Ćwiczenia z angielskiego PILNE !!

Temat przeniesiony do archwium.
Temat zamknięty
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

121-131 z 131
| następna
Imputowanie? To twój żywioł na tym forum. Wyjaśniałeś? My też różne rzeczy wyjaśniamy w tym wątku.
to nie jest w ogole argument Ale o co tu w ogole tobie chodzi ? czepiasz sie wszystkich do okola prawie i jedziesz po nich , jaki masz problem powiec, moze pomoge zobacz prowadze kulturalna rozmowe z toba
Cytat: savagerhino
Ty jednak powinienes sprawdzic jakie znaczenie ma slowo checked , checked.
Ty naprawde masz bardzo maly mozg kretynie, ktos co go kiedys wypruje , aby szybciej

no przepraszam ,probuje naprowadzic rozmowe na bardziej kulturalna sciezke ale ty nie dajesz

Ty chyba jesteś czarnuchem? Ale przypał! Bumba, bumba
O, jeszcze ten rasizm. Boisz się stracić pracę? Jak reagujesz np. na Ukraińców?
no i co bedziesz tak tu sie pojawial i co chwila mesem rzucal, checked , pozniej sie to tobie znudzi
poki ktos ci tej durnej glowy nie rozbije bo tak to sie skonczy kiedys bo rozumiesz ze w zyciu realnym tez tak robisz

Cytat: mg
Imputowanie? To twój żywioł na tym forum. Wyjaśniałeś? My też różne rzeczy wyjaśniamy w tym wątku.

Możliwe i nie zaprzeczam. A obrażanie gimnazjalistów na tym forum to twój żywioł. Hobby czy zboczenie?
Oj z ukraincami by tak nie porozmawial szybko by go 'naprawili.

Hey, checked powiec gdzie jestes , bo tu wszyscy o sobie wiedza co trzeba aty jakos sie stronisz
Nie wstydz sie
Cytat: savagerhino
no i co bedziesz tak tu sie pojawial i co chwila mesem rzucal, checked , pozniej sie to tobie znudzi
poki ktos ci tej durnej glowy nie rozbije bo tak to sie skonczy kiedys bo rozumiesz ze w zyciu realnym tez tak robisz

Czy ktoś może zamknąć w klatce tego naćpanego szympansa?
Nie obrażam gimnazjalistów. Wygraniam tym, którzy chcą, żeby inni odrabiali za nich pracę domowe. Ty to pochwalasz? Chciałbyś mieć wykształcenie za wszelką cenę?
Cytat: mg
O, jeszcze ten rasizm. Boisz się stracić pracę? Jak reagujesz np. na Ukraińców?

A co to ma do rzeczy? Zaczynasz mnie nudzić tymi wycieczkami osobistymi?
Komus nie wypada przeklinac bo nie wypada ale ja nie jestem nauczycielem ale nie stawia mnie to w dobrym swietle wszystko jedno

Widzisz, nikt mnie nie moze zamknac poki taka menda zawszona jak ty tu jest, ale twoja gemba sama sie zamknie , juz tlumaczylem
i poki bedziesz sie zjawial jak bede mial mozliwosc to bedziemy sobie tak rozmawiac
bo sam tak chcesz , nie chcesz zostawic inwektywy szkoda bo mialem nadzieje ze bedzie inaczej
Temat przeniesiony do archwium.
121-131 z 131
| następna

« 

Brak wkładu własnego