15, studia 3-letnie.
A powiedz mi dlaczego wrocławska uczelnia to "szambo"?
Basra belly, I'm thinking of doing the same thing as you at wsl, but on-line... Similar, but different. I'm not living in Poland right now, and would love to get in touch with someone who knows sth more about the studies there, first hand experience. Seeing that it'll be your first year, I wouldn't mind knowing how it goes. Please, could you write to me: [email] Cheers!
Or indeed anyone else who'd like to get in touch...
napiszcie cos o tej uczelni- do obecnych studentow magisterskich uzupelniajacych, drugi raz wybralibyscie ta sama szkole czy odradzacie? mysle o tlumaczeniach po dyplomie czy dobrze przygotują???
kontynuuje studia SUM po licencjackich. Wlasnie mielismy egzaminy z PNJA, spoko - easy. Studia mogłyby byc na wyzszym poziomie ale ogolnie spoko.
Czy ktos tez zdawal w tym roku PNJA na SUM w WSL? Podzielcie sie wrazeniami, pozdrawiam
Nie polecam tej uczelni, w wrecz ja odradzam. Poziom miejscami ZEROWY, np. konwersacje z panem W prowadzone po polsko-angielsku ze wskazaniem na mowienie wykladowcy przez cale zajecia. Zajecia z literatury rosyjskiej - prowadzone po polsku dla studentow anglistyki!! Balagan, brak zorganizowania, podawanie sprzecznych informacji. Promotorzy olewajacy studentow itd itp. Tak jest na mgr uzupelniajacych spec. nauczycielska- watpie, by inne sie roznily ...
hejka!

Ja jestem po 1 roku studiów licencjackich (system zaoczny). I jak na razie jestem zadowolona. Poziom jest ok, wykładowcy również. Jezeli lubisz język i UMIESZ się go uczyć - to polecam.
Być może na magisterskich jest inaczej.. ( Co do magisterki to słyszałam bardzo pozytywne opinie dotyczace z zajęć z tłumaczenia ..) Pozdrawiam
ale 65 to mało zazwyczaj 75 % to jest najmniejszy pułap
zasada studiów zaocznych Katowice
piątki od 16 do 20
sobota od 8 do 20 30
niedziele od 8 do 20 30
to jest normalne na studiach zaocznych
tyle ile zdarzysz zapisać tyle będziesz umiała
an studiach zaocznych nie interesuje nikogo czy ty zdążyłeś zapisać te notatki czy nie ty jako student zaoczny musisz siedzieć na wykładach i zajmować sie wyłapywaniem tego co on mówi i notowaniu :P nie u wszystkich nauczycieli na szczęcie
a ćwiczenia są spoko :P czasem zdarz się pani która jak zdążysz napisać to co mówi i to co jest na foli wyświetlane do dobrze jak nie to twoja strata :P
ale podobno na 2 roku dużo nauczycieli zaczyna dyktować bo wiedza ze ludziom zależy na nauce i uczyli się by dotrwać do końca
dlatego moim ogromnym zaskoczeniem było kiedy przeprowadziłam się do Częstochowy
ze ludzie w Częstochowie maja na dziennych tak mało godzin .norma to od 8 do 15 minimum a tutaj do 13 na pierwszym roku to jest dziwne
ja słyszałam, że na niektórych uczelniach to pułap zaliczenia wynosi 50 - 55%. Co do ilości zajęć i na dziennych i na zaocznych, to wiem że wsl realizuje część materiału w formie online i dlatego mogą sobie pozwolić na mniejszą liczbę zajęć w tygodniu lub na zjazdach. w sumie to fajnie, dużo powtórek w necie i może iść własnym tempem. Nie każda uczelnia ma takie zaplecze do elearningu.
Witam,wiem, że troszke nie na temat ale zawsze warto :)chciałam się zapytać jak wygląda obrona na WSL bo słyszałam różne wersje...jakie tematy są najpopularniejsze na prace pisemną?
Jeśli chodzi o Częstochowe to najlepiej sobie odpuścic, WSL to strata czasu. Liczą się tam chyba znajomości i "dobry kontak z wykłdowcą". dziewczyna która fatalnie mówi po niemiecku średna ze studiów maiłą 3,4, pracę napiasała ( o ile ona pisała) na 4 z obrony naciągane 3 ma na dyplomie ocenę 4. To jeszcze nic w streszczeniu w jęz. niemieckim ma zdanie w nawiasie po polsku "Tego zdania nie rozumię") Pani pawlikowska, która była promotorem pracy wydzi tylko to co chce widziec. Notabene ta pani wykłada na AJD ........................PORAŻSZA
Temat przeniesiony do archwium.
91-104 z 104
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia