Studia artystyczne w UK

Temat przeniesiony do archwium.
61-68 z 68
| następna
wetra, wydaje mi się, że raczej o deklaracje

siennah, dziękuję :) na te od których nic nie dostałam zależy mi najmniej
Zacznijmy może od tego co to jest to "academic transcript". Wpisując w google pierwsza odp jest taka: "Academic transcripts are basically your academic records. This can be from your high school or college if you are transferring. Its just a piece of paper listing the courses you have taken and the grades you got in them. "
link do tej odpowiedzi - http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=2[tel]AAyzOKn
czyli to po prostu spis wszystkich przedmiotów jakie ktoś miał /ilośc ich godzin/ od do kiedy je miałaś.
allandril, a na jakie jeszcze aplikowałaś? na jakich Ci zależy?

Wetra google grafika, sama spójrz jak to wygląda, najnormalniejszy w świecie spis/zapis/opis/wykaz przedmiotów jakie miałaś w szkole (Ty akurat liceum). To nie ma nic wspólnego z deklaracją czy ocenami z poszczególnego semestru. W poprzednim poście wkleiłam ang formułkę co to w ogóle jest i że jest to potrzebne np. wtedy gdy ktoś przenosi się do innej szkoły. Jaki obraz bedzie miała nowa szkoła po deklaracji maturalnej? raczej obraz tego co będziesz zdawała a nie jakie miałaś przedmioty.
Oczywiście mogę się mylic, piszę tylko jak to wygląda na 1 rzut oka.
edytowany przez siennah: 31 sty 2013
siennah, jeszcze mi zależy na creative arts for theatre and film, też w rochester na uca, a aplikowałam jeszcze na modelmaking w bournmouth i na visual media & illustration w londynie
czyli rozumiem, że celujesz w Anglię i w ogólnie media? jakie portfolio wymagają?
creative arts for theatre and film i technical arts to rzecy bardziej manualne , w sensie robienie rekwizytów, modeli, kostiumów pewnie też, tego typu rzeczy, taka scenografia trochę. Tak, składałam tylko do Anglii. A ty chcesz tylko w szkocji i na interior design?
W Londynie musiałam się ograniczyć do 15 zdjęć, ale na UCA można wklejać ile się chce i liczy się zróżnicowanie.
tak, najbardziej pod scenografię podchodzi to wszystko. Zaczęłam od Anglii ale jednak zdecydowałam się na Szkocję i tylko 1 kierunek :) [powodzenia!
nawzajem :) dawaj znać o postępach :)
Temat przeniesiony do archwium.
61-68 z 68
| następna

« 

Olimpiada języka angielskiego

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia