Szkoła Języka Angielskiego Metodystów

Temat przeniesiony do archwium.
61-74 z 74
| następna
Witam, chciałabym sie zapisać na kurs do lubelskich Metodystów..Mogłabys mi podac nazwisko lektorki do której Ty chodzisz? Albo innych lektorów do których warto się zapisać? Czy szkoła ma jakąś strone internetową?Bo chciałabym sprawdzić ofertę..jakie kursy mają do wyboru, z jakich podręczników korzystają?

Proszę, napisz mi na maila: [email]
ja osobiście jestembardzo zadowolona z tej szkoly nauki angielskiego. super ucza w niej gramatyki,zadaja czesto duzo ale to bardzo dobrze. tylko wiadomo ze nikt nie osiagnie sukcesow jesli nie bedzie sie tam uczyl, bedzie wszytsko rowno olewal.nie zamienilabym tej szkoly na zadna inna.
ja kocham jezyk angielski. Wystarczy podejsc do niego z pasja i efekt murowany:) czytac ksiazki, gazety, pisac, rozmawiac ze znajomymi, traktowac go na rowni z polskim. Wtedy na lekcjach uzupelnia sie tylko drobne braki. Chodze do Metodystow (wlasnie koncze ostatni semestr) i jestem b. zadowolona. Ale oczywicie wszystko zalezy od nauczyciela i wlasnych checi.
ochyda!
Dobrzy ludzie,
Pomóżcie mi odszukać Grażynkę. Niestety nie pamiętam jej nazwiska; no cóż starość nie radość.
Po 30-tu latach pobytu zagranicą postanowiłem odwiedzić Warszawę i przy okazji moją znajomą. Jedyny namiar jaki pozostał mi w głowie to fakt, że uczyła się angielskiego u Metodystów (chyba na ul. Marszałkowskiej w Warszawie) w latach 1973/1974. Miała wtedy 17 lat. Jej znajomość angielskiego w wieku 17 lat była już na bardzo wysokim poziomie. Ukłony dla Metodystów! Niestety nie znalazłem w necie adresu email powyższej szkoły. Chętnie zwróciłbym się również do nich z nadzieją, że mają jakieś archiwum uczniów, w którym udałoby się ją odnaleźć. Mam jej zdjęcie sprzed lat. Może pomogłoby to w poszukiwaniach?
Serdeczne dzięki każdemu, kto mógłby udzielić jakiejś wskazówki.
Bert
klery, ble
teraz ich pewnie "Dyrektor Rydzyk" przejmie :)
metodyści to nie latolicy i pod ojca Rydzyka nie podlegają
Aniu a ty do jakiego lektora chodzisz?
moze wiesz jaka ksiazke do gramatyki mieli metodysci przed latami. To byla taka brazowa ksiazka , tylko po angielsku, do tego miala zeszyt z odpowiedziami. Ja chodzilm do tej szkoly przed 15 laty i szukam teraz te gramatyke .
daadad
XX
Witam!
chciałabym zapisać się od września na kurs do matury u metodystów w warszawie. Czy ktoś był na takim kursie i mógłby mi powiedzieć czy warto? I jaki jest poziom?
Serdecznie dziękuje za odpowiedź:)
Czy ktoś z was miał może zajęcia z P. Słaboszewska chodzi mi o szkołę metodystów w Warszawie
Temat przeniesiony do archwium.
61-74 z 74
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa