Ćwiczenia z angielskiego PILNE !!

Temat przeniesiony do archwium.
Temat zamknięty
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

1-30 z 131
poprzednia |
Prosiłbym o zrobienie Tych ćwiczeń :
unit 57 : http://www.fotoszok.pl/upload/c228d0e4.jpg
unit 56 : http://www.fotoszok.pl/upload/500a9efb.jpg
unit 55 : http://www.fotoszok.pl/upload/2dd9007d.jpg

Ja kompletnie tego nie umiem dlatego się nie podejmuje proszę o zrobienie jeszcze raz ...
moze jakis frajer to Ci zrobi, ale zasada jest taka, ze sam robisz, a ktos poprawia i tlumaczy.
szkoda ; )


57.1
3. likes taking photographs
4. doesn't like to drive a car
5. likes working in th open air
6. doesn't like taking risk
7. he likes to do nothing
8. doesn't like to be kept waiting

57.2
2. I don't like playing cards
3. I like doing the ironing
4. I enjoy going to museums
5. I love laying on the beach all day

57.3
2. I wouldn't liike to be a dentist
3. I wouldn't like to be a hairdresser
4. I'd love to be an airline pilot
5. I wouldn't mind being a tourist guide

57.4
2. staying
3. going
4. writing
5. working
6. to go
7. to wear
8. to sit
9. to be
10. to talk

57.5
2. I would like to have seen the programme
3. I would hate to have lost my watch
4. I would love to have met Ann
5. I would not like to have been alone
6. I would prefer I have travelled by train
No widzisz, masz frajera.
Tu są blędy, ale nikt poważny ich nie pokaże.
Nastepnym razem pisz od razu do BigJoe i daj namiary do niego swoim znajomym, którym też nie chce się odrabiać pracy domowej.
co to jest za książka ? tytuł i autor ?
Nie traktuj poważnie BigJoe tego mq. To zboczek przez duże Z. Cokolwiek nie napiszesz to ciebie skrytykuje i obrazi. Olać go cienkim sikiem to najlepsze rozwiązanie
chequers - juz dawno prosilam Cie o podanie nam twoich zdolnosci w jez. ang - jak i podanie instytutu w ktorym prowadzisz lekcje/zajecia.
..i jeszcze jak juz piszesz...mg nie obraza ludzi tyle co ja - a to dlatego, ze ja jak i mg mamy pewnosc tego co mowimy. Ty tylko wyswietlasz nam twoje dziecinne jeszcze zachowania.
zdążyłem poznać, że on razem ze swoim kompanem niejakim terry'm sieją zło na forum. Wmawiają rzekome popełnione błędy lecząc w ten sposób swoje kompleksy i diabeł wie co jeszcze. Udowodniłem to w wątku "DROBNA pomoc w zadaniu." https://www.ang.pl/forum/brak-wkladu-wlasnego/202628

Na pewno takim sprawdzaniem udało im się skutecznie zniechęcić do nauki niejedną osobę, wmawiając jej popełnione błędy. To bezmyślność i arogancja i głupota.
Dokładnie. To jest grupa tzw. 'Polaczków' mieszkających za granicą którzy są nikim
Cytat: chequers
Dokładnie. To jest grupa tzw. 'Polaczków' mieszkających za granicą którzy są nikim

...po pierwsze i tylko do uzupelnienia, ja nie jestem 'Polaczkiem' bo polskiego obywatelstwa jeszcze nie mam.
Jak dobrze jest na tym nowym swiecie, ze istnieja wlasnie takie osoby jak TY, ktorzy nam pokazuja jak powinnismy sie zachowywac na publicznym forum.
Cytat: BigJoe
zdążyłem poznać, że on razem ze swoim kompanem niejakim terry'm sieją zło na forum. Wmawiają rzekome popełnione błędy lecząc w ten sposób swoje kompleksy i diabeł wie co jeszcze. Udowodniłem to w wątku "DROBNA pomoc w zadaniu." https://www.ang.pl/forum/brak-wkladu-wlasnego/202628

Możesz moi wskazać ten post w którym to udowodniłeś? Bo jakoś nie mogę się doczytać (pewnie czytam bez zrozumienia).

Cytat: chequers
To jest grupa tzw. 'Polaczków' mieszkających za granicą którzy są nikim

Podwójny błąd.
Cytat: BigJoe
Na pewno takim sprawdzaniem udało im się skutecznie zniechęcić do nauki niejedną osobę, wmawiając jej popełnione błędy.

My komentujemy tak tylko teksty frajerów, którzy odrabiają prace domowe za cwaniaków, którym się nie chce pisac lub nie chce się im nawet spróbować. Jeżeli ktoś się stara i sam pisze, pomagamy, wskazując blędy. Ty tego nie zauważasz, bo jakoś nie dajesz własnych tekstów do sprawdzenia, tlyko dajesz się frajerować. Twój wybór, Twój niepoważny wybór. Jeżeli wydaje Ci się, że w ten sposób wlczysz z systemem, dowiedz się, że po prostu robisz coś za nierobów i cwaniaków, którym się nie chce. A błędy robisz. Pokażę to w tamtym wątku, ponieważ raczej już nikt z tej pracy nie skorzysta.
Cytat: chequers
Dokładnie. To jest grupa tzw. 'Polaczków' mieszkających za granicą którzy są nikim

This is not right. This is just not right. I’m not that good at writing Polish but I can still read and understand it.
Which school did you go ? What kind of goofballs do you pall around with ? Where does such garbage come from anyway?

I bet my every tax dollar you’d bust your hump off to turn yourself into a spiffy NYC punk or anything but you simply can’t because you’re a little , retarded, commie snot nose freak.
Go fly a kite, you sick f**k.

hey johnnie!
Dial it back a little. Nie przyjmuj sie tak bardzo.
Trolls like chequers show up here periodically and try to stir things up.
It's best to ignore them.
Sprobuj pisac po polsku.
Kazdy bedzie szanowac twoj wysilek.
:)
Welcome
I’m not usually rude but this comment just hit a sensitive nerve. I know such ‘activists’ tend to turn up like a bad penny everywhere. Thank you for not shooting me down.
Dzekuje, dobra :)
Cytat: John_Tarkovski
Cytat: chequers
Dokładnie. To jest grupa tzw. 'Polaczków' mieszkających za granicą którzy są nikim

This is not right. This is just not right. I’m not that good at writing Polish but I can still read and understand it.
Which school did you go ? What kind of goofballs do you pall around with ? Where does such garbage come from anyway?

I bet my every tax dollar you’d bust your hump off to turn yourself into a spiffy NYC punk or anything but you simply can’t because you’re a little , retarded, commie snot nose freak.
Go fly a kite, you sick f**k.
Cytat: chequers
Cytat: John_Tarkovski
Cytat: chequers
Dokładnie. To jest grupa tzw. 'Polaczków' mieszkających za granicą którzy są nikim

This is not right. This is just not right. I’m not that good at writing Polish but I can still read and understand it.
Which school did you go ? What kind of goofballs do you pall around with ? Where does such garbage come from anyway?

I bet my every tax dollar you’d bust your hump off to turn yourself into a spiffy NYC punk or anything but you simply can’t because you’re a little , retarded, commie snot nose freak.
Go fly a kite, you sick f**k.

Ooops, podwójne kliknięcie!

Odpowiem po polsku ponieważ uważam że koleś udaje kogoś kim nie jest.
Po pierwsze, 'Polaczek' to jest zjawisko kulturowe i dotyczy tylko określonej grupy ludzi o specyficznym zachowaniu i upodobaniach. W/w osobnicy buszują na tym forum i nawet nie trzeba pokazywać ich palcem. Jeżeli czujesz się jednym z nich to twoja sprawa. Jednakże sposób w jaki to przedstawiłeś jest naprawdę komiczny. 'John Tarkovski' umie czytać ale nie potrafi pisać? A czy przypadkiem John Tarkovski nie wyjechał za wielką kałużę dwa lata temu z jakiejś dziurki na Podhalu czy spod Moniek w woj. podlaskim, mieszka na Jackowie wśród takich jak on i udaje że jest Amerykaninem pełną gębą? I oczywiście zapomniał języka polskiego. Dureń i pozer, można powiedzieć .
Cytat: siuniab
hey johnnie!
Dial it back a little. Nie przyjmuj sie tak bardzo.
Trolls like chequers show up here periodically and try to stir things up.
It's best to ignore them.
Sprobuj pisac po polsku.
Kazdy bedzie szanowac twoj wysilek.
:)
Welcome

A skąd ty jesteś Sunia? To znaczy jaka wiocha w Polsce?
Cytat: chequers
A skąd ty jesteś Sunia? To znaczy jaka wiocha w Polsce?

Skąd w tobie tyle złośliwości? Jakiś kompleks?

I jeszcze jedno: mieszkam w wiosce. Bardzo małej wiosce? Mam się wstydzić?
edytowany przez To_ja: 17 lis 2010
Cytat: To_ja
Cytat: chequers
A skąd ty jesteś Sunia? To znaczy jaka wiocha w Polsce?

Skąd w tobie tyle złośliwości? Jakiś kompleks?

Wiocha nie znaczy wioska i wcale nie mam tego na myśli i ty też pewnie o tym wiesz. Wiocha to po prostu miejsce, nieważne gdzie się znajduje. Takie pojęcie po prostu funkcjonuje. A co znaczy to wiadomo i nie muszę tego wyjaśniać tu i teraz bo chyba każdy wie. Kompleksy? Nie lubię właśnie takiej wiochy uprawianej na tym forum przez niektórych klientów. To tyle

I jeszcze jedno: mieszkam w wiosce. Bardzo małej wiosce? Mam się wstydzić?
Cytat: To_ja
Skąd w tobie tyle złośliwości? Jakiś kompleks?

Albo sfrustrowany, bo mu sie w życiu zawodowym i / lub osobistym nie wiedzie i wyżywa się na forum; albo nie ma już nic do stracenia, bo już zrobił z siebie pośmiewisko na forum i nikt go poważnie tu nie traktuje więc brnie w to dalej.
Cytat: chequers
Nie lubię właśnie takiej wiochy uprawianej na tym forum przez niektórych klientów. To tyle

A co ty uprawiasz, przekręcając nicki niektórych osób? Nie jest to zbyt miłe. Nie jest także przejawem kultury.
Oh, witam panią pokojówkę! Klienci dopisali dzisiaj?


A co ty uprawiasz, przekręcając nicki niektórych osób? Nie jest to zbyt miłe. Nie jest także przejawem kultury.[/quote]

To prawda. A czy jest miło kiedy ktoś z niewiadomych przyczyn obrzuca ciebie inwektywami bez najmniejszego powodu? Sprawdz poprzednie posty czy ja kogoś tutaj zaczepiałem bez powodu.
Cytat: John_Tarkovski
I’m not usually rude but this comment just hit a sensitive nerve. I know such ‘activists’ tend to turn up like a bad penny everywhere. Thank you for not shooting me down.
Dzekuje, dobra :)
[/i]

I jeszcze jedno. John Tarkovski prawdopodobnie pracuje przy usuwaniu azbestu z budynków bo i co w końcu miałby tam robić
Cytat: chequers
A czy jest miło kiedy ktoś z niewiadomych przyczyn obrzuca ciebie inwektywami bez najmniejszego powodu?

Jeśli tak się dzieje, to ja nie zniżam się do poziomu osób mnie zaczepiających. Bo i po co? Czy musisz coś komuś na siłę udowadniać?
I nie wierzę, by Siuniab była niekulturalna. Jest ironiczna, ale nie "źle wychowana".

I nie wierzę, by Siuniab była niekulturalna...

(small voice)
czasami mi sie wyrwie
::))
Chequers, tyle piszesz o osobach wyjeżdżających z Polski - sam jesteś aktywny w godzinach typowych dla mieszkańców Ameryki Płn. Ciekawe.

Jeśli tak się dzieje, to ja nie zniżam się do poziomu osób mnie zaczepiających. Bo i po co? Czy musisz coś komuś na siłę udowadniać?
I nie wierzę, by Siuniab była niekulturalna. Jest ironiczna, ale nie "źle wychowana".

[/quote]

OK. Ale ja jestem inny. Dla mnie chamstwem jest zaczepianie innych użytkowników bez powodu.
Mam niewyparzony język, nie pogardzę inwektywami ale..nigdy w stosunku do kogoś bez powodu. Sprawdz moje poprzednie wpisy
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 131
poprzednia |

« 

Brak wkładu własnego