Szkoła Języka Angielskiego Metodystów

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 74
Chetnie dowiem sie jakie to sa szkoly :).

Przemek
Pytanie do TICLO: jakie dwie szkoły się liczą?
słyszałam, że mają bardzo wysoki poziom i sporo wymagają. to dla tych, którzy chcą NAPRAWDĘ sie uczyć. moja koleżanka chodziła tam 2 lata temu i była BARDZO zadowolona (należy ona jednak do takich co lubią i potrafią zakuwać bez przerwy). więc uważam, że negatywne opinie o tej szkole pochodzą od tych, którzy myśleli, że wiedza sama wejdzie do głowy bez najmniejszego wysiłku i co najważniejsze bez samodzielnej pracy w domu. dla nich polecam Callana - podobno to jest dla leniwych.
Ha, zmieniłam lektorkę i zrobiło się bardzo fajnie - jak to niewiele czasami potrzeba do szczęścia, niesamowite! Wniosek jest jeden - to nie szkoła tworzy poziom, atmosferę..., ale każdy lektor indywidualnie.
witam was serdecznie :*
Mi wlasnie tata daje szanse zapisania sie u metodystow w wawie i troche sie boje ze nie dam sobie rady...ale chcialabym sie dobrze nauczyc angielskiego. Prosze napiszcie jacy lektorzy sa fajni (mail: [email] tylko tacy na nizszych poziomach do III. I w ogoe powiedzcie na co trzeba zwrocic uwage i czy warto...
angielski w kosciele, bleeee
Chodze do metodystów od kilku lat, początkowo byłam bardzo zadowolona- duże postępy w nauce języka angielskiego, ale ostatnio zdecydowałam się że po ukończeniu semestru odejde z metodystów, my po prostu prawie nic nie robimy, mało konwersacj w jęzuku angielskim{rozmawiamy raczej po polsku}, zajęcia tantedtne, nudne, nic z nich nie wynoszę... Odniosłam wrażenie że nauka w szkole przynosi mi większe efekty niż u metodystów... Oceny mam bardz dobre(generalnie wiele 100%), ale to nic nie znaczy!!!! Bo testy czy kartkowki przygotowqywane przez moją lektorkę/mojego lektora są banalne! Kiedyś byłam zadowolona, teraz odchodzę... Jeszcze coś moja kol. chodzi do innej gr. i jest bardzo happy- ma fajną babkę! Więc zależy na kogo SIĘ TRAFI...
Co do konwersacji dodatkowych to jest 1godzina w miesiącu- po prostu 'super'...
Dodam jeszcze że moja siostra też chodzi do metodystów i pomimo dobrych ocen mało potrafi, więc myśle że tej szkole bardziej zależy na dobrych ocenach uczniów, a nie na tym by nauczyć :-(
Ja nie chce robić szkole "złej reklamy" ale takie są moje odczucia
Nie chciałabym podawać gdzie jest szkoła do ktorej uczęszczam, ponieważ nigdy nie wiadomo co może się stać...
chodze do Metodystow od kilku semestrow, zmienialam kilka razy nauczyciela zeby moc trafic na osobe ktore nie tylko wymaga ale zeby choc ulatwila nauke, wytlumaczyla, niestety nie znalazlam, szkola moze kiedys byla dobra, ale dzisaj juz nie jest, oprocz gramatyki ktorej i tak trzeba nauczyc sie samemu to niestety nie ucza mowic, co czesto bez lektora nie jest mozliwe, i naprawde nie zalezy mi na tych wszystkich ocenach, liczy sie to co potrafi uczen, a zadowolenie jest wazne, a nikt z tej szkoly przez te kilka semestrow nie zapytal mnie co mi przeszkadza w tej szkole, a na pewno brak umywalki w toalecie (Ipietro) moze przeszkadzac, o traktowaniu uczniow przez nauczycieli nie wspomne bo czesto jest to dyktowane brakiem kultury osobistej tych osob, czy tez przelewaniem wlasnych problemow na uczniow a to juz swiadczy o braku profesjonalizmu!!! innym slowem sa lepsze szkoly w Warszawie niz Metodysci gdzie nauka ang bedzie przyjemniejsza choc bedzie wymagala tyle samo pracy!!!
Zroznicowane te opinie, ale mimo wszystko slyszalam duzo dobrego o Metodystach i zapisze sie tam. Prosze tylko wszystkich zorientowanych o nazwiska lektorów do ktorych warto uczeszczac. Z gory wielkie dzięki!! moj mail: [email]
Witam,
Prześledziłam całe formu i powiem szczerze, że zgłupiałam. Z jednej strony dużo osób sobie chwali Metodystów, z drugiej wieszają na tej szkole psy. Chciałabym rozpocząć naukę angielskiego i zaczęłam myśleć ostatnio o Metodystach. Jeżeli możecie to poradźcie do jakich lektorów się zapisać. Z góry bardzo dziękuję za informację na adres: [email]
Oczywiście jak znacie jeszcze jakieś inne szkoły angielskiego w Warszawie - dzięki którym bardzo dużo się nauczę to będę również wdzięczna za informacje na maila.

pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Patii :o)
Metodysci... Nie wiem jak to dokladnie jest z ta szkola, ale w Lublinie tez mamy College of English 'U Metodystow'. Nie wiem czy to z tej samej szajki :) ale pozwole sobie wyrazic swoje zdanie na ten temat.
Chodzilam tam przez 4 lata (cale liceum). U nas jest 15 poziomow, ja 'na dzien dobry' dostalam sie na 3, czyli bardzo nisko. Po 4 latach u Metodystow teraz jestem jedna z lepszych studentek 1 roku UMCSowskiej anglistyki :))(---> spojrzcie sobie w dziale 'Studia jezykowe' ktos porusza temat rankingu polskich anglistyk). Na liscie przyjetych figurowalam jako szosta. Z cala odpowiedzialnoscia moge powiedziec ze to dzieki metodystom. Rzeczywiscie, zdarzaja sie lektorzy ktorych juz dawno powinni stamtad wylac, ale coz, rozni sa ludzie... Nie wiem jak w Waszych Metodystach ale w lubelskich lektorzy to wykladowcy akademiccy. Teraz z niektorymi z nich spotykam sie na 'normalnych' zajeciach, juz nie 'dodatkowo' :) No i oczywiscie, jedni ucza lepiej, drudzy gorzej, wiec wszystko zalezy od tego na kogo sie trafi.
Jesli mialabym polecac nauke angielskiego to wlasnie tam. Grupy 12-15 osobowe, sale wyposazone SWIETNIE (w kazdej sali odtwarzacz magnetofonowy, CD i DVD) no i czesne cos kolo 700zl (ktos wyzej pisal ze w W-wie jest 1020zl wiec u nas jest stosunkowo tanio ;))
Pozdrawiam,
anglistka :)
siemanko ja uczęszczam do metodystrów i uważam że jest to świetna szkoła.Kończąc ją perfekcyjnie posługujesz się językiem angielskim.
siemaneczko jak tam żyjecie ludziska jest ktoś fajny na tej stronce???odezwijcie się całuje
Hej chciałem zapisac sie do Metodystow ,ale po tym co tu przeczytalem raczej podziekuje,biorac pod uwage cene i wasze opinie nie bede chyba podejmowac tego ryzyka:-)!!!
Bardzo prosze osoby zorientowane w temacie o polecenie jakiejs innej dobrej szkoly Ang. podaje moj e mial zyby nie bylo tak na forum.
[email] , z gory dzieki :-)
sd
A jak to jest z Metodystami w Krakowie? Zamierzam się zapisac do jakiejś szkoły językowej już w wakacje albo od września ale nie wiem, czy wybrac Metodystów czy Berlitz... Proszę was, doradźcie mi!!!
W Krakowie sa dwie szkoly metodystow. Jedna jest denna, jakis koszmar. Druga ma smieszna nazwe bo Fun Factory ale moja siostra tam chodzi i jest zachwycona. Przeniosla sie z tej innej. Jakies dziwne zamieszanie
maja swoja strone www.szkola.metodysci.krakow.pl
Jeśli chodzi o TYCH Metodystów to ich filia w Krakowie miesci sie na ul. Długiej 3..
czesto inne szkoły "podszywają" sie pod Metodystów... ;)
bejotka, czy moglbys przeslac mi kopie swojego dyplomu ukonczenia metodystów, bo mam podejrzenia ze moj brat go podrobil i chcialabym go porownac z oryginalem. to bardzo wazne, dlatego prosze o odpowiedz na mojego maila: [email]
prosba do wszystkich, ktorzy maja juz kurs ukonczony. mianowice jak wyzej pisalam pilnie potrzebuje kopii dyplomu ukonczenia tej szkoly, by moc ja porownac z tym co m am moj brat
Aniu chcę się zapisać do metodystów czy możesz podać mi namiary na tą lektorkę na maila [email]
witam :)
ja jestem na 6 semestrze. moge powiedziec, ze szkoła jest dobra, ale przede wszystkim nasze wyniki zależą od lektora i oczywiscie od naszych chęci
pozdrawiam :)
czy ktoś zna adres strony internetowej tej szkoły? dzięki
czy możesz w skrócie powiedzieć o najbardziej charakterystycznych cechach tej szkoły
.Kiedyś w Warszawie ustawiały się gigantycznie długie kolejki do zapisów do metodystów.
Powiedzcie mi, bo słyszałam wiele dobrego o metodystach, ale bardzo mi zależy na słownictwie i przede wszstkim rozmowie, bo głównie ustnego sie boję na FCE... czy metodyści naprawdę są tacy źli ?? a jeśli tak, to polećcie mi proszę dobrą szkołę ( ale nie droższą...... :/ ), w której będą fajni lektorzy i w której naprawdę dużo się mówi i w której sie nauczę porządnie, mój mail : [email]
Ja uczęszczam do Metodystów w Katowicach od 5 semestrów jeszcze 2 i przystepuję do FCE. Niestety nie mam porównania z innymi szkołami. Gramatyki uczą świetnie, bardzo duzo słownictwa natomiast nie ma to przełożenia na speaking którego jest za mało (podobno w tym semestrze ma on przeważać na zajęciach - mam nadzieję). Pierwotnie chciałam iść do International House moja koleżanka tam chodziła i zdała FCE i Advance wogóle się w domu nie ucząc ale to chyba zależy od talentu do języka ale ta szkoła jest droga.Nie czarujmy się ucząc się angielskiego trzeba przysiąść i to porządnie minimum 30 min. i to codziennie wtedy są najlepsze rezultaty.
http://www.metodysci.pl
Tak czytam te wypowiedzi i okazuje sie, ze nic sie u Metodystow nie zmienia. Zabawilem tam jeden semestr i bye. Na lekcjach walkowana byla praktycznie tylko gramatyka. Konwersacja - podstawowa umiejetnosc jezykowa nauczana jest szczatkowo. Wobec tego mysle, ze nauka angielskiego u Metodystow dla kogos na wyzszym poziomie to strata czasu i pieniedzy.
Przy odpowiedniej mobilizacji ta gramatyke, writing, listening, use of english mozna dlubac samemu. Konwersacja powinna byc priorytetem na kursie dla bardziej zaawansowanych.
Jak ktos sie tego angielskiego juz troche poduczyl, to u Metodystow nie ma czego szukac.
tyle że w IH za bardzo do gramatyki nie przywiązuja uwagi, jest drogo, a lekcje to bardziej scenki, zalezy co kto lubi, ja zastanawiam się jednak nad metodystami, chociaż nie wiem czy juz nie jest po rekrutacji, pzdr
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 74

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa